'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

door
'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

Manchester City valt ook dit seizoen amper af te stoppen. De Engelse titelverdediger legde zondag ook Sheffield United over de knie en is daardoor de enige overgebleven ploeg met het maximum van de punten in de Premier League. Desondanks blijft City werk maken van extra versterking.

De treble-winnaar nam deze zomer afscheid van ervaren krachten Riyad Mahrez (Al-Ahli) en Ilkay Gündogan (FC Barcelona). Daar tegenover haalde de grootmacht uit Manchester zelf enkele interessante aanwinsten in huis. Om het middenveld te versterken werd Matteo Kovacic weggeplukt bij Chelsea FC. Daarnaast werden de nodige miljoenen op tafel gelegd om verdediger Josko Gvardiol over te nemen van RB Leipzig.

LEES OOK: 'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

Extra middenvelder gewenst

En vorige week werd nog een derde grote aankoop aan dat lijstje toegevoegd. Zo rondde City de komst van Jérémy Doku af. De jonge Rode Duivel werd voor een slordige 65 miljoen euro overgenomen van Stade Rennais en tekende een contract van vijf seizoenen in het Etihad Stadium. Hij moet de leemte opvullen die werd achtergelaten door Mahrez, zondag zat hij alvast een eerste keer op de bank.

Mede door de zware blessure van Kevin De Bruyne, wil City echter ook nog zijn middenveld versterken. En daarvoor zou men lonken naar de eigen competitie. Zo is het vizier gericht op de Portugees Matheus Nunes, die net zijn eerste seizoen bij Wolverhampton Wanderers achter de rug heeft. De Engelse titelverdediger deed zelfs al een eerste bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd door Wolves.

Persoonlijk akkoord gevonden

Desondanks is City niet uit zijn lood geslagen, integendeel. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft de grootmacht inmiddels een nieuw bod neergelegd. Het zou gaan om een totaaldeal die kan oplopen tot zo'n 60 miljoen euro. Het valt af te wachten of dit wél voldoende is om Wolverhampton te overtuigen. Ondertussen begint de tijd wel te dringen, donderdag om middernacht sluit immers ook de Engelse mercato zijn deuren. City vond inmiddels wel al een akkoord over de persoonlijke voorwaarden, wat de deal kan versnellen.

🚀

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

0
0
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

7
7
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

96
96
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

19
19
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

37
37
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

58
58
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

51
51
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

53
53
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

433
433
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

45
45
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

60
60
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

232
232
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

139
139
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

49
49
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

170
170
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

180
180
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

204
204
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1310
1310
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

91
91
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

278
278
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

343
343
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

242
242
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

368
368

Meer sportnieuws