'Geen Antwerp: Deman kiest voor buitenlands avontuur'

door
'Geen Antwerp: Deman kiest voor buitenlands avontuur'

Antwerp mag straks de Champions League in, maar het zal zich de komende dagen toch nog moeten versterken als het daarin iets wil verwezenlijken en tegelijk ook in eigen land competitief wil blijven. Onder meer op de linkerflank zal er vers bloed gezocht worden na het plotse vertrek van Gaston Avila naar Ajax. De naam van Olivier Deman mag echter geschrapt worden.

De voorbije maanden werd de linkerflankspeler van Cercle Brugge al regelmatig aan de Great Old gelinkt. Dat hoeft niet te verbazen, want de 23-jarige werd geboren in Antwerpen en blikt terug op een zeer sterk seizoen, dat hij zelfs wist te bekronen met een selectie voor de Rode Duivels. Maar hij komt dus uiteindelijk niet naar de Bosuil.

LEES OOK: 'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Werder Bremen sneller op de bal

Eerder op de dag was al bekend geraakt dat Werder Bremen zich intussen ook gemeld had voor Deman en de Duitsers blijken sneller op de bal gespeeld te hebben. BILD zag al een grote hint in het feit dat Deman Werder al was beginnen volgen op Instagram en Het Nieuwsblad weet dat de deal bijna rond is.

Medische testen al afgelegd

Deman zou zelfs zijn medische testen al afgelegd hebben, terwijl de clubs nog de laatste hand zouden leggen aan een akkoord. Deman zou de tweede Belgische aanwinst van de zomer worden bij Werder, dat zijn start in de Bundesliga met een nul op zes wel gemist heeft. Eerder haalden ze al Senne Lynen weg bij Union.

Maakt Deman een goede keuze?

Meest recent

'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

8
8
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

37
37
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

15
15
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

23
23
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

28
28
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

147
147
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

240
240
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

108
108
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

73
73
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

185
185
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

426
426
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

319
319
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

108
108
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

345
345
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

394
394
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

114
114
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

89
89
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

189
189
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

183
183
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

200
200
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

98
98

Meer sportnieuws