'Eindelijk versterking: Standard legt miljoenen op tafel'

door
'Eindelijk versterking: Standard legt miljoenen op tafel'

Ook na zes speeldagen is het voor Standard nog steeds wachten op de eerste overwinning van het seizoen. Zaterdag wilde het weer niet lukken, want deze keer bleven de Rouches in eigen stadion steken op een 1-1 tegen RWDM. Met drie op achttien blijven ze in de kelder van het klassement hangen en dus klinkt de roep om versterking steeds luider.

De mercato van Standard was tot dusver bijzonder teleurstellend. Het haalde vooral jonge spelers en investeerde amper, ondanks het vertrek van een waslijst aan ervaren sterkhouders. Spelers als Zinckernagel, Alzate, Dussenne en Cimirot werden echter amper vervangen. Trainer Carl Hoefkens wees al op het gebrek aan ervaring in zijn kern, maar in de laatste dagen van de mercato lijkt hij alsnog op zijn wenken bediend te worden.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Standard vindt een akkoord

Het is nog wachten tot de komst van Isaac Hayden (Newcastle) aangekondigd wordt, maar in afwachting daarvan gooit Standard nog eens wat miljoenen op tafel. La Dernière Heure en Sacha Tavolieri kondigen allebei aan dat ze in Luik een akkoord gevonden hebben omtrent de definitieve terugkeer van Moussa Djenepo. De flankaanvaller zou dinsdag zijn medische testen komen afleggen.

Djenepo maakte tussen 2017 en 2019 al eens grote sier bij Standard en overtuigde Southampton zo om meer dan 15 miljoen euro voor zijn komst te betalen. In Engeland kon de 25-jarige Malinees zich de voorbije jaren echter nooit helemaal doorzetten. De voorbije maanden zat hij helemaal op een zijspoor en dit seizoen kwam hij in de Championship nog niet in actie.

Bansé zorgde voor stroomversnelling

Standard zou nu tussen de 3 en 3,5 miljoen euro neertellen om Djenepo terug te halen. De onderhandelingen kwamen de voorbije dagen in een stroomversnelling, want Southampton stelde zich inschikkelijker op nadat Standard middenvelder Sacha Bansé op huurbasis liet vertrekken naar Valenciennes, dat dezelfde eigenaars heeft als de Saints. Er zou op Sclessin een contract voor drie seizoenen klaarliggen voor Djenepo. 

Goede transfer van Standard?

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

26
26
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

8
8
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

25
25
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

23
23
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

35
35
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

32
32
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

48
48
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

133
133
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

223
223
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

123
123
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

189
189
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

317
317
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

66
66
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

163
163
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

41
41
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

305
305
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

412
412
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

137
137
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

219
219
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

205
205

Meer sportnieuws