'Bayern München duidt eerste topaanwinst van januari aan'

door
'Bayern München duidt eerste topaanwinst van januari aan'

Op enkele uitzonderingen na, zit de zomerse transferperiode er in de meeste landen op. Een aantal clubs is zelfs al druk in de weer met de eerstvolgende mercato's. Dat is ook bij de Duitse recordkampioen Bayern München het geval.

Na de uiterst wisselvallige prestaties van vorig seizoen, beleefde Bayern een drukke zomermercato tot dusver. Met Konrad Laimer (RB Leipzig) en Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund) werden twee Bundesliga-smaakmakers transfervrij op de kop getikt. En met de Zuid-Koreaanse verdediger Kim Min-Jae (SSC Napoli) werd een kampioenenmaker bij SSC Napoli weggeplukt.

Daarnaast werd coach Thomas Tuchel ook geplezierd met de komst van een absolute topspits. Na een transfersoap van enkele weken tijd, slaagde Bayern er immers in om de komst van Harry Kane af te ronden. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg werd voor een aanzienlijke som van Tottenham Hotspur overgenomen. Maar dat bleek niet voldoende voor Der Rekordmeister.

Tegenvallend mercato-slot

Bayern nam in het slot van de mercato nog afscheid van Benjamin Pavard (Internazionale) en Ryan Gravenberch (Liverpool FC). En dus wou de Duitse kampioen zowel in de defensie als op het middenveld een geschikte vervanger voorzien. Daarvoor werden ook verschillende pistes gevolgd. Maar terwijl de deadline steeds dichter kwam, liep er telkens wel iets fout.

Zo was Bayern bijvoorbeeld bereid om erg ver te gaan voor de komst van Joao Palhinha. De Portugese middenvelder is momenteel sterkhouder bij Fulham FC en leek helemaal rijp voor stap naar de Europese top. Maar ondanks onderhandelingen op het hoogste niveau, vonden de betrokken partijen geen overeenkomst.

Prioriteit in januari

Dat betekent echter niet dat de komst van Palhinha nu van de baan is in de Allianz Arena. Transferexpert Fabrizio Romano meldt dat de Portugees bovenaan de Beierse verlanglijst blijft staan voor de eerstvolgende transferperiode. En als er opnieuw geen doorbraak wordt gevonden in zijn dossier, zal Bayern sowieso voor een andere controlerende middenveld gaan bij de start van 2024.

POLL: Bayern hoort nu al bij de topfavorieten voor de Champions League ...

Meest recent

Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

5
5
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

95
95
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

51
51
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

142
142
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

34
34
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

45
45
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

204
204
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

275
275
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

160
160
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

294
294
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

155
155
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

152
152
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

185
185
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

332
332
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

192
192
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

309
309
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

136
136
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

523
523
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

273
273

Meer sportnieuws