'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

238 stemmen
'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

Manchester City valt ook dit seizoen amper af te stoppen. De Engelse titelverdediger legde zondag ook Sheffield United over de knie en is daardoor de enige overgebleven ploeg met het maximum van de punten in de Premier League. Desondanks blijft City werk maken van extra versterking.

De treble-winnaar nam deze zomer afscheid van ervaren krachten Riyad Mahrez (Al-Ahli) en Ilkay Gündogan (FC Barcelona). Daar tegenover haalde de grootmacht uit Manchester zelf enkele interessante aanwinsten in huis. Om het middenveld te versterken werd Matteo Kovacic weggeplukt bij Chelsea FC. Daarnaast werden de nodige miljoenen op tafel gelegd om verdediger Josko Gvardiol over te nemen van RB Leipzig.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Extra middenvelder gewenst

En vorige week werd nog een derde grote aankoop aan dat lijstje toegevoegd. Zo rondde City de komst van Jérémy Doku af. De jonge Rode Duivel werd voor een slordige 65 miljoen euro overgenomen van Stade Rennais en tekende een contract van vijf seizoenen in het Etihad Stadium. Hij moet de leemte opvullen die werd achtergelaten door Mahrez, zondag zat hij alvast een eerste keer op de bank.

Mede door de zware blessure van Kevin De Bruyne, wil City echter ook nog zijn middenveld versterken. En daarvoor zou men lonken naar de eigen competitie. Zo is het vizier gericht op de Portugees Matheus Nunes, die net zijn eerste seizoen bij Wolverhampton Wanderers achter de rug heeft. De Engelse titelverdediger deed zelfs al een eerste bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd door Wolves.

Persoonlijk akkoord gevonden

Desondanks is City niet uit zijn lood geslagen, integendeel. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft de grootmacht inmiddels een nieuw bod neergelegd. Het zou gaan om een totaaldeal die kan oplopen tot zo'n 60 miljoen euro. Het valt af te wachten of dit wél voldoende is om Wolverhampton te overtuigen. Ondertussen begint de tijd wel te dringen, donderdag om middernacht sluit immers ook de Engelse mercato zijn deuren. City vond inmiddels wel al een akkoord over de persoonlijke voorwaarden, wat de deal kan versnellen.

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

45
45
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

71
71
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

19
19
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

134
134
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

89
89
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

240
240
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

64
64
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

420
420
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

371
371
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

151
151
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

670
670
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

126
126
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

183
183
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws