'Club Brugge zet transferzinnen op steunpilaar Union'

door
'Club Brugge zet transferzinnen op steunpilaar Union'

Club Brugge wil zich donderdag absoluut kwalificeren voor de poules van de Conference League en moet daarvoor een 1-2-voorsprong tegen CA Osasuna verdedigen. In aanloop naar dat cruciale duel blijft Blauw-Zwart ook de markt afspeuren naar interessante opportuniteiten. Zo staat een extra verdediger nog op het verlanglijstje.

Club wil ook dit seizoen weer zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten, tijdens de voorbije weken werden dan ook de nodige aanwinsten aangetrokken. Michal Skoras, Igor Thiago, Victor Barbera, Hugo Vetlesen, Nordin Jackers en Philip Zinckernagel kwamen de selectie versterken. Daarmee wist Blauw-Zwart bovendien te anticiperen op verschillende uitgaande transfers.

LEES OOK: 'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Verdedigende versterking

Desondanks zou het huiswerk nog niet af zijn. Zo raakte eerder al bekend dat de Bruggelingen graag nog een extra verdediger willen aantrekken. Niet onlogisch gezien het eerdere vertrek van onder meer Abakar Sylla, Jack Hendry en Clinton Mata. Al liet coach Ronny Deila verstaan dat er enkel moet toegeslagen worden bij een target die een verbetering vormt ten opzichte van de huidige opties achterin.

Inmiddels deden al verschillende namen de ronde om deze vacature in te vullen, veelal spelers uit grotere Europese competities. Maar de Bruggelingen zouden ook niet blind zijn voor de Belgische markt. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft de meervoudige landskampioen immers ook een sterkhouders van Union SG op het verlanglijstje staan. Zo zou Koki Machida een concrete optie vormen bij Blauw-Zwart.

Goede relaties op clubniveau

De 25-jarige Japanner belandde begin 2022 op huurbasis in het Dudenpark, inmiddels werd hij ook definitief overgenomen door de Brusselaars. Machida toonde zich lange tijd een betrouwbare stand-in bij Union en kon in de schaduw van andere verdedigers verder rijpen. Dit seizoen wordt hij echter uitgespeeld als vaste steunpilaar.

Club zou hem al een tijdje volgen. Naar verluidt informeerden de Bruggelingen zelfs al toen Union de aankoopoptie nog niet had gelicht. Dat de relaties tussen beide clubs momenteel erg goed zijn, kan bovendien een gunstige invloed hebben op een mogelijke deal. Afwachten dus of er snel een officieel bod op tafel komt.

Club moet nog een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

34
34
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

173
173
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

32
32
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

171
171
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

273
273
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

547
547
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

194
194
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

51
51
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

166
166
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1280
1280
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

95
95
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

580
580
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

50
50
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

120
120
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

155
155
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

275
275
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

152
152
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

338
338
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws