'Antwerp dreigt nog naast Rode Duivel te grijpen'

door
'Antwerp dreigt nog naast Rode Duivel te grijpen'

Antwerp mag zich voor de eerste keer in zijn geschiedenis opmaken voor de Champions League, want de Great Old wist zich woensdagavond dankzij een 1-2-zege op het veld van AEK Athene te plaatsen voor de groepsfase. Daarmee doet de club vooral op financieel vlak een uitstekende zaak.

De kwalificatie levert Antwerp de nodige miljoenen op en die kunnen ze mogelijk gebruiken om zich nog te versterken. Dat zal wel snel moeten gebeuren, want op maandag 4 september moet de spelerslijst voor de Champions League ingediend worden bij de UEFA. Op enkele posities is een aanwinst wel nog welkom.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Rode Duivel in beeld

Dat is bijvoorbeeld het geval op de linksachter, waar het onverwachte vertrek van Gaston Avila naar Ajax nog opgevangen moeten worden. Eén van de namen die daarvoor al gevallen is, is die van Olivier Deman. De 23-jarige geboren Antwerpenaar was vorig seizoen één van de smaakmakers bij Cercle Brugge en dat leverde hem in juni zelfs een selectie voor de Rode Duivels op. Hij debuteerde met een korte invalbeurt in Estland.

Onverwachte concurrentie

Antwerp krijgt echter nog concurrentie voor de transfer van Deman. Transferwatcher Sacha Tavolieri weet immers dat ook Werder Bremen zich nog gemeld zou hebben. Die club kan nog wel versterking gebruiken, want na een nul op zes hebben ze momenteel de rode lantaarn in de Bundesliga in handen. Bij Werder zou Deman de tweede Belgische aanwinst van de zomer kunnen worden, want eerder haalden ze al Senne Lynen weg bij Union.

Zou Antwerp een betere keuze zijn dan Werder?

Meest recent

"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

25
25
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

461
461
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

78
78
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

78
78
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

215
215
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

128
128
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

247
247
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

374
374
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

15
15
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

191
191
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

40
40
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

311
311
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

318
318
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

64
64
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

335
335
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

473
473
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

709
709
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

640
640
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1108
1108
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

186
186
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

51
51
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1100
1100
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

301
301
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

362
362
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

181
181

Meer sportnieuws