'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

1022 stemmen
'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

De Belgische mercato bracht de nodige opmerkelijke deals met zich mee, maar ook een aantal opvallende transfers die uiteindelijk geen doorgang vonden. Zo zetten ze bij KRC Genk maandenlang alles op een terugkeer van Paul Onuachu om de vacature in de spits in te vullen, maar de transfer viel uiteindelijk in het water.

Genk onderhandelde lange tijd met Southampton over een rentree van de voormalige topschutter en Gouden Schoen, die na een half seizoen in Engeland alweer op een zijspoor zat. Op een gegeven moment leek een ruildeal ook in de maak waarbij Joseph Paintsil de omgekeerde beweging zou maken. De Ghanees blies de transfer echter op.

LEES OOK: Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

Onuachu vindt eindelijk club

Het noopte Genk uiteindelijk ertoe de stekker uit de onderhandelingen te trekken en dan maar Andi Zeqiri weg te halen bij Brighton. Onuachu bleef ontgoocheld achter, zeker toen ook nog eens een uitleenbeurt aan FC Metz ook in het water viel. Daardoor dreigde hij in een vervelende situatie achter te blijven.

Maar nu is er alsnog een oplossing in de maak. In Turkije is de markt nog enkele dagen open en volgens journalist Rudy Galetti zal Trabzonspor daarvan profiteren. Op enkele details na zouden zij een akkoord hebben met Southampton en de verwachting is dat de deal in de komende uren helemaal afgerond zal worden.

Pech voor oude bekende

De deal is wel slecht nieuws voor een andere oude bekende, want ook Emmanuel Dennis stond op het lijstje van Trabzonspor. De ex-spits van Club Brugge heeft bij Nottingham Forest ook weinig uitzicht op speelminuten, maar ziet een transfer door de neus geboord.

Onuachu zal er echter niet om malen en kan bij de huidige nummer zeven in de Turkse Süper Lig weer aan scoren denken. Hij komt er alvast een ex-ploegmaat tegen, want eerder deze zomer maakte ook de Kroatische aanvaller Mislav Orsic al de overstap van Southampton naar Trabzonspor.

Was Genk beter geweest voor hem?

Meest recent

Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

6
6
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

10
10
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

8
8
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

17
17
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

65
65
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

274
274
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

67
67
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

51
51
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

174
174
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

59
59
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

55
55
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

111
111
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

87
87
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

37
37
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

56
56
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

345
345
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

59
59
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

215
215
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

267
267
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

191
191
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

267
267
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

203
203
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

132
132
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

399
399

Meer sportnieuws