'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

1022 stemmen
'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

De Belgische mercato bracht de nodige opmerkelijke deals met zich mee, maar ook een aantal opvallende transfers die uiteindelijk geen doorgang vonden. Zo zetten ze bij KRC Genk maandenlang alles op een terugkeer van Paul Onuachu om de vacature in de spits in te vullen, maar de transfer viel uiteindelijk in het water.

Genk onderhandelde lange tijd met Southampton over een rentree van de voormalige topschutter en Gouden Schoen, die na een half seizoen in Engeland alweer op een zijspoor zat. Op een gegeven moment leek een ruildeal ook in de maak waarbij Joseph Paintsil de omgekeerde beweging zou maken. De Ghanees blies de transfer echter op.

Onuachu vindt eindelijk club

Het noopte Genk uiteindelijk ertoe de stekker uit de onderhandelingen te trekken en dan maar Andi Zeqiri weg te halen bij Brighton. Onuachu bleef ontgoocheld achter, zeker toen ook nog eens een uitleenbeurt aan FC Metz ook in het water viel. Daardoor dreigde hij in een vervelende situatie achter te blijven.

Maar nu is er alsnog een oplossing in de maak. In Turkije is de markt nog enkele dagen open en volgens journalist Rudy Galetti zal Trabzonspor daarvan profiteren. Op enkele details na zouden zij een akkoord hebben met Southampton en de verwachting is dat de deal in de komende uren helemaal afgerond zal worden.

Pech voor oude bekende

De deal is wel slecht nieuws voor een andere oude bekende, want ook Emmanuel Dennis stond op het lijstje van Trabzonspor. De ex-spits van Club Brugge heeft bij Nottingham Forest ook weinig uitzicht op speelminuten, maar ziet een transfer door de neus geboord.

Onuachu zal er echter niet om malen en kan bij de huidige nummer zeven in de Turkse Süper Lig weer aan scoren denken. Hij komt er alvast een ex-ploegmaat tegen, want eerder deze zomer maakte ook de Kroatische aanvaller Mislav Orsic al de overstap van Southampton naar Trabzonspor.

Was Genk beter geweest voor hem?

Meest recent

Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

3
3
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

63
63
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

71
71
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

60
60
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

49
49
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

245
245
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

188
188
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

108
108
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

88
88
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

67
67
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

25
25
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

131
131
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

169
169
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

33
33
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

111
111
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

330
330
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

347
347
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

227
227
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

69
69
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

73
73
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

152
152
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

281
281
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

209
209
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

98
98
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

71
71

Meer sportnieuws