'Eindelijk versterking: Standard legt miljoenen op tafel'

door
'Eindelijk versterking: Standard legt miljoenen op tafel'

Ook na zes speeldagen is het voor Standard nog steeds wachten op de eerste overwinning van het seizoen. Zaterdag wilde het weer niet lukken, want deze keer bleven de Rouches in eigen stadion steken op een 1-1 tegen RWDM. Met drie op achttien blijven ze in de kelder van het klassement hangen en dus klinkt de roep om versterking steeds luider.

De mercato van Standard was tot dusver bijzonder teleurstellend. Het haalde vooral jonge spelers en investeerde amper, ondanks het vertrek van een waslijst aan ervaren sterkhouders. Spelers als Zinckernagel, Alzate, Dussenne en Cimirot werden echter amper vervangen. Trainer Carl Hoefkens wees al op het gebrek aan ervaring in zijn kern, maar in de laatste dagen van de mercato lijkt hij alsnog op zijn wenken bediend te worden.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Standard vindt een akkoord

Het is nog wachten tot de komst van Isaac Hayden (Newcastle) aangekondigd wordt, maar in afwachting daarvan gooit Standard nog eens wat miljoenen op tafel. La Dernière Heure en Sacha Tavolieri kondigen allebei aan dat ze in Luik een akkoord gevonden hebben omtrent de definitieve terugkeer van Moussa Djenepo. De flankaanvaller zou dinsdag zijn medische testen komen afleggen.

Djenepo maakte tussen 2017 en 2019 al eens grote sier bij Standard en overtuigde Southampton zo om meer dan 15 miljoen euro voor zijn komst te betalen. In Engeland kon de 25-jarige Malinees zich de voorbije jaren echter nooit helemaal doorzetten. De voorbije maanden zat hij helemaal op een zijspoor en dit seizoen kwam hij in de Championship nog niet in actie.

Bansé zorgde voor stroomversnelling

Standard zou nu tussen de 3 en 3,5 miljoen euro neertellen om Djenepo terug te halen. De onderhandelingen kwamen de voorbije dagen in een stroomversnelling, want Southampton stelde zich inschikkelijker op nadat Standard middenvelder Sacha Bansé op huurbasis liet vertrekken naar Valenciennes, dat dezelfde eigenaars heeft als de Saints. Er zou op Sclessin een contract voor drie seizoenen klaarliggen voor Djenepo. 

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'
245

Goede transfer van Standard?

Meest recent

Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

7
7
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

96
96
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

43
43
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

46
46
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

33
33
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

53
53
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

164
164
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

136
136
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

120
120
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

92
92
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

139
139
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

205
205
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

26
26
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

137
137
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

348
348
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

169
169
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

82
82
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

42
42
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

356
356
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

85
85
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

198
198
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

342
342
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

121
121
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

84
84

Meer sportnieuws