Liverpool in spoor City, JPL-bekenden helpen Feyenoord

door
Liverpool in spoor City, JPL-bekenden helpen Feyenoord

Liverpool FC is sterk aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De Reds boekten zondagmiddag hun derde opeenvolgende overwinning, zo werd Aston Villa met duidelijke 3-0-cijfers verslagen. In de Eredivisie toonden twee JPL-bekenden zich dan weer van goudwaarde bij titelverdediger Feyenoord.

LEES OOK: UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Premier League

Liverpool wist de partij tegen Aston Villa al snel naar zich toe te trekken. Na amper drie minuten opende Dominik Szoboszlai de score op Anfield en halfweg de eerste helft stond het alweer 2-0 via een eigen doelpunt van Matty Cash. Na de pauze was het dan weer Mohamed Salah die de boeken dicht deed. De Egyptische superster wordt nadrukkelijk gelinkt aan een overstap naar Saudi-Arabië, maar lijkt vooralsnog in Liverpool te blijven. Met 10 op 12 blijven de Reds alvast in het spoor van leider Manchester City. Crystal Palace won op zijn beurt met 3-2 van Wolverhampton en staat daardoor knap zevende.

Eredivisie

Na een aarzelende start van het seizoen, lijkt Feyenoord helemaal onder stoom te raken. De Nederlandse kampioen won vorig weekend met 6-1 van Almere City, zondag werd FC Utrecht met 1-5 over de knie gelegd. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Calvin Stengs (ex-Antwerp), die tekende voor een doelpunt en assist. Ook Ayase Ueda (ex-Cercle Brugge) pikte zijn doelpuntje mee. Grote rivaal Ajax liet zich dan weer op een nieuwe slipper betrappen. Tegen Fortuna Sittard raakten de Amsterdammers niet verder dan een 0-0-gelijkspel. De recordkampioen blijft daardoor achter met 5 op 9.

Liverpool wordt dit seizoen de grote uitdager van City ...

Meest recent

Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

12
12
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

11
11
Spaanse fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

197
197
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

131
131
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

331
331
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

254
254
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

237
237
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

118
118
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

83
83
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

94
94
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

83
83
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

64
64
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

139
139
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

150
150
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

354
354
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

116
116
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

323
323
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

121
121
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

45
45
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

428
428
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

136
136
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

47
47
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

96
96

Meer sportnieuws