'Man United verliest Sancho aan andere Premier League-club'

198 stemmen
'Man United verliest Sancho aan andere Premier League-club'

Er zit een serieus haar in de boter tussen Jadon Sancho en Erik ten Hag bij Manchester United. De winger behoorde tegen Arsenal niet tot de wedstrijdselectie en dat leidde tot een escalatie op sociale media. Een andere Premier League-club zou Sancho nu een reddingsboei willen toewerpen.

Ten Hag gaf aan dat Sancho er niet bij was omdat hij op training niet presteerde. Sancho aarzelde echter niet om terug te slaan en ging kort daarna openlijk in de clinch met zijn trainer. "Geloof niet alles wat je leest!", schreef hij in een statement op X.

"Ik laat niet toe dat mensen zaken over mij vertellen die pertintent onjuist zijn", vervolgde hij. "Ik heb me deze week goed gedragen op training. Ik geloof dat er andere redenen zijn voor deze beslissing. Ik ben al lange tijd de zondebok en dat vind ik niet eerlijk."

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Bestuur kiest voor Ten Hag

Het bestuur van United kiest volgens The Guardian echter resoluut de kant van de Nederlandse coach. Bovendien dreigt een sanctie voor Sancho, omdat hij publiekelijk in het verweer ging. En volgens ESPN hebben nu ook de spelers van United zich tegen de Engelsman gericht. Heeft Sancho dan wel nog een toekomst op Old Trafford?

Aston Villa

Aston Villa zou willen profiteren van de situatie. Volgens Dean Jones van GiveMeSport wil de club van coach Unai Emery Sancho weghalen uit Manchester. De Villains zouden in januari wel eens kunnen doorduwen voor de speler, die volgens Transfermarkt momenteel 45 miljoen euro moet kosten. Aston Villa toonde naar verluidt in de zomer al interesse, maar tot een transfer kwam het toen niet. Nu wel?

Moet United Sancho laten gaan?

Meest recent

Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

15
15
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

11
11
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

25
25
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

101
101
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

323
323
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

53
53
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

229
229
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

346
346
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

321
321
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

336
336
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

243
243
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

216
216
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

421
421
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

292
292
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

276
276
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

294
294
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

67
67
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

192
192
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

196
196
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

98
98
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

175
175
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

58
58
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

316
316
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

490
490
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

410
410

Meer sportnieuws