'Transfer nabij: Romano onthult nieuwe club Castagne'

188
'Transfer nabij: Romano onthult nieuwe club Castagne'

Aanstaande donderdag om middernacht sluit de zomermercato zijn deuren in de meeste Europese landen. Ook voor een aantal Rode Duivels belooft het dus nog spannend te worden tot aan die transferdeadline. Timothy Castagne lijkt alvast een nieuwe club te hebben gevonden.

Nadat hij er zijn jeugdopleiding voltooide, brak de rechtsback destijds door bij KRC Genk. Daar groeide hij ook uit tot een vaste sterkhouder. Zijn prestaties in de Cegeka Arena werden in 2017 beloond met een fraaie transfer naar Atalanta. In Bergamo zou hij uiteindelijk bijna 100 wedstrijden afwerken, alvorens Castagne de stap naar de Premier League zette.

Degradatie naar Champioship

Zo tekende de Rode Duivel in 2020 bij Leicester City. Ook daar liet hij geregeld mooie dingen zien en ondertussen groeide de rechtsback ook uit tot een vaste waarde in de selectie van de nationale ploeg. Maar de Foxes kwamen vorig seizoen bijzonder tegenvallend voor de dag. Dat leidde uiteindelijk tot degradatie naar de Championship.

Al snel werd echter duidelijk dat Castagne niet zou mee zakken naar de tweede divisie. In de voorbije weken werd hij dan ook gelinkt aan verschillende andere ploegen, onder meer Arsenal FC en Juventus passeerden de revue. Maar inmiddels zou de 27-jarige een andere ploeg hebben gevonden.

Terug naar Premier League

Zo staat Castagne op punt om bij Fulham FC aan de slag te gaan. Transferexpert Fabrizio Romano meldt dat een definitief akkoord in de lucht hangt. Enkel de laatste details zouden nog besproken moeten worden, vervolgens kan de deal afgerond worden. De verwachting is dat Castagne op Craven Cottage voldoende minuten zal krijgen, coach Marco Silva drukte naar verluidt immers nadrukkelijk door voor zijn komst.

Castagne is momenteel de beste rechtsback in het Belgische voetbal ...

Meest recent

8 op 10 - Kranten vol lof voor 'patron' bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft de sluimerende crisis voorlopig weer de kop ingedrukt. Paars-Wit pakte ...

18
18
Union meet de schade op: "Hoort niet op voetbalveld"

Union SG blijft uitstekend presteren in de League Phase van de Europa League. Donderdagavond werd ...

18
18
UEL/UECL: Blamage Milan-Belgen, Ajax klopt De Ketelaere

Donderdagavond wordt de derde speelronde in de League Phase van de Europa League afgewerkt. ...

18
18
Welke crisis? Anderlecht herpakt zich tegen zwakke Polen

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond herpakt na enkele mindere resultaten. Op het veld van ...

49
49
STVV boekt straffe stunt in Denemarken; nieuwe opdoffer Gent

De Belgische teams in de Cofererence League hebben er een uiteenlopende tweede speeldag opzitten. AA ...

87
87
"Het is 2026" - Bekende presentatrice in de bres voor Club

Club Brugge maakt ondertussen al enkele seizoenen indruk op het Europese toneel. Desondanks wordt ...

285
285
Anderlecht domineert in Polen: "Geef hem de kapiteinsband"

Na een erg lastige week, moest RSC Anderlecht donderdagavond absoluut de rug rechten. En daar ...

171
171
Wedergeboorte bij KRC Genk: "Ben het levende bewijs"

KRC Genk is goed uit de interlandbreak gekomen. De Limburgers wisten hun competitiematch tegen KV ...

57
57
UEL/UECL: Nederlanders aan het feest, Salah nekt Vrancken

Donderdagavond wordt de derde speelronde in de League Phase van de Europa League afgewerkt. ...

25
25
7 op 9! Union duldt geen tegenstand in nieuwe Europese triomf

Union SG staat er na drie speeldagen uitstekend voor in de Europa League. Achter gesloten deuren won ...

50
50
Bruno onthult basiself: zeven wissels tegenover bekerduel

RSC Anderlecht staat donderdagavond onder behoorlijke druk. Na de recente 0 op 6 moet Paars-Wit in ...

82
82
Vertonghen schaakmat gezet: straffe beelden duiken op

Jan Vertonghen zit zeker niet stil na zijn voetbalcarrière. De voormalig Rode Duivel liep al ...

25
25
'Belgische Pirlo': Italië in ban van metamorfose De Bruyne

Nadat hij afgelopen weekend nog geviseerd werd, heeft Kevin De Bruyne indruk gemaakt in de Champions ...

153
153
Jan Boskamp tot tranen toe beroert: verhaal raakt héél diep

Wie Jan Boskamp kent, weet dat achter die norse blik een man schuilt die bij voetbalfans bijzonder ...

56
56
Club Brugge op koers in UCL: droomaffiche in 1/8ste finales?

Club Brugge blijft hoge toppen scheren in de Champions League. Een week na de stuntzege op ...

125
125
Trieste beelden op Jan Breydel: "Regelrechte schande"

Het Jan Breydel-stadion liep woensdagavond weer helemaal vol voor de Champions League-match van Club ...

405
405
‘Real Madrid slaat toe: Rode Duivel wordt nieuwe Courtois’

Thibaut Courtois zegt dat hij de Rode Duivels overslaat om bij Real Madrid zijn plaats te ...

307
307
Vitor Bruno onder druk gezet: steunpilaar spreekt zich uit

RSC Anderlecht kruist donderdagavond de degens met het Poolse Jagiellonia Bialystok. Het kan dan ...

363
363
Vanhaezebrouck beoordeelt Club Brugge: "Meeval van ref"

Een week na de stunt in San Siro boekte Club Brugge een nieuwe overwinning in de Champions League. ...

600
600
Anderlecht in crisisstemming: dagen Bruno al geteld?

Na de bekerblamage tegen Beerschot kan RSC Anderlecht straks in Polen maar beter winnen van ...

214
214
Genk blijft gaan: volgend goudhaantje verlengt contract

KRC Genk is dit seizoen niet in Europa actief, maar dat betekent niet dat er doordeweeks niks te ...

107
107
Club Brugge mag dromen: computer voorspelt CL-stunt

Na drie speeldagen in de Champions League zit Club Brugge al aan zes punten. Hoewel niemand in Jan ...

372
372
Anderlecht krijgt extra opsteker uit ziekenboeg

Met het mes op de keel neemt RSC Anderlecht het op speeldag drie van de Europa League straks tegen ...

130
130
Revelatie bij Club Brugge: dure topaankoop in nesten

In de eerste helft liep het niet van een leien dakje, maar uiteindelijk werd het voor Club Brugge ...

347
347
'Bruno blijft roteren: vier wijzigingen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Polen, waar er veel druk op de ketel staat voor Vitor Bruno en ...

410
410

Meer sportnieuws