'Gigantische domper: Genk moet terugkeer Onuachu vergeten'

door
'Gigantische domper: Genk moet terugkeer Onuachu vergeten'

KRC Genk wist donderdagavond een nieuwe domper te vermijden, want het wist tegen Adana Demirspor nog een achterstand om te buigen in een 2-1-zege. Daarmee zetten de Limburgers een grote stap richting de groepsfase van de Conference League, maar reden tot euforie is dat niet.

Feit is dat het dit seizoen nog steeds maar de derde zege in negen wedstrijden was en dat ook tegen de Turken een groot manco weer pijnlijk duidelijk werd. Genk toonde zich de voorbije weken immers onmondig en een bijkomende spits lijkt broodnodig, want nu ligt het volle gewicht van de aanval op de schouders van Tolu Arokodare en een alternatief is er niet.

In Genk droomden ze daarom van een terugkeer van Paul Onuachu. Die trok in januari nog voor 18 miljoen euro naar Southampton, maar dat werd een flop. De Nigeriaan kwam amper aan spelen toe en de Saints degradeerden meteen uit de Premier League. Onuachu mag er dan ook deze zomer alweer vertrekken.

LEES OOK: Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Terugkeer van de baan

Maar een terugkeer naar de Cegeka Arena is nu echter helemaal van de baan. Dat meldt David Ornstein, de transferspecialist van het goed ingevoerde The Athletic. Hij stelt dat Genk en Southampton de voorbije dagen een akkoord bereikten over een ruildeal, waarbij Joseph Paintsil de omgekeerde beweging zou maken. De waarde van beide spelers zou daarbij getaxeerd worden op 8 miljoen euro, waar nog 2 miljoen aan bonussen bij zou kunnen komen.

Alleen hebben de spelers zelf geen trek in die transfer en dus is de deal van tafel. Genk zal dus nog een andere spits moeten zien te vinden in de komende twee weken. Sportief directeur Dimitri de Condé zal dus vol aan de bak moeten.

Zal Genk nog een andere spits vinden?

Meest recent

Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

20
20
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

51
51
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

28
28
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

41
41
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

263
263
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

103
103
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

110
110
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

30
30
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

54
54
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

118
118
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

113
113
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

232
232
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

196
196
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

37
37
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

22
22
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

284
284
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

93
93
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

49
49
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

131
131
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

182
182
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

41
41
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

126
126
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

159
159

Meer sportnieuws