'Antwerp dreigt nog naast Rode Duivel te grijpen'

door
'Antwerp dreigt nog naast Rode Duivel te grijpen'

Antwerp mag zich voor de eerste keer in zijn geschiedenis opmaken voor de Champions League, want de Great Old wist zich woensdagavond dankzij een 1-2-zege op het veld van AEK Athene te plaatsen voor de groepsfase. Daarmee doet de club vooral op financieel vlak een uitstekende zaak.

De kwalificatie levert Antwerp de nodige miljoenen op en die kunnen ze mogelijk gebruiken om zich nog te versterken. Dat zal wel snel moeten gebeuren, want op maandag 4 september moet de spelerslijst voor de Champions League ingediend worden bij de UEFA. Op enkele posities is een aanwinst wel nog welkom.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Rode Duivel in beeld

Dat is bijvoorbeeld het geval op de linksachter, waar het onverwachte vertrek van Gaston Avila naar Ajax nog opgevangen moeten worden. Eén van de namen die daarvoor al gevallen is, is die van Olivier Deman. De 23-jarige geboren Antwerpenaar was vorig seizoen één van de smaakmakers bij Cercle Brugge en dat leverde hem in juni zelfs een selectie voor de Rode Duivels op. Hij debuteerde met een korte invalbeurt in Estland.

Onverwachte concurrentie

Antwerp krijgt echter nog concurrentie voor de transfer van Deman. Transferwatcher Sacha Tavolieri weet immers dat ook Werder Bremen zich nog gemeld zou hebben. Die club kan nog wel versterking gebruiken, want na een nul op zes hebben ze momenteel de rode lantaarn in de Bundesliga in handen. Bij Werder zou Deman de tweede Belgische aanwinst van de zomer kunnen worden, want eerder haalden ze al Senne Lynen weg bij Union.

Zou Antwerp een betere keuze zijn dan Werder?

Meest recent

Terugkeer Lukaku, Qatarees geld: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht werkt zondagmiddag de topper op eigen veld tegen Club Brugge af. Voor de ...

13
13
Kapblok staat al klaar: volgend trainersontslag in JPL?

De interland-periode staat opnieuw voor de deur en dat is geen goed nieuws voor coaches die moeten ...

44
44
Opstellingen: Hayen wisselt één keer tegen avontuurlijk RSCA

Daags voor de laatste interland-periode van het kalenderjaar, staat een absolute kraker op het ...

121
121
Vanaken verklapt: 'Dáárom speel ik zo graag tegen Anderlecht'

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een bijzonder fraaie affiche op het programma. Met RSC ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Mythische transfer Lewandowski, winterleegloop Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

129
129
Anderlecht-Club Brugge: Hasi & Hayen hakken knopen door

Alle ogen zijn straks gericht op de kraker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. In aanloop naar dat ...

206
206
'Anderlecht en Club Brugge strijden om ruwe diamant'

Om 13u30 staat dé klassieker op het programma, want in een uitverkocht Lotto Park ontvangt ...

175
175
Uitstel van executie: Wils alsnog weg bij Antwerp?

Een zucht van opluchting zaterdag op de Bosuil, waar Antwerp met 3-1 won van La Louvière. ...

102
102
Big Brother in Belgisch voetbal: Pro League reageert

Na intensief overleg tussen vertegenwoordigers uit het profvoetbal stelde Bernard Quintin, minister ...

84
84
'Chaos in Pro League: Genk twijfelt, RSCA naar rechtbank?'

Terwijl de discussie omtrent de tv-rechten volop aan de gang is wordt er binnen de Pro League achter ...

200
200
Anderlecht meldt groot nieuws: Vandenhaute verlaat de club

RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de topper tegen Club Brugge, maar enkele uren voor deze ...

405
405
Bosz haalt snoeihard uit na ontslag Heitinga

John Heitinga werd ontslagen bij Ajax. Peter Bosz is trainer van grote rivaal PSV en werkte in het ...

67
67
'Miljoenenbom bij Anderlecht: transferwaanzin voor topspits'

Anderlecht voelt een miljoenenbom tikken onder zijn winterplan: een 17-jarige linksbuiten uit Polen ...

398
398
Union SG aan zet: breekt het eindelijk de vloek?

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar de Spanjaarden waren veel ...

51
51
Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Héél Antwerp haalde opgelucht adem na de 3-1-zege tegen La Louvière. Stef Wils ...

109
109
Guardiola maakt mijlpaal compleet: Belg krijgt lof

Pep Guardiola staat tegen Liverpool voor de 1.000ste keer als coach naast de zijlijn. Waanzinnig ...

118
118
‘Clement in paniek: schokkend signaal uit Ajax’

Ajax zwalpt opnieuw en laat de naam van Philippe Clement vallen — maar zónder echte ...

135
135
AA Gent slaat bal mis en laat twee kansen zélf onbenut

AA Gent haalt voorlopig hetzelfde niveau als vorig seizoen. Soms goed, maar ook soms echt matig. De ...

171
171
Hasi breekt zich het hoofd: drie wissels op komst?

RSC Anderlecht staat voor een zeer belangrijk duel tegen Club Brugge. Besnik Hasi heeft weinig ...

185
185
Genk vindt juiste recept: twee geniale ingevingen van Fink

KRC Genk won met 3-4 op het veld van Sporting Braga. Van een smeulend crisissfeertje is niets meer ...

263
263
STVV geniet van 'De Magiër': weldra een toptransfer?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Ze spelen goed voetbal en ...

85
85
Zetterberg en Borkelmans eens over één ding: "Als dat gebeurt..."

RSC Anderlecht – Club Brugge blijft ook anno 2025 de grootste match in België. Paars-Wit ...

390
390
Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

54
54
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

161
161
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

72
72

Meer sportnieuws