'Castagne terug naar Premier League: transfersom onthuld'

262 stemmen
'Castagne terug naar Premier League: transfersom onthuld'

Bondscoach Domenico Tedesco zal de Europese transferbulletins in de voorbije weken nauwgezet gevolgd hebben. Verschillende van zijn Rode Duivels kwamen immers in aanmerking voor een nieuwe club. Dat was ook het geval voor Timothy Castagne, die terug in de Premier League aan de slag gaat.

Nadat hij er zijn jeugdopleiding voltooide, brak de rechtsback destijds door bij KRC Genk. Daar groeide hij ook uit tot een vaste sterkhouder. Zijn prestaties in de Cegeka Arena werden in 2017 beloond met een fraaie transfer naar Atalanta. In Bergamo zou hij uiteindelijk bijna 100 wedstrijden afwerken, alvorens Castagne de stap naar de Premier League zette.

LEES OOK: Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Topclubs genoemd

Zo tekende de Rode Duivel in 2020 bij Leicester City. Ook daar liet hij geregeld mooie dingen zien en ondertussen groeide de rechtsback ook uit tot een vaste waarde in de selectie van de nationale ploeg. Maar de Foxes kwamen vorig seizoen bijzonder tegenvallend voor de dag. Dat leidde uiteindelijk tot degradatie naar de Championship.

Al snel werd echter duidelijk dat Castagne niet zou mee zakken naar de tweede divisie. In de voorbije weken werd hij dan ook gelinkt aan verschillende andere ploegen, onder meer Arsenal FC en Juventus passeerden de revue. Maar inmiddels zou de 27-jarige een andere ploeg hebben gevonden.

Beperkte transfersom

Zo staat Castagne op punt om bij Fulham FC aan de slag te gaan. Een overgang naar Londen hing al even in de lucht, volgens transferexpert Fabrizio Romano is de overeenkomst nu ook helemaal rond. Fulham zou uiteindelijk zo'n 13 miljoen pond, iets meer dan 15 miljoen euro, betalen. De rechtsback legde op zijn beurt al een deel van zijn medische en fysieke proeven af. Zodra het tweede deel voltooid is, kan de deal volledig beklonken worden.

Castagne verdient een vaste basisplek bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

92
92
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

221
221
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

890
890
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

101
101
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

152
152
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

71
71
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

69
69
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

162
162
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

196
196
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

157
157
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

386
386
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

202
202
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

860
860
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

522
522
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws