'Eindelijk versterking: Standard legt miljoenen op tafel'

door
'Eindelijk versterking: Standard legt miljoenen op tafel'

Ook na zes speeldagen is het voor Standard nog steeds wachten op de eerste overwinning van het seizoen. Zaterdag wilde het weer niet lukken, want deze keer bleven de Rouches in eigen stadion steken op een 1-1 tegen RWDM. Met drie op achttien blijven ze in de kelder van het klassement hangen en dus klinkt de roep om versterking steeds luider.

De mercato van Standard was tot dusver bijzonder teleurstellend. Het haalde vooral jonge spelers en investeerde amper, ondanks het vertrek van een waslijst aan ervaren sterkhouders. Spelers als Zinckernagel, Alzate, Dussenne en Cimirot werden echter amper vervangen. Trainer Carl Hoefkens wees al op het gebrek aan ervaring in zijn kern, maar in de laatste dagen van de mercato lijkt hij alsnog op zijn wenken bediend te worden.

LEES OOK: 'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Standard vindt een akkoord

Het is nog wachten tot de komst van Isaac Hayden (Newcastle) aangekondigd wordt, maar in afwachting daarvan gooit Standard nog eens wat miljoenen op tafel. La Dernière Heure en Sacha Tavolieri kondigen allebei aan dat ze in Luik een akkoord gevonden hebben omtrent de definitieve terugkeer van Moussa Djenepo. De flankaanvaller zou dinsdag zijn medische testen komen afleggen.

Djenepo maakte tussen 2017 en 2019 al eens grote sier bij Standard en overtuigde Southampton zo om meer dan 15 miljoen euro voor zijn komst te betalen. In Engeland kon de 25-jarige Malinees zich de voorbije jaren echter nooit helemaal doorzetten. De voorbije maanden zat hij helemaal op een zijspoor en dit seizoen kwam hij in de Championship nog niet in actie.

Bansé zorgde voor stroomversnelling

Standard zou nu tussen de 3 en 3,5 miljoen euro neertellen om Djenepo terug te halen. De onderhandelingen kwamen de voorbije dagen in een stroomversnelling, want Southampton stelde zich inschikkelijker op nadat Standard middenvelder Sacha Bansé op huurbasis liet vertrekken naar Valenciennes, dat dezelfde eigenaars heeft als de Saints. Er zou op Sclessin een contract voor drie seizoenen klaarliggen voor Djenepo. 

Goede transfer van Standard?

Meest recent

Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

3
3
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

11
11
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

34
34
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

15
15
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

43
43
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

104
104
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

69
69
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

130
130
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

134
134
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

421
421
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

71
71
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

172
172
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

83
83
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

176
176
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

211
211
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

162
162
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

360
360
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

414
414
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

104
104
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

319
319
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

322
322
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

74
74
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

240
240
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

305
305
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

85
85

Meer sportnieuws