'Grote verrassing Club Brugge: Yaremchuk richting La Liga'

2787 stemmen
'Grote verrassing Club Brugge: Yaremchuk richting La Liga'

Club Brugge lijkt vlak voor het sluiten van de zomerse transferperiode nog voor een verrassing te gaan zorgen. Verschillende bronnen melden namelijk dat Roman Yaremchuk op punt staat om Blauw-Zwart alweer te verlaten. De Brugse recordaanwinst zou een jaartje verhuurd worden aan Valencia CF.

Om de selectie voldoende te wapenen voor de groepsfase van de Champions League, wou Club een jaartje geleden nog een topspits aantrekken. Iemand die zich inmiddels al bewezen had op het hoogste niveau. Er werden daarvoor verschillende pistes gevolgd, uiteindelijk belandden de Bruggelingen bij Yaremchuk.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Peperdure transferflop

Club betaalde uiteindelijk een nationale recordsom van ruim 16 miljoen euro om de aanvaller, die eerder al indruk had gemaakt bij AA Gent, over te nemen van SL Benfica. Maar de Oekraïner viel vervolgens bijzonder zwaar door de mand in Brugge. Zijn aantal doelpunten (2 stuks) stond in schril contrast met de vele missers die hij produceerde.

En naarmate het seizoen vorderde werd ook zijn impact op het veldspel steeds minder, waardoor hij amper nog minuten mocht maken. Onder nieuwe coach Ronny Deila leek Yaremchuk echter een herkansing te krijgen. De spits wist in de Europese voorrondes zelfs al vier keer te scoren. Maar nu staat de Oekraïner dan toch dicht bij de uitgang van het Jan Breydel-stadion.

Herbronnen in La Liga

De aanvaller ontbrak donderdagavond alvast in de wedstrijdselectie voor het Europese duel tegen Osasuna. En al snel bleek waarom. Volgens onder meer Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad trekt Yaremchuk immers andere oorden op. De spits zou op punt staan om op huurbasis bij Valencia aan de slag te gaan. De laatste details zouden weliswaar nog afgehandeld moeten worden, maar normaal gezien raakt de deal tijdig rond voor het sluiten van de zomermercato.

Yaremchuk heeft te weinig kansen gehad bij Club ...

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

52
52
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

131
131
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

23
23
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

232
232
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

33
33
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

155
155
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

405
405
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

415
415
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

114
114
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

78
78
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

344
344
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

380
380
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

371
371
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

134
134
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

674
674
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

283
283
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

316
316
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

299
299
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

326
326

Meer sportnieuws