'Saudi's gaan los: riante transfersom Salah gelekt'

door
'Saudi's gaan los: riante transfersom Salah gelekt'

De zomerse mercato zit er in de Europese landen bijna op, maar de Saudische clubs kunnen ook in het slot van de transferperiode nog voor vuurwerk zorgen. Zo zou Mohamed Salah de volgende superster zijn die de overstap naar de golfstaat maakt. Al-Ittihad zou bijzonder diep in de buidel willen tasten voor de Egyptische superster.

Afgelopen donderdag raakte bekend dat de Saudische kampioen doordrukt voor de komst van de Salah. De werkgever van onder meer Karim Benzema, Fabinho en Ngolo Kanté zou van de aanvaller één van de best betaalde spelers in de kapitaalkrachtige competitie willen maken. De Egyptenaar zou zelf dan ook openstaan voor een overgang naar de golfstaat.

LEES OOK: 'Knaltransfer Ordoñez krijgt vorm: deze club in pole'

Liverpool ligt dwars

Niet onlogisch gezien het bod dat momenteel op tafel zou liggen. Volgens The Sun zou Al-Ittihad hem immers een contract van 5 jaar aanbieden, met een basissalaris van zo'n 100 miljoen pond. Daar kunnen nog allerlei bonussen en premies bovenop komen. Daarnaast zou Salah onder meer een privéjet ter beschikking krijgen én wordt een ongelimiteerd aantal tickets voor zijn vrienden en familie voorzien.

De Saudi's willen van de Egyptenaar dan ook hét gezicht van de competitie maken, zeker in de Arabische wereld. Maar Salah ligt nog tot medio 2025 onder contract bij Liverpool. En de Reds lijken momenteel niet geneigd om mee te werken aan een vertrek van hun aanvalsleider. Zo vlak voor de het verstrijken van de transferdeadline zou het haast onmogelijk worden om een vervanger van hetzelfde kaliber te strikken.

Riante transfersom

Maar mogelijk wordt de topclub door de financiële realiteit alsnog gedwongen om overstag te gaan. Zo zou Al-Ittihad bereid zijn een riante transfersom op tafel te leggen. Volgens CBS Sports zouden de Saudi's maar liefst 150 miljoen euro, waarvan 100 miljoen vast en de rest in bonussen, over hebben om zijn contract op Anfield af te kopen. Daarmee zou Salah meteen één van de duurste spelers aller tijden worden. Afwachten dus hoe lang de Reds de boot nog kunnen afhouden.

Salah blijft gewoon bij Liverpool ...

Meest recent

Het stopt maar niet: Lavia slikt alwéér pijnlijke domper

De weelde lijkt de komende jaren groot te gaan worden op het middenveld bij de Rode Duivels. Er ...

21
21
Saelemaekers spreekt duidelijke taal over toekomst

Vorig seizoen werd voor AC Milan een jaar om snel te vergeten, maar in deze jaargang lijken ze weer ...

7
7
'Anderlecht baalt na drastische beslissing van fans'

Anderlecht leek alweer op de rand van een crisis te staan, maar herpakte zich vorig weekend met een ...

87
87
Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Vlak voor de confrontatie met Club Brugge kwam er vandaag alarmerend nieuws vanuit Spanje. Daar is ...

72
72
'Mokerslag Kompany: Real overtuigt sterkhouder Bayern'

Bayern München blijft dit seizoen maar razen. Dinsdag sloot het ook zijn zestiende wedstrijd ...

103
103
Lammens kraakt nu al: heel Engeland ruikt bloed

Na een droomstart voelt Senne Lammens voor het eerst de echte Man United-druk. Een moment tegen ...

167
167
'Antwerp hakt knoop door over ontslag Wils'

Het is dezer dagen volop crisis bij Antwerp, dat al sinds eind augustus geen wedstrijd meer gewonnen ...

242
242
Nu nog Club 1: NXT pakt uit met enorme stunt tegen Barça

Club Brugge droomt stilletjes van een stunt tegen FC Barcelona, straks om 21u in de Champions ...

201
201
'Knaltransfer Ordoñez krijgt vorm: deze club in pole'

Vorige zomer incasseerde Club Brugge nog 80 miljoen euro met de verkoop van spelers en in de komende ...

174
174
Degryse blikt vooruit: ligt hier dé kans voor Club tegen Barça?

Club Brugge speelt vanavond om 21u tegen FC Barcelona in de Champions League. Blauw-Zwart hoopt op ...

43
43
Duivels én Flames in het nieuw: dit zijn de knappe shirts

De Red Flames komen uit een enorme ontgoocheling nadat ze door Ierland uit de A-divisie van de ...

47
47
Keert ex-publiekslieveling terug naar Club Brugge?

Vele jaren geleden probeerde Club Brugge weer aansluiting te vinden met de Belgische top. Dat lukte ...

406
406
Muzio verklaart saga rondom De Mil: "Raar mediaverhaal"

Union SG zag Sébastien Pocognoli plots naar AS Monaco verkassen en moest snel een nieuwe ...

51
51
'Bromance' Club en Barça: topdeals én anonieme passage

Club Brugge en FC Barcelona deden de afgelopen vijftien jaar toch wel wat zaken met elkaar. Drie ...

235
235
Anderlecht slaat weer toe: contract tot medio 2028

RSC Anderlecht heeft een volgend dossier tot een goed einde weten te brengen. De Brusselaars hebben ...

147
147
Oude bekende onthult: zo kan Club Barça kloppen

Na nederlagen tegen Atalanta en Bayern München kan Club Brugge wel een driepunter gebruiken in ...

62
62
Sonck keihard voor Antwerp: "Hoe is het mogelijk?"

Het lijkt met Antwerp alleen maar van kwaad naar erger te gaan. De Great Old liet zich vorig weekend ...

220
220
'Barça kent eindelijk datum voor terugkeer naar Camp Nou'

Om 21u treffen Club Brugge en FC Barcelona elkaar in de Champions League. Dat is ook een duel tussen ...

109
109
Lavia is eindelijk terug: Chelsea onthult plannetje

Weinig Belgische spelers werden de voorbije jaren zo'n grote toekomst voorspeld als Roméo ...

94
94
De Condé waarschuwt: Genk trekt les uit vorig seizoen

KRC Genk kende een woelig seizoensbegin, met resultaten die aanvankelijk toch tegenvielen. De ...

160
160
TD Man Utd onthult de waarheid achter transfer Lammens

Senne Lammens is intussen een tweetal maanden aan de slag bij Manchester United en in die periode is ...

178
178
Johan Derksen incasseert mokerslag in zaak-Borsato

De ontuchtzaak tegen Marco Borsato blijft de gemoederen bezighouden, niet alleen vanwege de ...

118
118
Pocognoli met straffe prestatie in CL-geschiedenisboeken

Het was dinsdag een avond met wisselend succes voor de Belgen in de Champions League. Union ging ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil stunten, Hayen naar Celtic?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

320
320
Bart Verhaeghe grijpt in bij Club: “Hij daagt ons uit”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona, maar eerst moet Club NXT de ...

506
506

Meer sportnieuws