'Gigantische domper: Genk moet terugkeer Onuachu vergeten'

door
'Gigantische domper: Genk moet terugkeer Onuachu vergeten'

KRC Genk wist donderdagavond een nieuwe domper te vermijden, want het wist tegen Adana Demirspor nog een achterstand om te buigen in een 2-1-zege. Daarmee zetten de Limburgers een grote stap richting de groepsfase van de Conference League, maar reden tot euforie is dat niet.

Feit is dat het dit seizoen nog steeds maar de derde zege in negen wedstrijden was en dat ook tegen de Turken een groot manco weer pijnlijk duidelijk werd. Genk toonde zich de voorbije weken immers onmondig en een bijkomende spits lijkt broodnodig, want nu ligt het volle gewicht van de aanval op de schouders van Tolu Arokodare en een alternatief is er niet.

In Genk droomden ze daarom van een terugkeer van Paul Onuachu. Die trok in januari nog voor 18 miljoen euro naar Southampton, maar dat werd een flop. De Nigeriaan kwam amper aan spelen toe en de Saints degradeerden meteen uit de Premier League. Onuachu mag er dan ook deze zomer alweer vertrekken.

LEES OOK: Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Terugkeer van de baan

Maar een terugkeer naar de Cegeka Arena is nu echter helemaal van de baan. Dat meldt David Ornstein, de transferspecialist van het goed ingevoerde The Athletic. Hij stelt dat Genk en Southampton de voorbije dagen een akkoord bereikten over een ruildeal, waarbij Joseph Paintsil de omgekeerde beweging zou maken. De waarde van beide spelers zou daarbij getaxeerd worden op 8 miljoen euro, waar nog 2 miljoen aan bonussen bij zou kunnen komen.

Alleen hebben de spelers zelf geen trek in die transfer en dus is de deal van tafel. Genk zal dus nog een andere spits moeten zien te vinden in de komende twee weken. Sportief directeur Dimitri de Condé zal dus vol aan de bak moeten.

Zal Genk nog een andere spits vinden?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

54
54
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

38
38
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

18
18
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

17
17
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

14
14
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

107
107
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

50
50
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

77
77
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

122
122
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

102
102
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

369
369
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

144
144
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

110
110
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

43
43
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

211
211
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

250
250
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

137
137
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

345
345
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

85
85
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

122
122

Meer sportnieuws