KRC Genk kan kiezen: deze 3 spelers kunnen Trésor opvolgen

door
KRC Genk kan kiezen: deze 3 spelers kunnen Trésor opvolgen

KRC Genk heeft met Mike Trésor zijn beste passeur verloren. De Limburgers gaan dus een oplossing moeten zoeken. Trainer Wouter Vrancken heeft opties genoeg. Er zijn drie spelers die in aanmerking komen om de nieuwe speler van Burnley te vervangen.

LEES OOK: Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Alieu Fadera

Racing Genk haalde enkele maanden geleden Alieu Fadera voor 4 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Hij is een compleet ander type dan Trésor. Die laatste was vooral een passeur en iemand die naar binnen trok en zo de opkomende back zijn ding liet doen. Fadera is meer een speler die de actie opzoekt en veel diepgang heeft. Hij kan op een andere manier voor dreiging zorgen. Met zijn diepgang, snelheid, scorend vermogen en dribbels heeft hij toch de nodige kwaliteiten.

Luca Oyen

Misschien komt de ideale oplossing wel uit de eigen jeugd. Luca Oyen komt weer boven water. De jonge aanvallende middenvelder kende een moeilijke voorbereiding, maar zijn niveau stijgt weer. Tegen Demirspor deed hij het zeker niet onaardig. Oyen is technisch bijzonder sterk en iemand die een beetje inzake profiel lijkt op Yari Verschaeren. Oyen zou wel eens kunnen profiteren van het vertrek van Trésor en helemaal doorbreken bij de Limburgers.

Anouar Ait El Hadj

De derde optie is Anouar Ait El Hadj. De ex-speler van Anderlecht kende een zeer goede voorbereiding en kreeg aanvankelijk de nodige kansen van Vrancken. El Hadj is technisch uitmuntend en heeft een enorm loopvermogen. Dat zijn zeer belangrijke kwaliteiten, maar de 21-jarige middenvelder wil het nog steeds vaak te mooi doen. De moeilijke en beslissende pass geven. El Hadj heeft een goede traptechniek, maar in de laatste zone loopt het toch nog te vaak mis. Hij staat voor een cruciaal seizoen. Gaat hij eindelijk helemaal doorbreken of blijft hij een ‘eeuwige belofte’?

Voor wie moet Vrancken kiezen?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

39
39
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

35
35
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

16
16
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

108
108
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

76
76
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

95
95
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

88
88
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

119
119
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

198
198
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

226
226
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

492
492
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

380
380
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

88
88
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

133
133
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

345
345
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

247
247
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

374
374
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

204
204

Meer sportnieuws