'Grote verrassing Club Brugge: Yaremchuk richting La Liga'

door
'Grote verrassing Club Brugge: Yaremchuk richting La Liga'

Club Brugge lijkt vlak voor het sluiten van de zomerse transferperiode nog voor een verrassing te gaan zorgen. Verschillende bronnen melden namelijk dat Roman Yaremchuk op punt staat om Blauw-Zwart alweer te verlaten. De Brugse recordaanwinst zou een jaartje verhuurd worden aan Valencia CF.

Om de selectie voldoende te wapenen voor de groepsfase van de Champions League, wou Club een jaartje geleden nog een topspits aantrekken. Iemand die zich inmiddels al bewezen had op het hoogste niveau. Er werden daarvoor verschillende pistes gevolgd, uiteindelijk belandden de Bruggelingen bij Yaremchuk.

LEES OOK: ‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Peperdure transferflop

Club betaalde uiteindelijk een nationale recordsom van ruim 16 miljoen euro om de aanvaller, die eerder al indruk had gemaakt bij AA Gent, over te nemen van SL Benfica. Maar de Oekraïner viel vervolgens bijzonder zwaar door de mand in Brugge. Zijn aantal doelpunten (2 stuks) stond in schril contrast met de vele missers die hij produceerde.

En naarmate het seizoen vorderde werd ook zijn impact op het veldspel steeds minder, waardoor hij amper nog minuten mocht maken. Onder nieuwe coach Ronny Deila leek Yaremchuk echter een herkansing te krijgen. De spits wist in de Europese voorrondes zelfs al vier keer te scoren. Maar nu staat de Oekraïner dan toch dicht bij de uitgang van het Jan Breydel-stadion.

Herbronnen in La Liga

De aanvaller ontbrak donderdagavond alvast in de wedstrijdselectie voor het Europese duel tegen Osasuna. En al snel bleek waarom. Volgens onder meer Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad trekt Yaremchuk immers andere oorden op. De spits zou op punt staan om op huurbasis bij Valencia aan de slag te gaan. De laatste details zouden weliswaar nog afgehandeld moeten worden, maar normaal gezien raakt de deal tijdig rond voor het sluiten van de zomermercato.

Yaremchuk heeft te weinig kansen gehad bij Club ...

Meest recent

"Ik hoop ooit als titularis naar Anderlecht terug te keren'

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

3
3
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

9
9
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

214
214
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

21
21
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

63
63
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

48
48
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

145
145
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

320
320
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

162
162
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

106
106
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

129
129
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

100
100
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

257
257
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

58
58
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

44
44
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

750
750
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

472
472
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

240
240
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

418
418
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

244
244
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

194
194
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

256
256
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

218
218
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

1109
1109

Meer sportnieuws