'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

902 stemmen
'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht legde afgelopen weekend beslag op de leidersplaats in de Jupiler Pro League, maar er wacht zondag een zware klus om die met succes te verdedigen. Zo maakt Paars-Wit zich op voor een bezoek aan vicekampioen KRC Genk. Het wordt uitkijken naar hoe coach Brian Riemer zijn basispionnen zal posteren.

De Brusselaars boekten afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi hun vierde overwinning op rij. Veel redenen om zijn elftal te sleutelen heeft Riemer dus niet. Toch worden zondag weer enkele veranderingen verwacht. Zo is de kans groot dat Thomas Delaney aan de aftrap verschijnt na zijn degelijke invalbeurt van vorige week. In dat geval wordt Amadou Diawara het logische slachtoffer.

LEES OOK: Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Raman moet vrezen

Daarnaast krijgt Riemer er zondag een extra wapen bij. Anders Dreyer is immers weer speelgerechtigd na de schorsing die hij opliep door zijn rode kaart tegen STVV. De Deense flankaanvaller start normaal gezien terug in de basis. Samen met Alexis Flips wordt hij in steun van diepste man Kasper Dolberg verwacht.

De terugkeer van Dreyer betekent dan weer slecht nieuws voor Benito Raman. De 28-jarige startte in de voorbije duels telkens in de basis door de afwezigheid van zijn Deense ploegmaat. Raman werkte ook weer hard en zorgde voor de nodige dreiging, maar lijkt nu weer naast de basiself te vallen. Een nieuwe dreun dus voor de aanvaller.

Amuzu alsnog weg?

Ook Francis Amuzu moet ondanks zijn winning-goal tegen Charleroi wellicht weer vrede nemen met een plek op de bank. In zijn geval zou een vertrek overigens nog niet definitief van tafel zijn. Amuzu staat immers op de radar bij Olympiakos en in Griekenland is de mercato nog enkele dagen open. Al is het maar de vraag of zij bereid zullen zijn om aan de financiël verreisten te voldoen. Tot slot meldt SudPresse dat ook Lucas Lissens (KV Kortrijk) en Antoine Colassin (KV Oostende) mogelijk nog vertrekken, al dan niet op huurbasis.

Raman moet zondag gewoon starten in de basis ...

Meest recent

De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

4
4
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

18
18
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

48
48
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

32
32
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

41
41
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

272
272
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

85
85
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

93
93
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

219
219
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

131
131
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

306
306
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

180
180
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

142
142
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

408
408
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

131
131
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

308
308
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

129
129
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

294
294
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

238
238
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

324
324
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

128
128
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

254
254
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1327
1327
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

566
566

Meer sportnieuws