'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

238 stemmen
'City drukt stevig door: vernieuwd bod van 60 miljoen'

Manchester City valt ook dit seizoen amper af te stoppen. De Engelse titelverdediger legde zondag ook Sheffield United over de knie en is daardoor de enige overgebleven ploeg met het maximum van de punten in de Premier League. Desondanks blijft City werk maken van extra versterking.

De treble-winnaar nam deze zomer afscheid van ervaren krachten Riyad Mahrez (Al-Ahli) en Ilkay Gündogan (FC Barcelona). Daar tegenover haalde de grootmacht uit Manchester zelf enkele interessante aanwinsten in huis. Om het middenveld te versterken werd Matteo Kovacic weggeplukt bij Chelsea FC. Daarnaast werden de nodige miljoenen op tafel gelegd om verdediger Josko Gvardiol over te nemen van RB Leipzig.

LEES OOK: Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Extra middenvelder gewenst

En vorige week werd nog een derde grote aankoop aan dat lijstje toegevoegd. Zo rondde City de komst van Jérémy Doku af. De jonge Rode Duivel werd voor een slordige 65 miljoen euro overgenomen van Stade Rennais en tekende een contract van vijf seizoenen in het Etihad Stadium. Hij moet de leemte opvullen die werd achtergelaten door Mahrez, zondag zat hij alvast een eerste keer op de bank.

Mede door de zware blessure van Kevin De Bruyne, wil City echter ook nog zijn middenveld versterken. En daarvoor zou men lonken naar de eigen competitie. Zo is het vizier gericht op de Portugees Matheus Nunes, die net zijn eerste seizoen bij Wolverhampton Wanderers achter de rug heeft. De Engelse titelverdediger deed zelfs al een eerste bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd door Wolves.

Persoonlijk akkoord gevonden

Desondanks is City niet uit zijn lood geslagen, integendeel. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft de grootmacht inmiddels een nieuw bod neergelegd. Het zou gaan om een totaaldeal die kan oplopen tot zo'n 60 miljoen euro. Het valt af te wachten of dit wél voldoende is om Wolverhampton te overtuigen. Ondertussen begint de tijd wel te dringen, donderdag om middernacht sluit immers ook de Engelse mercato zijn deuren. City vond inmiddels wel al een akkoord over de persoonlijke voorwaarden, wat de deal kan versnellen.

🚀

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

0
0
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

38
38
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

81
81
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

237
237
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

241
241
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

177
177
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

162
162
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

42
42
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

62
62
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

232
232
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

54
54
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

239
239
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

93
93
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

398
398
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

384
384
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

170
170
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

217
217
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

410
410
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

54
54
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

207
207
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

122
122
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

432
432
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

435
435
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

680
680
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

819
819

Meer sportnieuws