'Waanzinnige details uit transferbod Salah onthuld'

door
'Waanzinnige details uit transferbod Salah onthuld'

Na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang, wil Liverpool FC dit seizoen opnieuw aankopen met de absolute top in de Premier League. Maar de Reds dreigen vlak voor het sluiten van de transferperiode nog een absolute sterkhouder kwijt te raken. Mohamed Salah kan immers een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië maken.

De Reds namen in de huidige transferperiode afscheid van een pak vaste krachten. De contracten van James Milner, Naby Keita en Alex Oxlade Chamberlain werden bijvoorbeeld niet verlengd. Roberto Firmino, Jordan Henderson en Fabinho zwichtten op hun beurt voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. En dat voorbeeld wordt nu mogelijk gevolgd door Salah.

LEES OOK: Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Ongeziene aanbieding

Donderdag raakte immers bekend dat de Saudische kampioen Al-Ittihad doordrukt voor de komst van de Egyptische sterspeler. De werkgever van onder meer Karim Benzema en Ngolo Kanté zou van Salah de best betaalde speler van de kapitaalkrachtige competitie willen maken. De aanvaller zou zelf dan ook openstaan voor een overgang naar de golfstaat.

En dat is niet onlogisch gezien het bod dat momenteel op tafel zou liggen. Volgens The Sun zou Al-Ittihad hem immers een contract van 5 jaar aanbieden, met een basissalaris van zo'n 100 miljoen pond. Daar kunnen nog allerlei bonussen en premies bovenop komen. Daarnaast zou Salah onder meer een privéjet ter beschikking krijgen én wordt een ongelimiteerd aantal tickets voor zijn vrienden en familie voorzien.

Toekomst als clubleider

De Saudi's willen van de Egyptenaar dan ook hét gezicht van de competitie maken, zeker in de Arabische wereld. Als onderdeel van het voorstel zou hij dan ook aandelen in de club krijgen, waardoor hij op langere termijn een bestuursfunctie zou kunnen oppakken. Tot slot zou hij ook een rol krijgen als toeristisch ambassadeur van de golfstaat, wat zijn inkomsten nog meer kan doen toenemen. Toch is een eventuele doorbraak voorlopig niet aan de orde, Liverpool weigert vooralsnog om mee te werken aan een verkoop van zijn sterkhouder.

Salah vertrekt deze zomer nog naar Saudi-Arabië ...

Meest recent

Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

2
2
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

7
7
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

67
67
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

175
175
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

63
63
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

109
109
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

528
528
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

138
138
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

115
115
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

225
225
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

298
298
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

331
331
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

153
153
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

743
743
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

448
448
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

133
133
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

320
320
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

57
57
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

76
76
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

423
423
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

91
91
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

512
512
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

276
276
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

468
468
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

391
391

Meer sportnieuws