'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

1022 stemmen
'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

De Belgische mercato bracht de nodige opmerkelijke deals met zich mee, maar ook een aantal opvallende transfers die uiteindelijk geen doorgang vonden. Zo zetten ze bij KRC Genk maandenlang alles op een terugkeer van Paul Onuachu om de vacature in de spits in te vullen, maar de transfer viel uiteindelijk in het water.

Genk onderhandelde lange tijd met Southampton over een rentree van de voormalige topschutter en Gouden Schoen, die na een half seizoen in Engeland alweer op een zijspoor zat. Op een gegeven moment leek een ruildeal ook in de maak waarbij Joseph Paintsil de omgekeerde beweging zou maken. De Ghanees blies de transfer echter op.

LEES OOK: 'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Onuachu vindt eindelijk club

Het noopte Genk uiteindelijk ertoe de stekker uit de onderhandelingen te trekken en dan maar Andi Zeqiri weg te halen bij Brighton. Onuachu bleef ontgoocheld achter, zeker toen ook nog eens een uitleenbeurt aan FC Metz ook in het water viel. Daardoor dreigde hij in een vervelende situatie achter te blijven.

Maar nu is er alsnog een oplossing in de maak. In Turkije is de markt nog enkele dagen open en volgens journalist Rudy Galetti zal Trabzonspor daarvan profiteren. Op enkele details na zouden zij een akkoord hebben met Southampton en de verwachting is dat de deal in de komende uren helemaal afgerond zal worden.

Pech voor oude bekende

De deal is wel slecht nieuws voor een andere oude bekende, want ook Emmanuel Dennis stond op het lijstje van Trabzonspor. De ex-spits van Club Brugge heeft bij Nottingham Forest ook weinig uitzicht op speelminuten, maar ziet een transfer door de neus geboord.

Onuachu zal er echter niet om malen en kan bij de huidige nummer zeven in de Turkse Süper Lig weer aan scoren denken. Hij komt er alvast een ex-ploegmaat tegen, want eerder deze zomer maakte ook de Kroatische aanvaller Mislav Orsic al de overstap van Southampton naar Trabzonspor.

Was Genk beter geweest voor hem?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

20
20
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

55
55
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

110
110
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

23
23
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

38
38
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

49
49
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

88
88
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

317
317
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

179
179
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

209
209
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

509
509
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

135
135

Meer sportnieuws