'Antwerp dreigt nog naast Rode Duivel te grijpen'

928 stemmen
'Antwerp dreigt nog naast Rode Duivel te grijpen'

Antwerp mag zich voor de eerste keer in zijn geschiedenis opmaken voor de Champions League, want de Great Old wist zich woensdagavond dankzij een 1-2-zege op het veld van AEK Athene te plaatsen voor de groepsfase. Daarmee doet de club vooral op financieel vlak een uitstekende zaak.

De kwalificatie levert Antwerp de nodige miljoenen op en die kunnen ze mogelijk gebruiken om zich nog te versterken. Dat zal wel snel moeten gebeuren, want op maandag 4 september moet de spelerslijst voor de Champions League ingediend worden bij de UEFA. Op enkele posities is een aanwinst wel nog welkom.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Rode Duivel in beeld

Dat is bijvoorbeeld het geval op de linksachter, waar het onverwachte vertrek van Gaston Avila naar Ajax nog opgevangen moeten worden. Eén van de namen die daarvoor al gevallen is, is die van Olivier Deman. De 23-jarige geboren Antwerpenaar was vorig seizoen één van de smaakmakers bij Cercle Brugge en dat leverde hem in juni zelfs een selectie voor de Rode Duivels op. Hij debuteerde met een korte invalbeurt in Estland.

Onverwachte concurrentie

Antwerp krijgt echter nog concurrentie voor de transfer van Deman. Transferwatcher Sacha Tavolieri weet immers dat ook Werder Bremen zich nog gemeld zou hebben. Die club kan nog wel versterking gebruiken, want na een nul op zes hebben ze momenteel de rode lantaarn in de Bundesliga in handen. Bij Werder zou Deman de tweede Belgische aanwinst van de zomer kunnen worden, want eerder haalden ze al Senne Lynen weg bij Union.

🚀

Zou Antwerp een betere keuze zijn dan Werder?

Meest recent

‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

40
40
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

243
243
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

64
64
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

41
41
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

45
45
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

86
86
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

52
52
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

78
78
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

320
320
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

30
30
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

162
162
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

90
90
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

289
289
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

145
145
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

68
68
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

749
749
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

259
259
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

123
123
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

140
140
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

209
209
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

572
572
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

146
146
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

176
176
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

214
214
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

268
268

Meer sportnieuws