'Verrassende optie: Mbappé kiest in 2024 tussen drie clubs'

750
'Verrassende optie: Mbappé kiest in 2024 tussen drie clubs'

Na een transfersoap van enkele maanden tijd, besloot Kylian Mbappé om dan toch bij Paris Saint-Germain te blijven. Daarmee zijn de vertrekgeruchten echter allesbehalve van de baan. De Franse superster komt eind dit seizoen immers transfervrij op de markt.

Begin juni raakte bekend dat Mbappé besloten heeft om de optie in zijn huidige contract bij PSG niet te lichten. Bijgevolg kan hij binnen een jaartje als transfervrije speler vertrekken bij de Franse kampioen. De Parijzenaars probeerden dat scenario koste wat kost te voorkomen en zetten de aanvaller zelfs een tijdje naast de ploeg.

Maar inmiddels werd Mbappé weer in de selectie van coach Luis Enrique opgenomen en is hij weer een vaste titularis. Daarvoor moest hij wel een aanzienlijke opoffering maken. Volgens L'Equipe werd immers een 'Gentlemen's Agreement' afgesloten met de clubleiding van PSG.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Real topfavoriet

Zo zou de aanvaller een nieuwe kans krijgen op voorwaarde dat hij zijn 'loyaliteitsbonus' liet vallen. Daar stemde Mbappé uiteindelijk mee in, al kostte hem dat wel een aanzienlijk bedrag: de bonus bedroeg immers zo'n 100 miljoen euro. Maar hierdoor heeft hij wel nog steeds een aflopend contract.

Bijgevolg zal Mbappé in de komende maanden moeten beslissen waar hij zijn carrière voortzet. Real Madrid lijkt de meest logische beslissing. De Spaanse grootmacht trekt al enkele jaren aan zijn mouw en de aanvaller zelf zou dolgraag in het Estadio Santiago Bernabeu aan de slag gaan.

Verlengen of Premier League?

Volgens L'Equipe zijn er echter nog twee belangrijke opties. Zo zal PSG er in de komende maanden alles aan doen om de relaties te herstellen en hem te overtuigen alsnog te verlengen. Met het aantrekken van jongens als Ousmane Dembélé, Randal Kolo Muani en Lucas Hernandez werd alvast gestart met het bouwen van een (Franse) ploeg rond hem.

Tot slot schuift het Franse medium nog een verrassende bestemming naar voren: Liverpool FC. De Reds volgen Mbappé al van in zijn periode bij AS Monaco en de speler zelf zou wel een zwak hebben voor de Engelse grootmacht. Al valt het te betwijfelen of Liverpool financieel gezien in staat is om te wedijveren met Real en PSG.

Mbappé speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

2
2
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

108
108
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

4
4
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

15
15
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

138
138
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

88
88
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

111
111
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

203
203
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

104
104
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

41
41
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

122
122
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

336
336
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

96
96
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

452
452
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

119
119
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

89
89
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

380
380
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

539
539
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

408
408

Meer sportnieuws