KRC Genk kan kiezen: deze 3 spelers kunnen Trésor opvolgen

door
KRC Genk kan kiezen: deze 3 spelers kunnen Trésor opvolgen

KRC Genk heeft met Mike Trésor zijn beste passeur verloren. De Limburgers gaan dus een oplossing moeten zoeken. Trainer Wouter Vrancken heeft opties genoeg. Er zijn drie spelers die in aanmerking komen om de nieuwe speler van Burnley te vervangen.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Alieu Fadera

Racing Genk haalde enkele maanden geleden Alieu Fadera voor 4 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Hij is een compleet ander type dan Trésor. Die laatste was vooral een passeur en iemand die naar binnen trok en zo de opkomende back zijn ding liet doen. Fadera is meer een speler die de actie opzoekt en veel diepgang heeft. Hij kan op een andere manier voor dreiging zorgen. Met zijn diepgang, snelheid, scorend vermogen en dribbels heeft hij toch de nodige kwaliteiten.

Luca Oyen

Misschien komt de ideale oplossing wel uit de eigen jeugd. Luca Oyen komt weer boven water. De jonge aanvallende middenvelder kende een moeilijke voorbereiding, maar zijn niveau stijgt weer. Tegen Demirspor deed hij het zeker niet onaardig. Oyen is technisch bijzonder sterk en iemand die een beetje inzake profiel lijkt op Yari Verschaeren. Oyen zou wel eens kunnen profiteren van het vertrek van Trésor en helemaal doorbreken bij de Limburgers.

Anouar Ait El Hadj

De derde optie is Anouar Ait El Hadj. De ex-speler van Anderlecht kende een zeer goede voorbereiding en kreeg aanvankelijk de nodige kansen van Vrancken. El Hadj is technisch uitmuntend en heeft een enorm loopvermogen. Dat zijn zeer belangrijke kwaliteiten, maar de 21-jarige middenvelder wil het nog steeds vaak te mooi doen. De moeilijke en beslissende pass geven. El Hadj heeft een goede traptechniek, maar in de laatste zone loopt het toch nog te vaak mis. Hij staat voor een cruciaal seizoen. Gaat hij eindelijk helemaal doorbreken of blijft hij een ‘eeuwige belofte’?

Voor wie moet Vrancken kiezen?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

97
97
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

127
127
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

86
86
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

205
205
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

38
38
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

238
238
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

192
192
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

423
423
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

90
90
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

622
622
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1104
1104
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

395
395
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

316
316
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

331
331
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

479
479
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

497
497
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

437
437
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1006
1006
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws