'Castagne terug naar Premier League: transfersom onthuld'

door
'Castagne terug naar Premier League: transfersom onthuld'

Bondscoach Domenico Tedesco zal de Europese transferbulletins in de voorbije weken nauwgezet gevolgd hebben. Verschillende van zijn Rode Duivels kwamen immers in aanmerking voor een nieuwe club. Dat was ook het geval voor Timothy Castagne, die terug in de Premier League aan de slag gaat.

Nadat hij er zijn jeugdopleiding voltooide, brak de rechtsback destijds door bij KRC Genk. Daar groeide hij ook uit tot een vaste sterkhouder. Zijn prestaties in de Cegeka Arena werden in 2017 beloond met een fraaie transfer naar Atalanta. In Bergamo zou hij uiteindelijk bijna 100 wedstrijden afwerken, alvorens Castagne de stap naar de Premier League zette.

Topclubs genoemd

Zo tekende de Rode Duivel in 2020 bij Leicester City. Ook daar liet hij geregeld mooie dingen zien en ondertussen groeide de rechtsback ook uit tot een vaste waarde in de selectie van de nationale ploeg. Maar de Foxes kwamen vorig seizoen bijzonder tegenvallend voor de dag. Dat leidde uiteindelijk tot degradatie naar de Championship.

Al snel werd echter duidelijk dat Castagne niet zou mee zakken naar de tweede divisie. In de voorbije weken werd hij dan ook gelinkt aan verschillende andere ploegen, onder meer Arsenal FC en Juventus passeerden de revue. Maar inmiddels zou de 27-jarige een andere ploeg hebben gevonden.

Beperkte transfersom

Zo staat Castagne op punt om bij Fulham FC aan de slag te gaan. Een overgang naar Londen hing al even in de lucht, volgens transferexpert Fabrizio Romano is de overeenkomst nu ook helemaal rond. Fulham zou uiteindelijk zo'n 13 miljoen pond, iets meer dan 15 miljoen euro, betalen. De rechtsback legde op zijn beurt al een deel van zijn medische en fysieke proeven af. Zodra het tweede deel voltooid is, kan de deal volledig beklonken worden.

Castagne verdient een vaste basisplek bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

36
36
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

23
23
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

35
35
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

46
46
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

43
43
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

310
310
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

135
135
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

414
414
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

180
180
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

72
72
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

375
375
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

361
361
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

296
296
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

363
363
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

501
501
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

381
381
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

736
736

Meer sportnieuws