'Waanzinnige details uit transferbod Salah onthuld'

425
'Waanzinnige details uit transferbod Salah onthuld'

Na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang, wil Liverpool FC dit seizoen opnieuw aankopen met de absolute top in de Premier League. Maar de Reds dreigen vlak voor het sluiten van de transferperiode nog een absolute sterkhouder kwijt te raken. Mohamed Salah kan immers een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië maken.

De Reds namen in de huidige transferperiode afscheid van een pak vaste krachten. De contracten van James Milner, Naby Keita en Alex Oxlade Chamberlain werden bijvoorbeeld niet verlengd. Roberto Firmino, Jordan Henderson en Fabinho zwichtten op hun beurt voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. En dat voorbeeld wordt nu mogelijk gevolgd door Salah.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Ongeziene aanbieding

Donderdag raakte immers bekend dat de Saudische kampioen Al-Ittihad doordrukt voor de komst van de Egyptische sterspeler. De werkgever van onder meer Karim Benzema en Ngolo Kanté zou van Salah de best betaalde speler van de kapitaalkrachtige competitie willen maken. De aanvaller zou zelf dan ook openstaan voor een overgang naar de golfstaat.

En dat is niet onlogisch gezien het bod dat momenteel op tafel zou liggen. Volgens The Sun zou Al-Ittihad hem immers een contract van 5 jaar aanbieden, met een basissalaris van zo'n 100 miljoen pond. Daar kunnen nog allerlei bonussen en premies bovenop komen. Daarnaast zou Salah onder meer een privéjet ter beschikking krijgen én wordt een ongelimiteerd aantal tickets voor zijn vrienden en familie voorzien.

Toekomst als clubleider

De Saudi's willen van de Egyptenaar dan ook hét gezicht van de competitie maken, zeker in de Arabische wereld. Als onderdeel van het voorstel zou hij dan ook aandelen in de club krijgen, waardoor hij op langere termijn een bestuursfunctie zou kunnen oppakken. Tot slot zou hij ook een rol krijgen als toeristisch ambassadeur van de golfstaat, wat zijn inkomsten nog meer kan doen toenemen. Toch is een eventuele doorbraak voorlopig niet aan de orde, Liverpool weigert vooralsnog om mee te werken aan een verkoop van zijn sterkhouder.

Salah vertrekt deze zomer nog naar Saudi-Arabië ...

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

44
44
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

42
42
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

26
26
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

102
102
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

62
62
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

77
77
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

156
156
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

133
133
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

161
161
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

203
203
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

83
83
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

47
47
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

182
182
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

195
195
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

81
81
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

437
437
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

282
282
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

252
252
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1050
1050

Meer sportnieuws