'Waanzinnige details uit transferbod Salah onthuld'

425 stemmen
'Waanzinnige details uit transferbod Salah onthuld'

Na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang, wil Liverpool FC dit seizoen opnieuw aankopen met de absolute top in de Premier League. Maar de Reds dreigen vlak voor het sluiten van de transferperiode nog een absolute sterkhouder kwijt te raken. Mohamed Salah kan immers een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië maken.

De Reds namen in de huidige transferperiode afscheid van een pak vaste krachten. De contracten van James Milner, Naby Keita en Alex Oxlade Chamberlain werden bijvoorbeeld niet verlengd. Roberto Firmino, Jordan Henderson en Fabinho zwichtten op hun beurt voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. En dat voorbeeld wordt nu mogelijk gevolgd door Salah.

Ongeziene aanbieding

Donderdag raakte immers bekend dat de Saudische kampioen Al-Ittihad doordrukt voor de komst van de Egyptische sterspeler. De werkgever van onder meer Karim Benzema en Ngolo Kanté zou van Salah de best betaalde speler van de kapitaalkrachtige competitie willen maken. De aanvaller zou zelf dan ook openstaan voor een overgang naar de golfstaat.

En dat is niet onlogisch gezien het bod dat momenteel op tafel zou liggen. Volgens The Sun zou Al-Ittihad hem immers een contract van 5 jaar aanbieden, met een basissalaris van zo'n 100 miljoen pond. Daar kunnen nog allerlei bonussen en premies bovenop komen. Daarnaast zou Salah onder meer een privéjet ter beschikking krijgen én wordt een ongelimiteerd aantal tickets voor zijn vrienden en familie voorzien.

Toekomst als clubleider

De Saudi's willen van de Egyptenaar dan ook hét gezicht van de competitie maken, zeker in de Arabische wereld. Als onderdeel van het voorstel zou hij dan ook aandelen in de club krijgen, waardoor hij op langere termijn een bestuursfunctie zou kunnen oppakken. Tot slot zou hij ook een rol krijgen als toeristisch ambassadeur van de golfstaat, wat zijn inkomsten nog meer kan doen toenemen. Toch is een eventuele doorbraak voorlopig niet aan de orde, Liverpool weigert vooralsnog om mee te werken aan een verkoop van zijn sterkhouder.

Salah vertrekt deze zomer nog naar Saudi-Arabië ...

Meest recent

San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

20
20
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

41
41
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

80
80
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

311
311
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

273
273
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

483
483
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

161
161
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

30
30
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

260
260
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

93
93
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

70
70
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

52
52
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

411
411
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

211
211
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

259
259
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

125
125
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

448
448
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

296
296
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

264
264
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

231
231
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

246
246
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

100
100
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

59
59

Meer sportnieuws