'Eindelijk versterking: Standard legt miljoenen op tafel'

door
'Eindelijk versterking: Standard legt miljoenen op tafel'

Ook na zes speeldagen is het voor Standard nog steeds wachten op de eerste overwinning van het seizoen. Zaterdag wilde het weer niet lukken, want deze keer bleven de Rouches in eigen stadion steken op een 1-1 tegen RWDM. Met drie op achttien blijven ze in de kelder van het klassement hangen en dus klinkt de roep om versterking steeds luider.

De mercato van Standard was tot dusver bijzonder teleurstellend. Het haalde vooral jonge spelers en investeerde amper, ondanks het vertrek van een waslijst aan ervaren sterkhouders. Spelers als Zinckernagel, Alzate, Dussenne en Cimirot werden echter amper vervangen. Trainer Carl Hoefkens wees al op het gebrek aan ervaring in zijn kern, maar in de laatste dagen van de mercato lijkt hij alsnog op zijn wenken bediend te worden.

LEES OOK: Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard vindt een akkoord

Het is nog wachten tot de komst van Isaac Hayden (Newcastle) aangekondigd wordt, maar in afwachting daarvan gooit Standard nog eens wat miljoenen op tafel. La Dernière Heure en Sacha Tavolieri kondigen allebei aan dat ze in Luik een akkoord gevonden hebben omtrent de definitieve terugkeer van Moussa Djenepo. De flankaanvaller zou dinsdag zijn medische testen komen afleggen.

Djenepo maakte tussen 2017 en 2019 al eens grote sier bij Standard en overtuigde Southampton zo om meer dan 15 miljoen euro voor zijn komst te betalen. In Engeland kon de 25-jarige Malinees zich de voorbije jaren echter nooit helemaal doorzetten. De voorbije maanden zat hij helemaal op een zijspoor en dit seizoen kwam hij in de Championship nog niet in actie.

Bansé zorgde voor stroomversnelling

Standard zou nu tussen de 3 en 3,5 miljoen euro neertellen om Djenepo terug te halen. De onderhandelingen kwamen de voorbije dagen in een stroomversnelling, want Southampton stelde zich inschikkelijker op nadat Standard middenvelder Sacha Bansé op huurbasis liet vertrekken naar Valenciennes, dat dezelfde eigenaars heeft als de Saints. Er zou op Sclessin een contract voor drie seizoenen klaarliggen voor Djenepo. 

Goede transfer van Standard?

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

29
29
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

59
59
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

49
49
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

104
104
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

309
309
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

122
122
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

21
21
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

379
379
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

126
126
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

355
355
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

56
56
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

264
264
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

64
64
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

265
265
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

262
262
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

557
557
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

365
365
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

443
443
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

317
317
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

164
164
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

352
352
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

264
264

Meer sportnieuws