'Club Brugge zet transferzinnen op steunpilaar Union'

door
'Club Brugge zet transferzinnen op steunpilaar Union'

Club Brugge wil zich donderdag absoluut kwalificeren voor de poules van de Conference League en moet daarvoor een 1-2-voorsprong tegen CA Osasuna verdedigen. In aanloop naar dat cruciale duel blijft Blauw-Zwart ook de markt afspeuren naar interessante opportuniteiten. Zo staat een extra verdediger nog op het verlanglijstje.

Club wil ook dit seizoen weer zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten, tijdens de voorbije weken werden dan ook de nodige aanwinsten aangetrokken. Michal Skoras, Igor Thiago, Victor Barbera, Hugo Vetlesen, Nordin Jackers en Philip Zinckernagel kwamen de selectie versterken. Daarmee wist Blauw-Zwart bovendien te anticiperen op verschillende uitgaande transfers.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Verdedigende versterking

Desondanks zou het huiswerk nog niet af zijn. Zo raakte eerder al bekend dat de Bruggelingen graag nog een extra verdediger willen aantrekken. Niet onlogisch gezien het eerdere vertrek van onder meer Abakar Sylla, Jack Hendry en Clinton Mata. Al liet coach Ronny Deila verstaan dat er enkel moet toegeslagen worden bij een target die een verbetering vormt ten opzichte van de huidige opties achterin.

Inmiddels deden al verschillende namen de ronde om deze vacature in te vullen, veelal spelers uit grotere Europese competities. Maar de Bruggelingen zouden ook niet blind zijn voor de Belgische markt. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft de meervoudige landskampioen immers ook een sterkhouders van Union SG op het verlanglijstje staan. Zo zou Koki Machida een concrete optie vormen bij Blauw-Zwart.

Goede relaties op clubniveau

De 25-jarige Japanner belandde begin 2022 op huurbasis in het Dudenpark, inmiddels werd hij ook definitief overgenomen door de Brusselaars. Machida toonde zich lange tijd een betrouwbare stand-in bij Union en kon in de schaduw van andere verdedigers verder rijpen. Dit seizoen wordt hij echter uitgespeeld als vaste steunpilaar.

Club zou hem al een tijdje volgen. Naar verluidt informeerden de Bruggelingen zelfs al toen Union de aankoopoptie nog niet had gelicht. Dat de relaties tussen beide clubs momenteel erg goed zijn, kan bovendien een gunstige invloed hebben op een mogelijke deal. Afwachten dus of er snel een officieel bod op tafel komt.

Club moet nog een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

1
1
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

32
32
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

36
36
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

115
115
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

57
57
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

302
302
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

71
71
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

196
196
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

188
188
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

78
78
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

193
193
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

512
512
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

121
121
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

577
577
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

405
405
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

33
33
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

74
74
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

101
101
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

567
567
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

451
451
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

160
160
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

49
49
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

132
132

Meer sportnieuws