'Drukke week Anderlecht: vier transferdeals in aantocht'

1687 stemmen
'Drukke week Anderlecht: vier transferdeals in aantocht'

RSC Anderlecht heeft een mooi weekend achter de rug. De recordkampioen won in eigen huis van Sporting Charleroi en wist daardoor eindelijk nog eens naar de (voorlopige) leidersplaats te springen in de Jupiler Pro League. Desondanks is het werk op de transfermarkt nog niet af bij Paars-Wit.

Ondanks een ietwat aarzelende start, heeft RSCA voorlopig een erg drukke zomermercato achter. Vorige week werd met de komst van Thomas Delaney alweer de tiende inkomende deal van de huidige transferperiode afgerond. Maar met terwijl de transferdeadline, die in ons land op 5 september middernacht ligt, steeds dichterbij komt, is CEO Sports Jesper Fredbeg nog steeds niet klaar met het versterken van de selectie.

LEES OOK: Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Verdediger + winger

Zo wijst La Dernière Heure erop dat de komst van een extra centrale verdediger behoorlijk noodzakelijk is. Na het vertrek van Hannes Delcroix zijn de opties achter het duo Jan Vertonghen-Zeno Debast immers zeer beperkt geworden. De Fransman Isaak Touré (Olympique Marseille) wordt genoemd, maar Fredberg zal ongetwijfeld nog meer pistes achter de hand houden.

Daarnaast is de kans groot dat Anderlecht voor het sluiten van de mercato nog een extra flankaanvaller aantrekt, iemand met de nodige snelheid. Al hangt in dat dossier veel af van de situatie rond Francis Amuzu. De matchwinnaar van zondag kan rekenen op concrete interesse van Olympiacos en Nottingham Forrest, hij zou ook graag een nieuwe stap willen zetten.

Murillo naar Ligue 1

Voorlopig kwam het wel nog tot geen akkoord, de vraagprijs van RSCA zou nog wat te hoog liggen. Maar daar kan snel verandering in komen. In afwachting van een doorbraak rond Amuzu, zal Anderlecht wellicht nog een andere uitgaande deal afronden. Zo staat Michael Murillo op punt om bij Marseille aan de slag te gaan. Zijn transfer zou maandag al beklonken kunnen worden. De Panamees brengt naar verluidt tussen de 2.5 à 3 miljoen euro op.

Met zijn huidige kern moet Anderlecht al kampioen kunnen worden ...

Meest recent

'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

0
0
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

11
11
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

71
71
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

126
126
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

732
732
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

157
157
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

71
71
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

153
153
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

80
80
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

239
239
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

104
104
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

498
498
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

489
489
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

397
397
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

889
889
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

206
206
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

267
267
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

412
412
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

56
56
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

576
576
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

224
224
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

179
179
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

100
100
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

76
76

Meer sportnieuws