'Cercle Brugge kan nog onverwachte miljoenen vangen'

299 stemmen
'Cercle Brugge kan nog onverwachte miljoenen vangen'

Voor Cercle Brugge wordt het toch nog een beetje bibberen in het slot van de zomermercato. De Vereniging zag deze zomer al de nodige sterkhouders vertrekken na een sterk seizoen en er zijn nog een aantal smaakmakers gegeerd. Sowieso lijken we dus nog beweging te mogen verwachten.

Cercle zag deze zomer al onder meer Ayase Ueda (Feyenoord), Charles Vanhoutte (Union), Dino Hotic (Lech Poznan), Radoslaw Majecki en Jean Marcelin (terug naar Monaco) vertrekken, terwijl er ook voor spelers als Olivier Deman, Kevin Denkey, Leonardo Lopes en Jesper Daland belangstelling is. Daarnaast kunnen er echter ook nog onverhoopte miljoenen binnenkomen.

Deze zomer keerde Thomas Didillon terug bij Cercle na een jaartje op huurbasis bij moederclub AS Monaco, maar in Brugge is er geen plaats meer voor de Franse doelman. Er kan echter snel een oplossing komen, want volgens Score is Didillon in beeld om tweede doelman te worden bij Lille.

LEES OOK: 'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Mooie transfersom voor Cercle

Het medium stelt dat Cercle nog 1 à 2 miljoen euro zou kunnen vangen en dat zou toch een mooi bedrag zijn voor een overbodige speler met één jaar contract. Al is Didillon niet de enige piste die ze bij Lille bewandelen. Ook de Roemeen Florin Nita zou in beeld zijn. Die is al 36 jaar oud, maar heeft het voordeel dat hij transfervrij is. Bovendien heeft hij meer Europese ervaring dan Didillon, waardoor hij gezien wordt als een uitstekende mentor voor de jonge eerste keeper Lucas Chevalier.

Zal Cercle snel van hem verlost raken?

Meest recent

'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

3
3
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

41
41
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

86
86
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

117
117
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

66
66
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

149
149
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

643
643
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

277
277
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

176
176
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

192
192
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

328
328
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

303
303
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

63
63
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

273
273
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

345
345
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

455
455
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

224
224
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

354
354
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

198
198
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

168
168
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

352
352
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

339
339
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

144
144
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

109
109

Meer sportnieuws