'Sergio Ramos verrast en tekent bij Europese topclub'

door
'Sergio Ramos verrast en tekent bij Europese topclub'

Paris Saint-Germain nam deze zomer afscheid van een aantal grote namen. Lionel Messi ging een Amerikaans avontuur aan bij Inter Miami CF, terwijl Neymar Jr. zwichtte voor de miljoenen uit Saudi-Arabië. En ook Sergio Ramos trok de poorten van het Prinsenpark achter zich dicht.

De voormalige aanvoerder van Real Madrid werd in de zomer van 2021 transfervrij overgenomen, maar kon zijn beste niveau nooit echt evenaren in Parijse loondienst. Net als Messi besloot hij dan ook om zijn aflopende contract bij PSG niet te verlengen. Sindsdien is Ramos nog steeds op zoek naar een nieuwe uitdaging.

Veel opties, weinig concreet

De inmiddels 37-jarige verdediger werd in de voorbije weken nochtans gelinkt aan verschillende clubs. Zoals zoveel grote namen kon hij rekenen op belangstelling vanuit Saudi-Arabië. Ook een terugkeer naar Sevilla FC en een reünie met Messi in Miami kwamen ter sprake. Maar die opties werden uiteindelijk niet concreet.

Als transfervrije speler heeft Ramos wel nog wat tijd, zo kan hij ook na het sluiten van de mercato nog bij een nieuwe club aan de slag gaan. De kans bestaat echter dat het niet eens zover hoeft te komen. Zo lijkt de voormalige international van Spanje goed op weg om in Turkije aan de slag te gaan.

Contract van één seizoen

Volgens de Italiaanse transferwatcher Nicolo Schira staat Ramos immers op punt om bij Galatasaray te tekenen. De huidige werkgever van Dries Mertens zou voor de Spanjaard een contract tot medio 2024 hebben klaarliggen, met optie tot nog een extra seizoen. Ramos zou in Istanbul zo'n 10 miljoen euro per jaar kunnen verdienen. Als alles goed verloopt wordt de deal eerstdaags beklonken.

Ramos hoort bij de 10 beste verdedigers ooit ...

Meest recent

Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

0
0
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

10
10
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

140
140
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

24
24
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

39
39
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

32
32
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

150
150
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

220
220
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

155
155
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

170
170
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

61
61
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

132
132
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

265
265
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

258
258
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

111
111
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

314
314
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

137
137
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

198
198
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

486
486
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

428
428
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

500
500
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

140
140
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

164
164

Meer sportnieuws