'Ten Hag versus Sancho: spelers keren zich tegen hem'

door
'Ten Hag versus Sancho: spelers keren zich tegen hem'

Het zit er bovenarms op bij Manchester United. Jadon Sancho wordt stilaan persona non grata bij coach Erik ten Hag, het bestuur én de spelers van de club.

In zijn wedstrijdselectie voor de match tegen Arsenal had ten Hag vorig weekend geen plaats voor Jadon Sancho. Opvallend, want met Daniel Gore en Hannibal Mejbri zaten er wel twee jeugdspelers op de bank.

De coach gaf aan dat Sancho er niet bij was omdat hij op training niet presteerde. Sancho aarzelde echter niet om terug te slaan en ging kort daarna openlijk in de clinch met zijn trainer. "Geloof niet alles wat je leest!", schreef hij in een statement op X.

"Ik laat niet toe dat mensen zaken over mij vertellen die pertintent onjuist zijn. Ik heb me deze week goed gedragen op training. Ik geloof dat er andere redenen zijn voor deze beslissing. Ik ben al lange tijd de zondebok en dat vind ik niet eerlijk."

Volgens The Guardian kiest het bestuur van United echter duidelijk de kant van Ten Hag. Ze blijven achter hun trainer staan en Sancho zou een sanctie riskeren omdat hij zich publiekelijk verdedigde.

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Spelers keren zich tegen Sancho

De krant voegt eraan toe dat Ten Hag al weken ontevreden geweest zou zijn over de manier waarop Sancho trainde, waardoor hij nu ook actie ondernam. Ondertussen hebben ook de spelers van Manchester United zich gekeerd tegen Sancho, meldt ESPN

 Volgens het medium zal de aanvaller grote moeite moeten doen om zowel de coach als zijn ploegmaats terug voor zich te winnen. De spelers vinden de reactie van Sancho ongepast, en zij kiezen de zijde van coach ten Hag.

Wiens kant kies jij?

Meest recent

Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

1
1
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

25
25
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

39
39
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

48
48
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

26
26
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

113
113
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

406
406
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

316
316
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

74
74
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

269
269
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

965
965
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

154
154
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

231
231
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

685
685
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

356
356
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

79
79
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

101
101
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

75
75
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

104
104
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

235
235
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

116
116
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

173
173
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61

Meer sportnieuws