'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

door
'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

De Belgische mercato bracht de nodige opmerkelijke deals met zich mee, maar ook een aantal opvallende transfers die uiteindelijk geen doorgang vonden. Zo zetten ze bij KRC Genk maandenlang alles op een terugkeer van Paul Onuachu om de vacature in de spits in te vullen, maar de transfer viel uiteindelijk in het water.

Genk onderhandelde lange tijd met Southampton over een rentree van de voormalige topschutter en Gouden Schoen, die na een half seizoen in Engeland alweer op een zijspoor zat. Op een gegeven moment leek een ruildeal ook in de maak waarbij Joseph Paintsil de omgekeerde beweging zou maken. De Ghanees blies de transfer echter op.

Onuachu vindt eindelijk club

Het noopte Genk uiteindelijk ertoe de stekker uit de onderhandelingen te trekken en dan maar Andi Zeqiri weg te halen bij Brighton. Onuachu bleef ontgoocheld achter, zeker toen ook nog eens een uitleenbeurt aan FC Metz ook in het water viel. Daardoor dreigde hij in een vervelende situatie achter te blijven.

Maar nu is er alsnog een oplossing in de maak. In Turkije is de markt nog enkele dagen open en volgens journalist Rudy Galetti zal Trabzonspor daarvan profiteren. Op enkele details na zouden zij een akkoord hebben met Southampton en de verwachting is dat de deal in de komende uren helemaal afgerond zal worden.

Pech voor oude bekende

De deal is wel slecht nieuws voor een andere oude bekende, want ook Emmanuel Dennis stond op het lijstje van Trabzonspor. De ex-spits van Club Brugge heeft bij Nottingham Forest ook weinig uitzicht op speelminuten, maar ziet een transfer door de neus geboord.

Onuachu zal er echter niet om malen en kan bij de huidige nummer zeven in de Turkse Süper Lig weer aan scoren denken. Hij komt er alvast een ex-ploegmaat tegen, want eerder deze zomer maakte ook de Kroatische aanvaller Mislav Orsic al de overstap van Southampton naar Trabzonspor.

Was Genk beter geweest voor hem?

Meest recent

Fink ondanks puntenverlies: "Ik ben trots op mijn spelers"

Ook dit weekend is KRC Genk er nog niet in geslaagd om de top zes binnen te dringen. Het moest ...

32
32
Straf: JPL-speler opgeroepen voor wereldkampioen Argentinië

De Jupiler Pro League was al langer een visvijver voor clubs uit topcompetities, maar spelers uit ...

56
56
Lewandowski sleurt alweer bibberend Barça er nog door

FC Barcelona heeft duidelijk zijn lessen niet getrokken uit het 3-3-gelijkspel van deze week op Club ...

14
14
Inter grijpt macht, PSG wist wereldgoal op valreep uit

Het was zondagavond nog spannend om de koppositie in de Serie A en de Ligue 1. In Italië greep ...

17
17
'Enorme domper: volgende sterkhouder haakt af bij Duivels'

De Rode Duivels moeten volgende week de kwalificatie voor het WK definitief zien binnen te halen. ...

126
126
Guardiola wild na glansprestatie Doku: "Luister..."

Manchester City heeft zondag een aardig statement gemaakt in de Premier League. Het duwde ...

125
125
Grote verrassing bij Gent: "Dit is een droom die uitkomt"

AA Gent is er zondag niet in geslaagd om de pandoering van vorige week in Leuven door te spoelen met ...

82
82
Hasi waarschuwt en trekt vergelijking met Club

De teneur rond Anderlecht is pijlsnel gekeerd. Een dikke week loerde er nog een crisis om de hoek, ...

220
220
Union laat gouden kans liggen na late penaltygoal KVM

Union heeft de kans laten liggen om een gouden zaak te doen na het verlies van Club Brugge op ...

95
95
Vanaken en Jackers verklaren hét probleem bij Club Brugge

Club Brugge blijft toch teleurstellen in de Jupiler Pro League. Het voetbal is maanden niet goed ...

343
343
AA Gent en KRC Genk houden elkaar in evenwicht

In de Jupiler Pro League hoopten AA Gent en KRC Genk een goede zaak te doen in het klassement. Beide ...

59
59
Coosemans blijft nuchter: "Dat mag niet meer gebeuren"

Wat een ontlading na de match. RSC Anderlecht wist voor het eerst in 4,5 jaar nog eens te winnen van ...

167
167
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Nog nooit meegemaakt"

STVV is bezig aan een indrukwekkend seizoen. Deze ploeg mag dromen van de top zes, dat bleek nog ...

119
119
Doku schittert en laat sterretjes Liverpool zien

In de Premier League stond om 17u30 de altijd beladen topper tussen Manchester City en Liverpool op ...

81
81
Hazard komt met verbazende verklaring over Anderlecht

Thorgan Hazard een probleem? We haalden het al eerder van niet, en dat bewees de ex-Gouden Schoen al ...

406
406
Hayen verbaast op persbabbel: opvallende schuldige bij Club

Het is Club Brugge andermaal niet gelukt om na een knappe prestatie in Europa aan te knopen met ...

526
526
Clean-sheet Courtois onvoldoende, PSV haalt uit in Eredivisie-clash

In de Spaanse Primera Division heeft leider Real Madrid zondag duur puntenverlies geleden. Ondanks ...

45
45
CPL: Beerschot doet puike zaak, Club Nxt plots hekkensluiter

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van ...

117
117
Minouche Van der Gijp choqueert René: “Begrijpt er niks van”

Minouche van der Gijp (51), de vrouw van oud-voetballer en tv-persoonlijkheid René van der ...

18
18
Belabberd Standard zwaar afgestraft: STVV blijft knap vierde

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Een week na de cruciale ...

141
141
Kranten zien uitblinker na Anderlecht-Club: "De Bruyne-achtig"

Het Lotto Park heeft zondagmiddag een heus feestje kunnen bouwen. Onder het toeziend oog van enkele ...

558
558
Onana vuurt kanonskogel af, nieuwe optater voor Napoli

Amadou Onana lijkt helemaal klaar voor het komende tweeluik van de Rode Duivels. Met onder meer een ...

38
38
Club-fans spuwen miljoenenaankoop uit: "Waardeloos!"

Slechts enkele dagen na de Europese stunt tegen FC Barcelona, werd Club Brugge KV in eigen land ...

367
367
Herman Brusselmans ontketent storm met giftige uithaal

Schrijver Herman Brusselmans heeft het weer klaargespeeld: met een combinatie van spot, provocatie ...

108
108
Vernietigend signaal Garcia: Rode Duivel in grote problemen

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

254
254

Meer sportnieuws