'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

902 stemmen
'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht legde afgelopen weekend beslag op de leidersplaats in de Jupiler Pro League, maar er wacht zondag een zware klus om die met succes te verdedigen. Zo maakt Paars-Wit zich op voor een bezoek aan vicekampioen KRC Genk. Het wordt uitkijken naar hoe coach Brian Riemer zijn basispionnen zal posteren.

De Brusselaars boekten afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi hun vierde overwinning op rij. Veel redenen om zijn elftal te sleutelen heeft Riemer dus niet. Toch worden zondag weer enkele veranderingen verwacht. Zo is de kans groot dat Thomas Delaney aan de aftrap verschijnt na zijn degelijke invalbeurt van vorige week. In dat geval wordt Amadou Diawara het logische slachtoffer.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Raman moet vrezen

Daarnaast krijgt Riemer er zondag een extra wapen bij. Anders Dreyer is immers weer speelgerechtigd na de schorsing die hij opliep door zijn rode kaart tegen STVV. De Deense flankaanvaller start normaal gezien terug in de basis. Samen met Alexis Flips wordt hij in steun van diepste man Kasper Dolberg verwacht.

De terugkeer van Dreyer betekent dan weer slecht nieuws voor Benito Raman. De 28-jarige startte in de voorbije duels telkens in de basis door de afwezigheid van zijn Deense ploegmaat. Raman werkte ook weer hard en zorgde voor de nodige dreiging, maar lijkt nu weer naast de basiself te vallen. Een nieuwe dreun dus voor de aanvaller.

Amuzu alsnog weg?

Ook Francis Amuzu moet ondanks zijn winning-goal tegen Charleroi wellicht weer vrede nemen met een plek op de bank. In zijn geval zou een vertrek overigens nog niet definitief van tafel zijn. Amuzu staat immers op de radar bij Olympiakos en in Griekenland is de mercato nog enkele dagen open. Al is het maar de vraag of zij bereid zullen zijn om aan de financiël verreisten te voldoen. Tot slot meldt SudPresse dat ook Lucas Lissens (KV Kortrijk) en Antoine Colassin (KV Oostende) mogelijk nog vertrekken, al dan niet op huurbasis.

Raman moet zondag gewoon starten in de basis ...

Meest recent

Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

0
0
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

34
34
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

50
50
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

42
42
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

39
39
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

354
354
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

342
342
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

138
138
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

219
219
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

66
66
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

59
59
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

282
282
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

651
651
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

160
160
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

485
485
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

236
236
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

182
182
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

278
278
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

469
469
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

777
777
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

541
541

Meer sportnieuws