'Grote verrassing Club Brugge: Yaremchuk richting La Liga'

2787
'Grote verrassing Club Brugge: Yaremchuk richting La Liga'

Club Brugge lijkt vlak voor het sluiten van de zomerse transferperiode nog voor een verrassing te gaan zorgen. Verschillende bronnen melden namelijk dat Roman Yaremchuk op punt staat om Blauw-Zwart alweer te verlaten. De Brugse recordaanwinst zou een jaartje verhuurd worden aan Valencia CF.

Om de selectie voldoende te wapenen voor de groepsfase van de Champions League, wou Club een jaartje geleden nog een topspits aantrekken. Iemand die zich inmiddels al bewezen had op het hoogste niveau. Er werden daarvoor verschillende pistes gevolgd, uiteindelijk belandden de Bruggelingen bij Yaremchuk.

LEES OOK: Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Peperdure transferflop

Club betaalde uiteindelijk een nationale recordsom van ruim 16 miljoen euro om de aanvaller, die eerder al indruk had gemaakt bij AA Gent, over te nemen van SL Benfica. Maar de Oekraïner viel vervolgens bijzonder zwaar door de mand in Brugge. Zijn aantal doelpunten (2 stuks) stond in schril contrast met de vele missers die hij produceerde.

En naarmate het seizoen vorderde werd ook zijn impact op het veldspel steeds minder, waardoor hij amper nog minuten mocht maken. Onder nieuwe coach Ronny Deila leek Yaremchuk echter een herkansing te krijgen. De spits wist in de Europese voorrondes zelfs al vier keer te scoren. Maar nu staat de Oekraïner dan toch dicht bij de uitgang van het Jan Breydel-stadion.

Herbronnen in La Liga

De aanvaller ontbrak donderdagavond alvast in de wedstrijdselectie voor het Europese duel tegen Osasuna. En al snel bleek waarom. Volgens onder meer Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad trekt Yaremchuk immers andere oorden op. De spits zou op punt staan om op huurbasis bij Valencia aan de slag te gaan. De laatste details zouden weliswaar nog afgehandeld moeten worden, maar normaal gezien raakt de deal tijdig rond voor het sluiten van de zomermercato.

Yaremchuk heeft te weinig kansen gehad bij Club ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

41
41
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

45
45
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

70
70
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

66
66
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

134
134
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

184
184
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

69
69
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

97
97
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

68
68
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

117
117
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

202
202
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

118
118
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

100
100
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

934
934
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

156
156
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

106
106
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

393
393
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

431
431
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

414
414

Meer sportnieuws