'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

902 stemmen
'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht legde afgelopen weekend beslag op de leidersplaats in de Jupiler Pro League, maar er wacht zondag een zware klus om die met succes te verdedigen. Zo maakt Paars-Wit zich op voor een bezoek aan vicekampioen KRC Genk. Het wordt uitkijken naar hoe coach Brian Riemer zijn basispionnen zal posteren.

De Brusselaars boekten afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi hun vierde overwinning op rij. Veel redenen om zijn elftal te sleutelen heeft Riemer dus niet. Toch worden zondag weer enkele veranderingen verwacht. Zo is de kans groot dat Thomas Delaney aan de aftrap verschijnt na zijn degelijke invalbeurt van vorige week. In dat geval wordt Amadou Diawara het logische slachtoffer.

LEES OOK: Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Raman moet vrezen

Daarnaast krijgt Riemer er zondag een extra wapen bij. Anders Dreyer is immers weer speelgerechtigd na de schorsing die hij opliep door zijn rode kaart tegen STVV. De Deense flankaanvaller start normaal gezien terug in de basis. Samen met Alexis Flips wordt hij in steun van diepste man Kasper Dolberg verwacht.

De terugkeer van Dreyer betekent dan weer slecht nieuws voor Benito Raman. De 28-jarige startte in de voorbije duels telkens in de basis door de afwezigheid van zijn Deense ploegmaat. Raman werkte ook weer hard en zorgde voor de nodige dreiging, maar lijkt nu weer naast de basiself te vallen. Een nieuwe dreun dus voor de aanvaller.

Amuzu alsnog weg?

Ook Francis Amuzu moet ondanks zijn winning-goal tegen Charleroi wellicht weer vrede nemen met een plek op de bank. In zijn geval zou een vertrek overigens nog niet definitief van tafel zijn. Amuzu staat immers op de radar bij Olympiakos en in Griekenland is de mercato nog enkele dagen open. Al is het maar de vraag of zij bereid zullen zijn om aan de financiël verreisten te voldoen. Tot slot meldt SudPresse dat ook Lucas Lissens (KV Kortrijk) en Antoine Colassin (KV Oostende) mogelijk nog vertrekken, al dan niet op huurbasis.

Raman moet zondag gewoon starten in de basis ...

Meest recent

Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

26
26
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

55
55
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

51
51
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

227
227
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

144
144
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

129
129
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

321
321
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

546
546
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3338
3338
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

60
60
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

71
71
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

199
199
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

24
24
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

214
214
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

196
196
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

173
173
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

104
104
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

119
119
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

126
126
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

132
132

Meer sportnieuws