'Drukke week Anderlecht: vier transferdeals in aantocht'

door
'Drukke week Anderlecht: vier transferdeals in aantocht'

RSC Anderlecht heeft een mooi weekend achter de rug. De recordkampioen won in eigen huis van Sporting Charleroi en wist daardoor eindelijk nog eens naar de (voorlopige) leidersplaats te springen in de Jupiler Pro League. Desondanks is het werk op de transfermarkt nog niet af bij Paars-Wit.

Ondanks een ietwat aarzelende start, heeft RSCA voorlopig een erg drukke zomermercato achter. Vorige week werd met de komst van Thomas Delaney alweer de tiende inkomende deal van de huidige transferperiode afgerond. Maar met terwijl de transferdeadline, die in ons land op 5 september middernacht ligt, steeds dichterbij komt, is CEO Sports Jesper Fredbeg nog steeds niet klaar met het versterken van de selectie.

LEES OOK: Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

Verdediger + winger

Zo wijst La Dernière Heure erop dat de komst van een extra centrale verdediger behoorlijk noodzakelijk is. Na het vertrek van Hannes Delcroix zijn de opties achter het duo Jan Vertonghen-Zeno Debast immers zeer beperkt geworden. De Fransman Isaak Touré (Olympique Marseille) wordt genoemd, maar Fredberg zal ongetwijfeld nog meer pistes achter de hand houden.

Daarnaast is de kans groot dat Anderlecht voor het sluiten van de mercato nog een extra flankaanvaller aantrekt, iemand met de nodige snelheid. Al hangt in dat dossier veel af van de situatie rond Francis Amuzu. De matchwinnaar van zondag kan rekenen op concrete interesse van Olympiacos en Nottingham Forrest, hij zou ook graag een nieuwe stap willen zetten.

Murillo naar Ligue 1

Voorlopig kwam het wel nog tot geen akkoord, de vraagprijs van RSCA zou nog wat te hoog liggen. Maar daar kan snel verandering in komen. In afwachting van een doorbraak rond Amuzu, zal Anderlecht wellicht nog een andere uitgaande deal afronden. Zo staat Michael Murillo op punt om bij Marseille aan de slag te gaan. Zijn transfer zou maandag al beklonken kunnen worden. De Panamees brengt naar verluidt tussen de 2.5 à 3 miljoen euro op.

Met zijn huidige kern moet Anderlecht al kampioen kunnen worden ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

0
0
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

3
3
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

158
158
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

24
24
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

182
182
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

84
84
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

148
148
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

78
78
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

74
74
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

308
308
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

59
59
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

216
216
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

376
376
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

451
451
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

572
572
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

127
127
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

429
429
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

279
279
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

347
347
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

287
287
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

57
57
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

79
79
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

212
212
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

158
158
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

61
61

Meer sportnieuws