'Club Brugge zet transferzinnen op steunpilaar Union'

door
'Club Brugge zet transferzinnen op steunpilaar Union'

Club Brugge wil zich donderdag absoluut kwalificeren voor de poules van de Conference League en moet daarvoor een 1-2-voorsprong tegen CA Osasuna verdedigen. In aanloop naar dat cruciale duel blijft Blauw-Zwart ook de markt afspeuren naar interessante opportuniteiten. Zo staat een extra verdediger nog op het verlanglijstje.

Club wil ook dit seizoen weer zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten, tijdens de voorbije weken werden dan ook de nodige aanwinsten aangetrokken. Michal Skoras, Igor Thiago, Victor Barbera, Hugo Vetlesen, Nordin Jackers en Philip Zinckernagel kwamen de selectie versterken. Daarmee wist Blauw-Zwart bovendien te anticiperen op verschillende uitgaande transfers.

LEES OOK: 'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Verdedigende versterking

Desondanks zou het huiswerk nog niet af zijn. Zo raakte eerder al bekend dat de Bruggelingen graag nog een extra verdediger willen aantrekken. Niet onlogisch gezien het eerdere vertrek van onder meer Abakar Sylla, Jack Hendry en Clinton Mata. Al liet coach Ronny Deila verstaan dat er enkel moet toegeslagen worden bij een target die een verbetering vormt ten opzichte van de huidige opties achterin.

Inmiddels deden al verschillende namen de ronde om deze vacature in te vullen, veelal spelers uit grotere Europese competities. Maar de Bruggelingen zouden ook niet blind zijn voor de Belgische markt. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft de meervoudige landskampioen immers ook een sterkhouders van Union SG op het verlanglijstje staan. Zo zou Koki Machida een concrete optie vormen bij Blauw-Zwart.

Goede relaties op clubniveau

De 25-jarige Japanner belandde begin 2022 op huurbasis in het Dudenpark, inmiddels werd hij ook definitief overgenomen door de Brusselaars. Machida toonde zich lange tijd een betrouwbare stand-in bij Union en kon in de schaduw van andere verdedigers verder rijpen. Dit seizoen wordt hij echter uitgespeeld als vaste steunpilaar.

Club zou hem al een tijdje volgen. Naar verluidt informeerden de Bruggelingen zelfs al toen Union de aankoopoptie nog niet had gelicht. Dat de relaties tussen beide clubs momenteel erg goed zijn, kan bovendien een gunstige invloed hebben op een mogelijke deal. Afwachten dus of er snel een officieel bod op tafel komt.

Club moet nog een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

20
20
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

24
24
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

27
27
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

105
105
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

40
40
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

68
68
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

45
45
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

102
102
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

30
30
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

59
59
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

207
207
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1231
1231
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

125
125
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

53
53
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

171
171
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

345
345
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

72
72
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

133
133
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

52
52
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

46
46
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

179
179
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

96
96
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

341
341
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

77
77
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

92
92

Meer sportnieuws