'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

door
'Raman incasseert nieuwe opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht legde afgelopen weekend beslag op de leidersplaats in de Jupiler Pro League, maar er wacht zondag een zware klus om die met succes te verdedigen. Zo maakt Paars-Wit zich op voor een bezoek aan vicekampioen KRC Genk. Het wordt uitkijken naar hoe coach Brian Riemer zijn basispionnen zal posteren.

De Brusselaars boekten afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi hun vierde overwinning op rij. Veel redenen om zijn elftal te sleutelen heeft Riemer dus niet. Toch worden zondag weer enkele veranderingen verwacht. Zo is de kans groot dat Thomas Delaney aan de aftrap verschijnt na zijn degelijke invalbeurt van vorige week. In dat geval wordt Amadou Diawara het logische slachtoffer.

LEES OOK: Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

Raman moet vrezen

Daarnaast krijgt Riemer er zondag een extra wapen bij. Anders Dreyer is immers weer speelgerechtigd na de schorsing die hij opliep door zijn rode kaart tegen STVV. De Deense flankaanvaller start normaal gezien terug in de basis. Samen met Alexis Flips wordt hij in steun van diepste man Kasper Dolberg verwacht.

De terugkeer van Dreyer betekent dan weer slecht nieuws voor Benito Raman. De 28-jarige startte in de voorbije duels telkens in de basis door de afwezigheid van zijn Deense ploegmaat. Raman werkte ook weer hard en zorgde voor de nodige dreiging, maar lijkt nu weer naast de basiself te vallen. Een nieuwe dreun dus voor de aanvaller.

Amuzu alsnog weg?

Ook Francis Amuzu moet ondanks zijn winning-goal tegen Charleroi wellicht weer vrede nemen met een plek op de bank. In zijn geval zou een vertrek overigens nog niet definitief van tafel zijn. Amuzu staat immers op de radar bij Olympiakos en in Griekenland is de mercato nog enkele dagen open. Al is het maar de vraag of zij bereid zullen zijn om aan de financiël verreisten te voldoen. Tot slot meldt SudPresse dat ook Lucas Lissens (KV Kortrijk) en Antoine Colassin (KV Oostende) mogelijk nog vertrekken, al dan niet op huurbasis.

Raman moet zondag gewoon starten in de basis ...

Meest recent

WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

98
98
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

124
124
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

169
169
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

221
221
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

47
47
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

217
217
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

165
165
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

164
164
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

402
402
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

340
340
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

285
285
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

181
181
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

551
551
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

691
691
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

417
417
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

339
339
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

168
168
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

642
642
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

607
607
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

376
376
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

558
558

Meer sportnieuws