'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

door
'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

Manchester City valt ook dit seizoen amper af te stoppen. De Engelse titelverdediger legde zondag ook Sheffield United over de knie en is daardoor de enige overgebleven ploeg met het maximum van de punten in de Premier League. Desondanks blijft City werk maken van extra versterking.

De treble-winnaar nam deze zomer afscheid van ervaren krachten Riyad Mahrez (Al-Ahli) en Ilkay Gündogan (FC Barcelona). Daar tegenover haalde de grootmacht uit Manchester zelf enkele interessante aanwinsten in huis. Om het middenveld te versterken werd Matteo Kovacic weggeplukt bij Chelsea FC. Daarnaast werden de nodige miljoenen op tafel gelegd om verdediger Josko Gvardiol over te nemen van RB Leipzig.

LEES OOK: 'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Extra middenvelder gewenst

En vorige week werd nog een derde grote aankoop aan dat lijstje toegevoegd. Zo rondde City de komst van Jérémy Doku af. De jonge Rode Duivel werd voor een slordige 65 miljoen euro overgenomen van Stade Rennais en tekende een contract van vijf seizoenen in het Etihad Stadium. Hij moet de leemte opvullen die werd achtergelaten door Mahrez, zondag zat hij alvast een eerste keer op de bank.

Mede door de zware blessure van Kevin De Bruyne, wil City echter ook nog zijn middenveld versterken. En daarvoor zou men lonken naar de eigen competitie. Zo is het vizier gericht op de Portugees Matheus Nunes, die net zijn eerste seizoen bij Wolverhampton Wanderers achter de rug heeft. De Engelse titelverdediger deed zelfs al een eerste bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd door Wolves.

Persoonlijk akkoord gevonden

Desondanks is City niet uit zijn lood geslagen, integendeel. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft de grootmacht inmiddels een nieuw bod neergelegd. Het zou gaan om een totaaldeal die kan oplopen tot zo'n 60 miljoen euro. Het valt af te wachten of dit wél voldoende is om Wolverhampton te overtuigen. Ondertussen begint de tijd wel te dringen, donderdag om middernacht sluit immers ook de Engelse mercato zijn deuren. City vond inmiddels wel al een akkoord over de persoonlijke voorwaarden, wat de deal kan versnellen.

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

13
13
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

17
17
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

34
34
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

47
47
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

24
24
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

296
296
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

56
56
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

343
343
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

131
131
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

241
241
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

152
152
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

120
120
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

474
474
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

110
110
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

87
87
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

200
200
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

181
181
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

459
459
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

650
650
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

331
331
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

603
603
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

351
351
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1495
1495
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

420
420

Meer sportnieuws