'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

door
'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

Manchester City valt ook dit seizoen amper af te stoppen. De Engelse titelverdediger legde zondag ook Sheffield United over de knie en is daardoor de enige overgebleven ploeg met het maximum van de punten in de Premier League. Desondanks blijft City werk maken van extra versterking.

De treble-winnaar nam deze zomer afscheid van ervaren krachten Riyad Mahrez (Al-Ahli) en Ilkay Gündogan (FC Barcelona). Daar tegenover haalde de grootmacht uit Manchester zelf enkele interessante aanwinsten in huis. Om het middenveld te versterken werd Matteo Kovacic weggeplukt bij Chelsea FC. Daarnaast werden de nodige miljoenen op tafel gelegd om verdediger Josko Gvardiol over te nemen van RB Leipzig.

LEES OOK: 'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

Extra middenvelder gewenst

En vorige week werd nog een derde grote aankoop aan dat lijstje toegevoegd. Zo rondde City de komst van Jérémy Doku af. De jonge Rode Duivel werd voor een slordige 65 miljoen euro overgenomen van Stade Rennais en tekende een contract van vijf seizoenen in het Etihad Stadium. Hij moet de leemte opvullen die werd achtergelaten door Mahrez, zondag zat hij alvast een eerste keer op de bank.

Mede door de zware blessure van Kevin De Bruyne, wil City echter ook nog zijn middenveld versterken. En daarvoor zou men lonken naar de eigen competitie. Zo is het vizier gericht op de Portugees Matheus Nunes, die net zijn eerste seizoen bij Wolverhampton Wanderers achter de rug heeft. De Engelse titelverdediger deed zelfs al een eerste bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd door Wolves.

Persoonlijk akkoord gevonden

Desondanks is City niet uit zijn lood geslagen, integendeel. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft de grootmacht inmiddels een nieuw bod neergelegd. Het zou gaan om een totaaldeal die kan oplopen tot zo'n 60 miljoen euro. Het valt af te wachten of dit wél voldoende is om Wolverhampton te overtuigen. Ondertussen begint de tijd wel te dringen, donderdag om middernacht sluit immers ook de Engelse mercato zijn deuren. City vond inmiddels wel al een akkoord over de persoonlijke voorwaarden, wat de deal kan versnellen.

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

1
1
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

46
46
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

162
162
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

64
64
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

59
59
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

62
62
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

49
49
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

44
44
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

53
53
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

166
166
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

176
176
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

190
190
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

167
167
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

281
281
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

85
85
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

273
273

Meer sportnieuws