'Drukke week Anderlecht: vier transferdeals in aantocht'

1687 stemmen
'Drukke week Anderlecht: vier transferdeals in aantocht'

RSC Anderlecht heeft een mooi weekend achter de rug. De recordkampioen won in eigen huis van Sporting Charleroi en wist daardoor eindelijk nog eens naar de (voorlopige) leidersplaats te springen in de Jupiler Pro League. Desondanks is het werk op de transfermarkt nog niet af bij Paars-Wit.

Ondanks een ietwat aarzelende start, heeft RSCA voorlopig een erg drukke zomermercato achter. Vorige week werd met de komst van Thomas Delaney alweer de tiende inkomende deal van de huidige transferperiode afgerond. Maar met terwijl de transferdeadline, die in ons land op 5 september middernacht ligt, steeds dichterbij komt, is CEO Sports Jesper Fredbeg nog steeds niet klaar met het versterken van de selectie.

LEES OOK: 'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Verdediger + winger

Zo wijst La Dernière Heure erop dat de komst van een extra centrale verdediger behoorlijk noodzakelijk is. Na het vertrek van Hannes Delcroix zijn de opties achter het duo Jan Vertonghen-Zeno Debast immers zeer beperkt geworden. De Fransman Isaak Touré (Olympique Marseille) wordt genoemd, maar Fredberg zal ongetwijfeld nog meer pistes achter de hand houden.

Daarnaast is de kans groot dat Anderlecht voor het sluiten van de mercato nog een extra flankaanvaller aantrekt, iemand met de nodige snelheid. Al hangt in dat dossier veel af van de situatie rond Francis Amuzu. De matchwinnaar van zondag kan rekenen op concrete interesse van Olympiacos en Nottingham Forrest, hij zou ook graag een nieuwe stap willen zetten.

Murillo naar Ligue 1

Voorlopig kwam het wel nog tot geen akkoord, de vraagprijs van RSCA zou nog wat te hoog liggen. Maar daar kan snel verandering in komen. In afwachting van een doorbraak rond Amuzu, zal Anderlecht wellicht nog een andere uitgaande deal afronden. Zo staat Michael Murillo op punt om bij Marseille aan de slag te gaan. Zijn transfer zou maandag al beklonken kunnen worden. De Panamees brengt naar verluidt tussen de 2.5 à 3 miljoen euro op.

Met zijn huidige kern moet Anderlecht al kampioen kunnen worden ...

Meest recent

Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

0
0
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

11
11
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

21
21
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

40
40
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

110
110
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

298
298
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

150
150
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

316
316
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

249
249
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

155
155
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

76
76
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

77
77
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

139
139
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

160
160
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

319
319
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

324
324
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

242
242
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

441
441
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

140
140
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

656
656
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

98
98
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

65
65
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

364
364
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158

Meer sportnieuws