Rode Duivel verklaart: "Antwerp kwam deze zomer heel laat"

door
Rode Duivel verklaart:

Royal Antwerp FC zocht deze zomer naar een linksachter na het plotse vertrek van Gaston Avila naar Ajax. Dat leverde de club 12 miljoen euro op. Uiteindelijk werd het Owen Wijndal, die werd gehuurd van Ajax. De Great Old werd ook gelinkt aan een Rode Duivel, maar heel concreet werd dat dossier nooit.

LEES OOK: Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

Geen Deman, wel Wijndal

Antwerp krijgt veel lof voor de transfer van Wijndal. Toch is het ook een feit dat bij Ajax Alfred Schreuder, Johny Heitinga en ook Maurice Steijn hem links lieten liggen. Kan Mark van Bommel hem wel op een goed niveau krijgen?

Antwerp haalde dus Wijndal, maar werd ook gelinkt aan Olivier Deman. Die maakte de verrassende overstap van Cercle Brugge naar Werder Bremen. De club uit de Bundeliga betaalde 4 miljoen euro voor de eenmalige Rode Duivel.

Transfer naar Werder Bremen

"Ik weet niet hoe concreet Antwerp was, want daar ben ik niet van op de hoogte. Die optie is ook maar heel laat gekomen. Terwijl ik al met Werder Bremen aan het praten was toen ik in de zomer op vakantie vertrok. Ik kon deze kans niet laten liggen”, zei Deman bij Play Sports.

Domenico Tedesco gelooft in Deman en liet hem debuteren bij de Rode Duivels. Deman sprak met de coach over zijn transfer. Die verraste de linkerflankspeler wel tijdens dat gesprek.

"Ik had hem kort aan de lijn gehad. Hij was al op de hoogte van de interesse van Werder Bremen vooraleer ik het tegen hem had gezegd. Iedereen kent iedereen blijkbaar. Maar hij zei dat ik vooral moest doen waar ik een goed gevoel bij had", besluit Deman.

Had Antwerp eerder voor Deman moeten gaan?

Meest recent

'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

1
1
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

215
215
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

31
31
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

74
74
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

55
55
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

159
159
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

75
75
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

30
30
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

83
83
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

58
58
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

28
28
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

132
132
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

254
254
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

118
118
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

349
349
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

47
47
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

202
202
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

62
62
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

288
288
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

81
81
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

417
417
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

209
209
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

492
492
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

281
281
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

74
74

Meer sportnieuws