'Persoonlijk akkoord bereikt: Raman op zucht van nieuwe club'

714 stemmen
'Persoonlijk akkoord bereikt: Raman op zucht van nieuwe club'

Hoewel het lijstje met aanwinsten inmiddels al is opgelopen tot 11 stuks, wil RSC Anderlecht vlak voor de transferdeadline nog eens uitpakken. Zo heeft de recordkampioen zijn zinnen gezet op een extra flankaanvaller. Daarnaast is Benito Raman op weg naar de uitgang.

Op vraag van toenmalig trainer Vincent Kompany werd de inmiddels 28-jarige aanvaller tijdens de zomer van 2021 overgenomen van Schalke 04. Een vaste basisplek veroveren lukte hem uiteindelijk niet, maar als joker op de bank bewees Raman meermaals zijn waarde bij Paars-Wit. 

Onder het bewind van Brian Riemer werd de aanvaller vooral als depanneur gebruikt. Zo werd gretig gebruik gemaakt van het feit dat hij op verschillende posities inzetbaar is. In de voorbije weken acteerde hij bijvoorbeeld als flankaanvaller om de schorsing van Anders Dreyer op te vangen.

LEES OOK: 'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Van basis naar exit

Maar de Deen keerde afgelopen weekend terug in de wedstrijdselectie. En dat had zware gevolgen voor Raman. Na een gesprek met Riemer werd hem immers duidelijk gemaakt dat er niet langer op hem gerekend wordt en dat hij dus zelfs geen plaats meer zou krijgen op de bank.

Bijgevolg gingen de betrokken partijen in extremis op zoek naar een oplossing voor het sluiten van de Belgische transfermarkt. Raman wou immers in eigen land blijven voetballen. KV Kortrijk en OH Leuven toonden naar verluidt interesse, zij kregen echter nul op het rekest.

Dat lot leek ook het eveneens geïnteresseerde STVV beschoren. Maar daar kwam dinsdagavond verandering in. Zo raakte bekend dat Raman dan toch openstond voor een terugkeer naar Stayen, waar hij in 2016 al op huurbasis speelde. En zijn overgang naar Limburg lijkt weldra afgerond te worden.

Persoonlijk akkoord

Volgens Het Belang van Limburg vond Raman immers al een akkoord met STVV omtrent de persoonlijke voorwaarden. De onderhandelingen met Anderlecht lopen nog, maar lijken geen grote problemen meer te gaan opleveren. In principe moet alles afgerond zijn voor de deadline van woensdagavond.

Het zou gaan om een huurbeurt van één seizoen. Vermits Raman's huidige contract in de zomer van 2024 afloopt, zou STVV hem vervolgens op transfervrije basis kunnen vastleggen. Tenzij alsnog een andere constructie wordt afgesproken.

Anderlecht had Raman beter gehouden ...

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

36
36
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

38
38
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

253
253
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

123
123
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

243
243
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

279
279
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

131
131
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

588
588
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

186
186
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

510
510
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

730
730
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

243
243
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

784
784
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

529
529
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

202
202
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

377
377
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1286
1286
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

478
478
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

333
333
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

492
492
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

412
412
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

285
285
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

488
488

Meer sportnieuws