'Club Brugge zet transferzinnen op steunpilaar Union'

door
'Club Brugge zet transferzinnen op steunpilaar Union'

Club Brugge wil zich donderdag absoluut kwalificeren voor de poules van de Conference League en moet daarvoor een 1-2-voorsprong tegen CA Osasuna verdedigen. In aanloop naar dat cruciale duel blijft Blauw-Zwart ook de markt afspeuren naar interessante opportuniteiten. Zo staat een extra verdediger nog op het verlanglijstje.

Club wil ook dit seizoen weer zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten, tijdens de voorbije weken werden dan ook de nodige aanwinsten aangetrokken. Michal Skoras, Igor Thiago, Victor Barbera, Hugo Vetlesen, Nordin Jackers en Philip Zinckernagel kwamen de selectie versterken. Daarmee wist Blauw-Zwart bovendien te anticiperen op verschillende uitgaande transfers.

LEES OOK: Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Verdedigende versterking

Desondanks zou het huiswerk nog niet af zijn. Zo raakte eerder al bekend dat de Bruggelingen graag nog een extra verdediger willen aantrekken. Niet onlogisch gezien het eerdere vertrek van onder meer Abakar Sylla, Jack Hendry en Clinton Mata. Al liet coach Ronny Deila verstaan dat er enkel moet toegeslagen worden bij een target die een verbetering vormt ten opzichte van de huidige opties achterin.

Inmiddels deden al verschillende namen de ronde om deze vacature in te vullen, veelal spelers uit grotere Europese competities. Maar de Bruggelingen zouden ook niet blind zijn voor de Belgische markt. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft de meervoudige landskampioen immers ook een sterkhouders van Union SG op het verlanglijstje staan. Zo zou Koki Machida een concrete optie vormen bij Blauw-Zwart.

Goede relaties op clubniveau

De 25-jarige Japanner belandde begin 2022 op huurbasis in het Dudenpark, inmiddels werd hij ook definitief overgenomen door de Brusselaars. Machida toonde zich lange tijd een betrouwbare stand-in bij Union en kon in de schaduw van andere verdedigers verder rijpen. Dit seizoen wordt hij echter uitgespeeld als vaste steunpilaar.

Club zou hem al een tijdje volgen. Naar verluidt informeerden de Bruggelingen zelfs al toen Union de aankoopoptie nog niet had gelicht. Dat de relaties tussen beide clubs momenteel erg goed zijn, kan bovendien een gunstige invloed hebben op een mogelijke deal. Afwachten dus of er snel een officieel bod op tafel komt.

Club moet nog een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

57
57
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

20
20
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

34
34
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

145
145
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

199
199
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

172
172
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

266
266
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

173
173
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

178
178
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

967
967
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

81
81
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

115
115
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

344
344
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

145
145
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

487
487
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

240
240
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

271
271
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

434
434
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

716
716

Meer sportnieuws