'Bayern München duidt eerste topaanwinst van januari aan'

door
'Bayern München duidt eerste topaanwinst van januari aan'

Op enkele uitzonderingen na, zit de zomerse transferperiode er in de meeste landen op. Een aantal clubs is zelfs al druk in de weer met de eerstvolgende mercato's. Dat is ook bij de Duitse recordkampioen Bayern München het geval.

Na de uiterst wisselvallige prestaties van vorig seizoen, beleefde Bayern een drukke zomermercato tot dusver. Met Konrad Laimer (RB Leipzig) en Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund) werden twee Bundesliga-smaakmakers transfervrij op de kop getikt. En met de Zuid-Koreaanse verdediger Kim Min-Jae (SSC Napoli) werd een kampioenenmaker bij SSC Napoli weggeplukt.

Daarnaast werd coach Thomas Tuchel ook geplezierd met de komst van een absolute topspits. Na een transfersoap van enkele weken tijd, slaagde Bayern er immers in om de komst van Harry Kane af te ronden. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg werd voor een aanzienlijke som van Tottenham Hotspur overgenomen. Maar dat bleek niet voldoende voor Der Rekordmeister.

LEES OOK: Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Tegenvallend mercato-slot

Bayern nam in het slot van de mercato nog afscheid van Benjamin Pavard (Internazionale) en Ryan Gravenberch (Liverpool FC). En dus wou de Duitse kampioen zowel in de defensie als op het middenveld een geschikte vervanger voorzien. Daarvoor werden ook verschillende pistes gevolgd. Maar terwijl de deadline steeds dichter kwam, liep er telkens wel iets fout.

Zo was Bayern bijvoorbeeld bereid om erg ver te gaan voor de komst van Joao Palhinha. De Portugese middenvelder is momenteel sterkhouder bij Fulham FC en leek helemaal rijp voor stap naar de Europese top. Maar ondanks onderhandelingen op het hoogste niveau, vonden de betrokken partijen geen overeenkomst.

Prioriteit in januari

Dat betekent echter niet dat de komst van Palhinha nu van de baan is in de Allianz Arena. Transferexpert Fabrizio Romano meldt dat de Portugees bovenaan de Beierse verlanglijst blijft staan voor de eerstvolgende transferperiode. En als er opnieuw geen doorbraak wordt gevonden in zijn dossier, zal Bayern sowieso voor een andere controlerende middenveld gaan bij de start van 2024.

Bayern hoort nu al bij de topfavorieten voor de Champions League ...

Meest recent

Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

21
21
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

9
9
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

168
168
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

39
39
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

115
115
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

179
179
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

349
349
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

363
363
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

35
35
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

94
94
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

253
253
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

45
45
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

100
100
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

86
86
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

225
225
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

298
298
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1134
1134
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

62
62
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

681
681
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

400
400
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

168
168
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

166
166
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

1000
1000

Meer sportnieuws