'Bayern München duidt eerste topaanwinst van januari aan'

129
'Bayern München duidt eerste topaanwinst van januari aan'

Op enkele uitzonderingen na, zit de zomerse transferperiode er in de meeste landen op. Een aantal clubs is zelfs al druk in de weer met de eerstvolgende mercato's. Dat is ook bij de Duitse recordkampioen Bayern München het geval.

Na de uiterst wisselvallige prestaties van vorig seizoen, beleefde Bayern een drukke zomermercato tot dusver. Met Konrad Laimer (RB Leipzig) en Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund) werden twee Bundesliga-smaakmakers transfervrij op de kop getikt. En met de Zuid-Koreaanse verdediger Kim Min-Jae (SSC Napoli) werd een kampioenenmaker bij SSC Napoli weggeplukt.

Daarnaast werd coach Thomas Tuchel ook geplezierd met de komst van een absolute topspits. Na een transfersoap van enkele weken tijd, slaagde Bayern er immers in om de komst van Harry Kane af te ronden. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg werd voor een aanzienlijke som van Tottenham Hotspur overgenomen. Maar dat bleek niet voldoende voor Der Rekordmeister.

LEES OOK: Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Tegenvallend mercato-slot

Bayern nam in het slot van de mercato nog afscheid van Benjamin Pavard (Internazionale) en Ryan Gravenberch (Liverpool FC). En dus wou de Duitse kampioen zowel in de defensie als op het middenveld een geschikte vervanger voorzien. Daarvoor werden ook verschillende pistes gevolgd. Maar terwijl de deadline steeds dichter kwam, liep er telkens wel iets fout.

Zo was Bayern bijvoorbeeld bereid om erg ver te gaan voor de komst van Joao Palhinha. De Portugese middenvelder is momenteel sterkhouder bij Fulham FC en leek helemaal rijp voor stap naar de Europese top. Maar ondanks onderhandelingen op het hoogste niveau, vonden de betrokken partijen geen overeenkomst.

Prioriteit in januari

Dat betekent echter niet dat de komst van Palhinha nu van de baan is in de Allianz Arena. Transferexpert Fabrizio Romano meldt dat de Portugees bovenaan de Beierse verlanglijst blijft staan voor de eerstvolgende transferperiode. En als er opnieuw geen doorbraak wordt gevonden in zijn dossier, zal Bayern sowieso voor een andere controlerende middenveld gaan bij de start van 2024.

Bayern hoort nu al bij de topfavorieten voor de Champions League ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

48
48
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

50
50
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

73
73
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

70
70
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

142
142
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

195
195
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

100
100
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

209
209
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

120
120
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

950
950
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

160
160
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

108
108
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

395
395
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

434
434
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

206
206
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

415
415

Meer sportnieuws