'Cercle Brugge kan nog onverwachte miljoenen vangen'

door
'Cercle Brugge kan nog onverwachte miljoenen vangen'

Voor Cercle Brugge wordt het toch nog een beetje bibberen in het slot van de zomermercato. De Vereniging zag deze zomer al de nodige sterkhouders vertrekken na een sterk seizoen en er zijn nog een aantal smaakmakers gegeerd. Sowieso lijken we dus nog beweging te mogen verwachten.

Cercle zag deze zomer al onder meer Ayase Ueda (Feyenoord), Charles Vanhoutte (Union), Dino Hotic (Lech Poznan), Radoslaw Majecki en Jean Marcelin (terug naar Monaco) vertrekken, terwijl er ook voor spelers als Olivier Deman, Kevin Denkey, Leonardo Lopes en Jesper Daland belangstelling is. Daarnaast kunnen er echter ook nog onverhoopte miljoenen binnenkomen.

Deze zomer keerde Thomas Didillon terug bij Cercle na een jaartje op huurbasis bij moederclub AS Monaco, maar in Brugge is er geen plaats meer voor de Franse doelman. Er kan echter snel een oplossing komen, want volgens Score is Didillon in beeld om tweede doelman te worden bij Lille.

LEES OOK: La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

Mooie transfersom voor Cercle

Het medium stelt dat Cercle nog 1 à 2 miljoen euro zou kunnen vangen en dat zou toch een mooi bedrag zijn voor een overbodige speler met één jaar contract. Al is Didillon niet de enige piste die ze bij Lille bewandelen. Ook de Roemeen Florin Nita zou in beeld zijn. Die is al 36 jaar oud, maar heeft het voordeel dat hij transfervrij is. Bovendien heeft hij meer Europese ervaring dan Didillon, waardoor hij gezien wordt als een uitstekende mentor voor de jonge eerste keeper Lucas Chevalier.

Zal Cercle snel van hem verlost raken?

Meest recent

'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

21
21
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

75
75
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

57
57
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

88
88
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

142
142
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

122
122
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

547
547
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

222
222
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

153
153
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

84
84
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

166
166
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

78
78
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

276
276
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

35
35
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

971
971
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

311
311
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

337
337
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

92
92
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

460
460
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

196
196
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

346
346
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

128
128
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

137
137
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

281
281

Meer sportnieuws