'Standard gaat plots hard: derde aanwinst op weg'

854 stemmen
'Standard gaat plots hard: derde aanwinst op weg'

De voorbije week hing er toch al een stevige crisissfeer bij Standard, want het bleef achter met een schamele twee op vijftien nadat het ook rode lantaarn KV Kortrijk niet kon kloppen. Bovendien is het nog steeds wachten tot er versterking neerstrijkt in Luik, terwijl iedereen het er stilaan over eens is dat het met de huidige kern weleens knokken voor het behoud zou kunnen worden.

Voor de alweer levensbelangrijke wedstrijd tegen RWDM lieten de Standard-fans dan ook hun onvrede blijken over de huidige gang van zaken. Met een reeks spandoeken werd eigenaar 777 Partners hard aangepakt. De Amerikanen krijgen het verwijt dat ze amper of geen geld in de club pompen.

LEES OOK: 'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Transferoffensief op komst

"Mercato low-cost" stond er bijvoorbeeld op één van de spandoeken te lezen, maar daar lijkt weldra toch verandering in te komen. Het lijkt erop dat Standard nog een stevig transferoffensief zal inzetten in de komende dagen. Zo zou de club volop werk maken van de komst van Isaac Hayden (Newcastle United) én een terugkeer van voormalig smaakmaker Moussa Djenepo (Southampton).

Standard shopt ook bij Genoa

Daar zal het bovendien niet bij blijven, want volgens Sudpresse zit er ook nog een derde aanwinst in de pijplijn. De naam van de desbetreffende speler is nog niet bekend, maar het zou gaan om een offensieve speler van Genoa, één van de andere clubs uit het netwerk van 777. Op die manier lijkt de broodnodige kwaliteitsinjectie er stilaan toch te komen.

Zal Standard met die transfers snel stijgen in het klassement?

Meest recent

STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

5
5
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

13
13
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

47
47
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

16
16
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

53
53
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

140
140
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

280
280
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

175
175
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

557
557
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

46
46
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

407
407
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

814
814
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

229
229
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

178
178
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

332
332
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

82
82
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

595
595
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

276
276
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

59
59
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

261
261
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

192
192

Meer sportnieuws