'Antwerp dreigt nog naast Rode Duivel te grijpen'

door
'Antwerp dreigt nog naast Rode Duivel te grijpen'

Antwerp mag zich voor de eerste keer in zijn geschiedenis opmaken voor de Champions League, want de Great Old wist zich woensdagavond dankzij een 1-2-zege op het veld van AEK Athene te plaatsen voor de groepsfase. Daarmee doet de club vooral op financieel vlak een uitstekende zaak.

De kwalificatie levert Antwerp de nodige miljoenen op en die kunnen ze mogelijk gebruiken om zich nog te versterken. Dat zal wel snel moeten gebeuren, want op maandag 4 september moet de spelerslijst voor de Champions League ingediend worden bij de UEFA. Op enkele posities is een aanwinst wel nog welkom.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Rode Duivel in beeld

Dat is bijvoorbeeld het geval op de linksachter, waar het onverwachte vertrek van Gaston Avila naar Ajax nog opgevangen moeten worden. Eén van de namen die daarvoor al gevallen is, is die van Olivier Deman. De 23-jarige geboren Antwerpenaar was vorig seizoen één van de smaakmakers bij Cercle Brugge en dat leverde hem in juni zelfs een selectie voor de Rode Duivels op. Hij debuteerde met een korte invalbeurt in Estland.

Onverwachte concurrentie

Antwerp krijgt echter nog concurrentie voor de transfer van Deman. Transferwatcher Sacha Tavolieri weet immers dat ook Werder Bremen zich nog gemeld zou hebben. Die club kan nog wel versterking gebruiken, want na een nul op zes hebben ze momenteel de rode lantaarn in de Bundesliga in handen. Bij Werder zou Deman de tweede Belgische aanwinst van de zomer kunnen worden, want eerder haalden ze al Senne Lynen weg bij Union.

Zou Antwerp een betere keuze zijn dan Werder?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

6
6
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

18
18
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

81
81
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

92
92
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

55
55
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

42
42
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

165
165
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

164
164
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

32
32
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

347
347
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

218
218
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

464
464
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

35
35
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

423
423
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

50
50
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

449
449
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

140
140
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

354
354
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

249
249
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

320
320
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

496
496
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

521
521
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

665
665

Meer sportnieuws