KRC Genk kan kiezen: deze 3 spelers kunnen Trésor opvolgen

door
KRC Genk kan kiezen: deze 3 spelers kunnen Trésor opvolgen

KRC Genk heeft met Mike Trésor zijn beste passeur verloren. De Limburgers gaan dus een oplossing moeten zoeken. Trainer Wouter Vrancken heeft opties genoeg. Er zijn drie spelers die in aanmerking komen om de nieuwe speler van Burnley te vervangen.

Alieu Fadera

Racing Genk haalde enkele maanden geleden Alieu Fadera voor 4 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Hij is een compleet ander type dan Trésor. Die laatste was vooral een passeur en iemand die naar binnen trok en zo de opkomende back zijn ding liet doen. Fadera is meer een speler die de actie opzoekt en veel diepgang heeft. Hij kan op een andere manier voor dreiging zorgen. Met zijn diepgang, snelheid, scorend vermogen en dribbels heeft hij toch de nodige kwaliteiten.

Luca Oyen

Misschien komt de ideale oplossing wel uit de eigen jeugd. Luca Oyen komt weer boven water. De jonge aanvallende middenvelder kende een moeilijke voorbereiding, maar zijn niveau stijgt weer. Tegen Demirspor deed hij het zeker niet onaardig. Oyen is technisch bijzonder sterk en iemand die een beetje inzake profiel lijkt op Yari Verschaeren. Oyen zou wel eens kunnen profiteren van het vertrek van Trésor en helemaal doorbreken bij de Limburgers.

Anouar Ait El Hadj

De derde optie is Anouar Ait El Hadj. De ex-speler van Anderlecht kende een zeer goede voorbereiding en kreeg aanvankelijk de nodige kansen van Vrancken. El Hadj is technisch uitmuntend en heeft een enorm loopvermogen. Dat zijn zeer belangrijke kwaliteiten, maar de 21-jarige middenvelder wil het nog steeds vaak te mooi doen. De moeilijke en beslissende pass geven. El Hadj heeft een goede traptechniek, maar in de laatste zone loopt het toch nog te vaak mis. Hij staat voor een cruciaal seizoen. Gaat hij eindelijk helemaal doorbreken of blijft hij een ‘eeuwige belofte’?

Voor wie moet Vrancken kiezen?

Meest recent

Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

25
25
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

43
43
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

213
213
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

730
730
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

88
88
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

250
250
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

109
109
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

198
198
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

265
265
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

29
29
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

216
216
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

294
294
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

109
109
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

180
180
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

147
147
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

320
320
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

186
186
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

209
209
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

226
226
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

96
96
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

268
268
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

353
353
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

184
184
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

254
254

Meer sportnieuws