'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

902 stemmen
'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht legde afgelopen weekend beslag op de leidersplaats in de Jupiler Pro League, maar er wacht zondag een zware klus om die met succes te verdedigen. Zo maakt Paars-Wit zich op voor een bezoek aan vicekampioen KRC Genk. Het wordt uitkijken naar hoe coach Brian Riemer zijn basispionnen zal posteren.

De Brusselaars boekten afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi hun vierde overwinning op rij. Veel redenen om zijn elftal te sleutelen heeft Riemer dus niet. Toch worden zondag weer enkele veranderingen verwacht. Zo is de kans groot dat Thomas Delaney aan de aftrap verschijnt na zijn degelijke invalbeurt van vorige week. In dat geval wordt Amadou Diawara het logische slachtoffer.

LEES OOK: 'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Raman moet vrezen

Daarnaast krijgt Riemer er zondag een extra wapen bij. Anders Dreyer is immers weer speelgerechtigd na de schorsing die hij opliep door zijn rode kaart tegen STVV. De Deense flankaanvaller start normaal gezien terug in de basis. Samen met Alexis Flips wordt hij in steun van diepste man Kasper Dolberg verwacht.

De terugkeer van Dreyer betekent dan weer slecht nieuws voor Benito Raman. De 28-jarige startte in de voorbije duels telkens in de basis door de afwezigheid van zijn Deense ploegmaat. Raman werkte ook weer hard en zorgde voor de nodige dreiging, maar lijkt nu weer naast de basiself te vallen. Een nieuwe dreun dus voor de aanvaller.

Amuzu alsnog weg?

Ook Francis Amuzu moet ondanks zijn winning-goal tegen Charleroi wellicht weer vrede nemen met een plek op de bank. In zijn geval zou een vertrek overigens nog niet definitief van tafel zijn. Amuzu staat immers op de radar bij Olympiakos en in Griekenland is de mercato nog enkele dagen open. Al is het maar de vraag of zij bereid zullen zijn om aan de financiël verreisten te voldoen. Tot slot meldt SudPresse dat ook Lucas Lissens (KV Kortrijk) en Antoine Colassin (KV Oostende) mogelijk nog vertrekken, al dan niet op huurbasis.

Raman moet zondag gewoon starten in de basis ...

Meest recent

Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

6
6
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

25
25
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

65
65
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

54
54
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

245
245
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

177
177
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

42
42
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

405
405
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

160
160
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

483
483
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

64
64
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

114
114
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

366
366
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

703
703
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

539
539
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

157
157
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1149
1149
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

81
81
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

677
677
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

260
260
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

532
532
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

283
283

Meer sportnieuws