'Gigantische domper: Genk moet terugkeer Onuachu vergeten'

1429
'Gigantische domper: Genk moet terugkeer Onuachu vergeten'

KRC Genk wist donderdagavond een nieuwe domper te vermijden, want het wist tegen Adana Demirspor nog een achterstand om te buigen in een 2-1-zege. Daarmee zetten de Limburgers een grote stap richting de groepsfase van de Conference League, maar reden tot euforie is dat niet.

Feit is dat het dit seizoen nog steeds maar de derde zege in negen wedstrijden was en dat ook tegen de Turken een groot manco weer pijnlijk duidelijk werd. Genk toonde zich de voorbije weken immers onmondig en een bijkomende spits lijkt broodnodig, want nu ligt het volle gewicht van de aanval op de schouders van Tolu Arokodare en een alternatief is er niet.

In Genk droomden ze daarom van een terugkeer van Paul Onuachu. Die trok in januari nog voor 18 miljoen euro naar Southampton, maar dat werd een flop. De Nigeriaan kwam amper aan spelen toe en de Saints degradeerden meteen uit de Premier League. Onuachu mag er dan ook deze zomer alweer vertrekken.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Terugkeer van de baan

Maar een terugkeer naar de Cegeka Arena is nu echter helemaal van de baan. Dat meldt David Ornstein, de transferspecialist van het goed ingevoerde The Athletic. Hij stelt dat Genk en Southampton de voorbije dagen een akkoord bereikten over een ruildeal, waarbij Joseph Paintsil de omgekeerde beweging zou maken. De waarde van beide spelers zou daarbij getaxeerd worden op 8 miljoen euro, waar nog 2 miljoen aan bonussen bij zou kunnen komen.

Alleen hebben de spelers zelf geen trek in die transfer en dus is de deal van tafel. Genk zal dus nog een andere spits moeten zien te vinden in de komende twee weken. Sportief directeur Dimitri de Condé zal dus vol aan de bak moeten.

Zal Genk nog een andere spits vinden?

Meest recent

'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

2
2
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

59
59
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

58
58
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

261
261
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

129
129
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

105
105
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

77
77
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

243
243
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

141
141
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

274
274
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

190
190
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

173
173
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

119
119
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

215
215
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

287
287
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

130
130
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

109
109
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

27
27
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

93
93
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

247
247
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138

Meer sportnieuws