‘Opmerkelijke actie ‘bange’ Tedesco’

221 stemmen
‘Opmerkelijke actie ‘bange’ Tedesco’

De Rode Duivels hebben voor een gepaste reactie gezorgd na het magere optreden van afgelopen weekend in Azerbeidzjan. Zo haalden de Belgen het dinsdagavond met overtuigende 5-0-cijfers. Desondanks was er van uitbundigheid geen sprake bij bondscoach Domenico Tedesco.

De EK-kwalificatiewedstrijd had nauwelijks mooier kunnen beginnen voor de Belgen. Na enkele minuten werd de score immers al geopend door niemand minder dan Jan Vertonghen. En voor de ervaren verdediger vormde de wedstrijd sowieso al een mijlpaal. Het was immers de 150ste interland uit zijn fraaie carrière.

Hierdoor lag de match wel al meteen in een beslissende plooi, de Esten waren niet bij machte om iets aan de achterstand te veranderen. Ondertussen bouwden de Belgen hun voorsprong verder uit via onder meer de infiltraties van Orel Mangala, de flitsen van Jérémy Doku en het killer-instinct van Romelu Lukaku.

LEES OOK: WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Bedrukte Tedesco

Het werd dus een erg mooie avond voor de nationale ploeg. Zeker gezien er met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois nog twee steunpilaren er niet eens bij waren. Toch verscheen de bondscoach achteraf nogal gereserveerd voor de camera's. Tedesco liet bij momenten zelfs een bedrukte indruk achter.

Een welgekomen verschil met het über-positivisme van Roberto Martinez. Maar analist Jan Mulder vond iets meer spontaniteit toch op zijn plaats na zo'n prestatie. "Hij zou het allemaal eens met een glimlach mogen zeggen. Hij lijkt altijd zo gereserveerd", klonk het voor de camera's van VTM. "Hij lijkt wel bang van de pers en bang om te veel te zeggen."

Nooit lachen

Ook collega-analist Marc Degryse vond dat de bondscoach een gespannen indruk achterliet ondanks een eclatante zege. Volgens Mulder is er zelfs sprake van een soort patroon bij de koele Duitser. "Hij lijkt wel altijd zo. Ik heb hem nog nooit zien lachen", besloot de Nederlander.

Wie vindt u het beste communiceren?

Meest recent

Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

68
68
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

124
124
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

44
44
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

456
456
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

106
106
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

212
212
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

372
372
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

120
120
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

83
83
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

519
519
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

205
205
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

483
483
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

388
388
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

169
169
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

714
714
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

217
217
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

605
605
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

159
159
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

852
852
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

276
276
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

1030
1030
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

551
551
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

219
219
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

405
405
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1629
1629

Meer sportnieuws