Foto op luchthaven bevestigt nakende transfer Anderlecht

1357 stemmen
Foto op luchthaven bevestigt nakende transfer Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt zijn draai te hebben gevonden. De recordkampioen won zondag tegen Sporting Charleroi zijn vierde wedstrijd op rij en wist daardoor eindelijk nog eens naar de (voorlopige) leidersplaats te springen in de Jupiler Pro League. Desondanks is het werk op de transfermarkt nog niet af bij Paars-Wit.

Hoewel Paars-Wit inmiddels al een tiental aanwinsten in huis haalde, blijft er ruimte voor extra versterking. De komst van een extra centrale verdediger is bijvoorbeeld erg welgekomen. Na het vertrek van Hannes Delcroix zijn de opties achter het duo Jan Vertonghen-Zeno Debast immers zeer beperkt geworden. Sportieve baas Jesper Fredberg zal ongetwijfeld enkele pistes bewandelen.

LEES OOK: 'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

Uitkijken naar dossier Amuzu

Daarnaast zou ook de komst van een extra flankaanvaller niet uitgesloten zijn. Al hangt in dat dossier veel af van de situatie rond Francis Amuzu. De matchwinnaar van zondag kan rekenen op concrete interesse van Olympiacos en Nottingham Forrest, hij zou ook graag een nieuwe stap willen zetten.

Voorlopig kwam het wel nog tot geen akkoord, maar daar kan snel verandering in komen. In afwachting van een doorbraak rond Amuzu, zal Anderlecht wellicht nog een andere uitgaande deal afronden. Zo staat Michael Murillo op punt om bij Olympique Marseille aan de slag te gaan.

Poseren met OM-sjaal

Hoewel de Panamese international al een poos in de lappenmand ligt, zou hij dus naar de Franse topclub trekken. Afgelopen weekend raakte bekend dat Marseille zo'n 2.5 à 3 miljoen euro voor hem over heeft. En de deal lijkt eerstdaags ook officieel gemaakt te worden. Zo werden Murillon en zijn gezin maandagavond gespot op de luchthaven, waar hij alvast poseerde met een sjaal van zijn toekomstige club.

Edit article

Anderlecht heeft momenteel betere rechtsbacks dan Murillo ...

Meest recent

Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

1
1
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

59
59
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

252
252
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

312
312
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

106
106
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

116
116
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

254
254
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

33
33
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

161
161
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

430
430
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

595
595
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

55
55
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

116
116
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

316
316
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

52
52
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

48
48
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

401
401
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

128
128
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

617
617
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

492
492
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

197
197
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

97
97
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

103
103

Meer sportnieuws