'Verrassende optie: Mbappé kiest in 2024 tussen drie clubs'

750 stemmen
'Verrassende optie: Mbappé kiest in 2024 tussen drie clubs'

Na een transfersoap van enkele maanden tijd, besloot Kylian Mbappé om dan toch bij Paris Saint-Germain te blijven. Daarmee zijn de vertrekgeruchten echter allesbehalve van de baan. De Franse superster komt eind dit seizoen immers transfervrij op de markt.

Begin juni raakte bekend dat Mbappé besloten heeft om de optie in zijn huidige contract bij PSG niet te lichten. Bijgevolg kan hij binnen een jaartje als transfervrije speler vertrekken bij de Franse kampioen. De Parijzenaars probeerden dat scenario koste wat kost te voorkomen en zetten de aanvaller zelfs een tijdje naast de ploeg.

Maar inmiddels werd Mbappé weer in de selectie van coach Luis Enrique opgenomen en is hij weer een vaste titularis. Daarvoor moest hij wel een aanzienlijke opoffering maken. Volgens L'Equipe werd immers een 'Gentlemen's Agreement' afgesloten met de clubleiding van PSG.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Real topfavoriet

Zo zou de aanvaller een nieuwe kans krijgen op voorwaarde dat hij zijn 'loyaliteitsbonus' liet vallen. Daar stemde Mbappé uiteindelijk mee in, al kostte hem dat wel een aanzienlijk bedrag: de bonus bedroeg immers zo'n 100 miljoen euro. Maar hierdoor heeft hij wel nog steeds een aflopend contract.

Bijgevolg zal Mbappé in de komende maanden moeten beslissen waar hij zijn carrière voortzet. Real Madrid lijkt de meest logische beslissing. De Spaanse grootmacht trekt al enkele jaren aan zijn mouw en de aanvaller zelf zou dolgraag in het Estadio Santiago Bernabeu aan de slag gaan.

Verlengen of Premier League?

Volgens L'Equipe zijn er echter nog twee belangrijke opties. Zo zal PSG er in de komende maanden alles aan doen om de relaties te herstellen en hem te overtuigen alsnog te verlengen. Met het aantrekken van jongens als Ousmane Dembélé, Randal Kolo Muani en Lucas Hernandez werd alvast gestart met het bouwen van een (Franse) ploeg rond hem.

Tot slot schuift het Franse medium nog een verrassende bestemming naar voren: Liverpool FC. De Reds volgen Mbappé al van in zijn periode bij AS Monaco en de speler zelf zou wel een zwak hebben voor de Engelse grootmacht. Al valt het te betwijfelen of Liverpool financieel gezien in staat is om te wedijveren met Real en PSG.

Mbappé speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

16
16
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

15
15
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

49
49
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

237
237
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

120
120
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

49
49
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

43
43
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

330
330
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

106
106
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

696
696
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

99
99
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

90
90
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

78
78
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

189
189
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

345
345
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

308
308
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

536
536
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

915
915
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

147
147
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

918
918
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

218
218
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

688
688
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

241
241
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

68
68

Meer sportnieuws