Sa Pinto stuurt AA Gent meteen waarschuwing voor terugmatch

door
Sa Pinto stuurt AA Gent meteen waarschuwing voor terugmatch

Het werd donderdag een perfecte Europese avond voor de Belgische clubs, want Union, Club Brugge, KRC Genk en AA Gent wisten allemaal hun heenwedstrijden in de play-offs van de Europa League en Conference League te winnen. De Buffalo's deden dat door in eigen stadion in het slotkwartier afstand te nemen van APOEL Nicosia.

Het was de nog altijd maar 18-jarige Malick Fofana die de ban wist te breken voor Gent, waarop Hong in blessuretijd nog de wedstrijd helemaal besliste. Met 2-0 wist Gent zo een zeer comfortabele uitgangspositie te bemachtigen, waardoor het in principe niet meer fout zou mogen lopen in de terugwedstrijd volgende week in Cyprus.

Maar Ricardo Sa Pinto blijft bijzonder strijdvaardig. "Deze nederlaag was onverdiend. Wij willen én zullen dit resultaat omdraaien", maakt de trainer van APOEL zich immers sterk bij Het Laatste Nieuws. "Je zal zien: wij gaan AA Gent uitschakelen, daar ben ik honderd procent zeker van."

LEES OOK: 'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

Geen handdruk met Vanhaezebrouck

AA Gent is dus gewaarschuwd en zal volgende week in Nicosia warm onthaald worden. Sa Pinto was tot dusver ook een man van zijn woord. Voor de wedstrijd had hij immers aangekondigd dat hij Hein Vanhaezebrouck de hand niet zou schudden - een resultaat van hun oude vete in het seizoen 2017/18 toen ze Anderlecht en Standard coachten. Sa Pinto negeerde de Gentse trainer effectief zowel voor als na de wedstrijd.

Zal AA Gent dit nog uit handen geven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

12
12
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

20
20
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

53
53
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

12
12
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

440
440
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

44
44
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

121
121
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

181
181
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

36
36
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

61
61
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

320
320
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

72
72
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

302
302
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

304
304
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

53
53
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

149
149
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

237
237
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

73
73
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

204
204
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

130
130
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

109
109
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

104
104

Meer sportnieuws