'Liverpool gaat all-in op target van 70 miljoen'

door
'Liverpool gaat all-in op target van 70 miljoen'

Liverpool FC wil dit seizoen weer meedoen voor de prijzen en blijft daarom speuren naar versterking voor de selectie van coach Jürgen Klopp. Maar in de voorbije weken kregen de Reds twee behoorlijke dompers te slikken op de mercato. En dus werden inmiddels enkele alternatieve pistes geactiveerd op Anfield.

Liverpool wist eerder deze transferperiode al toe te slaan. Met wereldkampioen Alexis Mac Allister werd alvast een extra kracht voor het middenveld vastgelegd, daarnaast werd spelmaker Dominik Szoboszlai voor de nodige miljoenen overgenomen van RB Leipzig. Desondanks is nog meer versterking op het middenveld nodig.

LEES OOK: In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

Afgetroefd door Chelsea

Zo lieten de Reds heel wat middenvelders vertrekken deze zomer. De aflopende contracten van James Milner en Naby Keita werden immers niet verlengd, terwijl de huurbeurt van Arthur Melo werd stopgezet. Jordan Henderson en Fabinho zwichtten op hun beurt dan weer voor de miljoenen vanuit Saud-Arabië.

Een extra middenvelder is dus geen overbodige luxe. Daarvoor hadden Klopp hun zinnen gezet op Moises Caicedo en Roméo Lavia. Maar op enkele dagen tijd werd Liverpool voor beide spelers afgetroefd door Chelsea FC. En worden nu alternatieve pistes bewandeld.

Sterkhouder uit PL

Zo zouden de Reds hun zinnen hebben gezet op een miljoenentransfer binnen de eigen Premier League. Volgens Football Insider is het vizier immers op Cheick Doucouré. De Malinees is momenteel één van de vaste sterkhouders bij Crystal Palace. Daar zou men maar liefst 70 miljoen euro eisen voor de middenvelder. Het valt te betwijfelen of Liverpool zo'n bedrag zal ophoesten, maar de club zou wel van plan zijn om all-in te gaan voor zijn komst.

Liverpool is dit seizoen géén titelkandidaat ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

24
24
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

24
24
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

52
52
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

28
28
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

128
128
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

54
54
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

178
178
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

567
567
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

244
244
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

200
200
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

64
64
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

726
726
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

194
194
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

329
329
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

150
150

Meer sportnieuws