'RWDM troeft KV Kortrijk af en heeft fraaie dubbelslag beet'

door
'RWDM troeft KV Kortrijk af en heeft fraaie dubbelslag beet'

RWDM heeft met een zeven op vijftien een aardige start genomen in de Jupiler Pro League, zeker als je in acht neemt dat de promovendus een zeer woelige zomer kende. Daarin greep John Textor helemaal de macht en de hand van de Amerikaanse eigenaar was de voorbije maanden zeer duidelijk te zien in het transferbeleid.

LEES OOK: Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

Straffe naam van Lyon

Er streken immers deze zomer weer de nodige spelers neer van de andere clubs uit het netwerk van Textor. Er kwamen weer twee Brazilianen van Botafogo, terwijl ook Olympique Lyon al Florent Sanchez en Youssouf Koné naar Molenbeek stuurde. Maandag raakte bekend dat daar nog een spraakmakende derde speler bij zou kunnen komen.

Ook een uitleenbeurt van Jeff Reine-Adélaïde bleek immers op tafel te liggen. Lyon betaalde in 2019 nog 25 miljoen euro voor de 25-jarige winger, die ook nog een handvol wedstrijden voor Arsenal speelde. De deal is volgens L'Equipe intussen ook beklonken en woensdag zou Reine-Adélaïde naar België komen om medisch gekeurd te worden.

Ook ex-speler Standard op komst

Daar zal het echter niet bij blijven, want RWDM gaat ook zijn defensie nog versterken met een oude bekende. Volgens Sacha Tavolieri gaat ook Moussa Sissako nog zijn handtekening zetten. De 22-jarige Malinees speelde van 2020 tot 2022 nog voor Standard en was het voorbije jaar in Rusland aan de slag bij FC Sochi.

De voorbije dagen leek Sissako nochtans op weg naar KV Kortrijk, maar RWDM zou de transfer op het laatste moment nog gekaapt hebben. Helemaal rond is de transfer nog niet, maar de deal zou wel op het goede spoor zitten. Op die manier slaat RWDM dus nog een fraaie dubbelslag.

Goede transfers van RWDM?

Meest recent

Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

26
26
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

11
11
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

9
9
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

384
384
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

237
237
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

74
74
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

42
42
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

100
100
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

175
175
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

75
75
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

242
242
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

127
127
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

221
221
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

260
260
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

193
193
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

55
55
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

101
101
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

359
359
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

204
204
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

289
289
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

518
518
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

160
160
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

194
194

Meer sportnieuws