Foto op luchthaven bevestigt nakende transfer Anderlecht

door
Foto op luchthaven bevestigt nakende transfer Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt zijn draai te hebben gevonden. De recordkampioen won zondag tegen Sporting Charleroi zijn vierde wedstrijd op rij en wist daardoor eindelijk nog eens naar de (voorlopige) leidersplaats te springen in de Jupiler Pro League. Desondanks is het werk op de transfermarkt nog niet af bij Paars-Wit.

Hoewel Paars-Wit inmiddels al een tiental aanwinsten in huis haalde, blijft er ruimte voor extra versterking. De komst van een extra centrale verdediger is bijvoorbeeld erg welgekomen. Na het vertrek van Hannes Delcroix zijn de opties achter het duo Jan Vertonghen-Zeno Debast immers zeer beperkt geworden. Sportieve baas Jesper Fredberg zal ongetwijfeld enkele pistes bewandelen.

LEES OOK: ‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Uitkijken naar dossier Amuzu

Daarnaast zou ook de komst van een extra flankaanvaller niet uitgesloten zijn. Al hangt in dat dossier veel af van de situatie rond Francis Amuzu. De matchwinnaar van zondag kan rekenen op concrete interesse van Olympiacos en Nottingham Forrest, hij zou ook graag een nieuwe stap willen zetten.

Voorlopig kwam het wel nog tot geen akkoord, maar daar kan snel verandering in komen. In afwachting van een doorbraak rond Amuzu, zal Anderlecht wellicht nog een andere uitgaande deal afronden. Zo staat Michael Murillo op punt om bij Olympique Marseille aan de slag te gaan.

Poseren met OM-sjaal

Hoewel de Panamese international al een poos in de lappenmand ligt, zou hij dus naar de Franse topclub trekken. Afgelopen weekend raakte bekend dat Marseille zo'n 2.5 à 3 miljoen euro voor hem over heeft. En de deal lijkt eerstdaags ook officieel gemaakt te worden. Zo werden Murillon en zijn gezin maandagavond gespot op de luchthaven, waar hij alvast poseerde met een sjaal van zijn toekomstige club.

Edit article

Anderlecht heeft momenteel betere rechtsbacks dan Murillo ...

Meest recent

Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

26
26
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

53
53
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

120
120
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

93
93
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

66
66
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

90
90
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

19
19
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

200
200
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

161
161
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

219
219
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

103
103
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

82
82
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

241
241
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

32
32
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

161
161
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

114
114
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

270
270
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

191
191
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

88
88
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

223
223
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

176
176
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

420
420
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

893
893

Meer sportnieuws