'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

door
'Onuachu heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

De Belgische mercato bracht de nodige opmerkelijke deals met zich mee, maar ook een aantal opvallende transfers die uiteindelijk geen doorgang vonden. Zo zetten ze bij KRC Genk maandenlang alles op een terugkeer van Paul Onuachu om de vacature in de spits in te vullen, maar de transfer viel uiteindelijk in het water.

Genk onderhandelde lange tijd met Southampton over een rentree van de voormalige topschutter en Gouden Schoen, die na een half seizoen in Engeland alweer op een zijspoor zat. Op een gegeven moment leek een ruildeal ook in de maak waarbij Joseph Paintsil de omgekeerde beweging zou maken. De Ghanees blies de transfer echter op.

Onuachu vindt eindelijk club

Het noopte Genk uiteindelijk ertoe de stekker uit de onderhandelingen te trekken en dan maar Andi Zeqiri weg te halen bij Brighton. Onuachu bleef ontgoocheld achter, zeker toen ook nog eens een uitleenbeurt aan FC Metz ook in het water viel. Daardoor dreigde hij in een vervelende situatie achter te blijven.

Maar nu is er alsnog een oplossing in de maak. In Turkije is de markt nog enkele dagen open en volgens journalist Rudy Galetti zal Trabzonspor daarvan profiteren. Op enkele details na zouden zij een akkoord hebben met Southampton en de verwachting is dat de deal in de komende uren helemaal afgerond zal worden.

Pech voor oude bekende

De deal is wel slecht nieuws voor een andere oude bekende, want ook Emmanuel Dennis stond op het lijstje van Trabzonspor. De ex-spits van Club Brugge heeft bij Nottingham Forest ook weinig uitzicht op speelminuten, maar ziet een transfer door de neus geboord.

Onuachu zal er echter niet om malen en kan bij de huidige nummer zeven in de Turkse Süper Lig weer aan scoren denken. Hij komt er alvast een ex-ploegmaat tegen, want eerder deze zomer maakte ook de Kroatische aanvaller Mislav Orsic al de overstap van Southampton naar Trabzonspor.

Was Genk beter geweest voor hem?

Meest recent

Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

3
3
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

40
40
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

111
111
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

37
37
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

92
92
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

358
358
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

32
32
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

310
310
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

110
110
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

111
111
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

270
270
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

193
193
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

98
98
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

236
236
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

20
20
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

96
96
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

464
464
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

133
133
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

227
227
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

97
97
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

346
346
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

194
194
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

176
176
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

535
535
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

181
181

Meer sportnieuws