'Cercle Brugge kan nog onverwachte miljoenen vangen'

299 stemmen
'Cercle Brugge kan nog onverwachte miljoenen vangen'

Voor Cercle Brugge wordt het toch nog een beetje bibberen in het slot van de zomermercato. De Vereniging zag deze zomer al de nodige sterkhouders vertrekken na een sterk seizoen en er zijn nog een aantal smaakmakers gegeerd. Sowieso lijken we dus nog beweging te mogen verwachten.

Cercle zag deze zomer al onder meer Ayase Ueda (Feyenoord), Charles Vanhoutte (Union), Dino Hotic (Lech Poznan), Radoslaw Majecki en Jean Marcelin (terug naar Monaco) vertrekken, terwijl er ook voor spelers als Olivier Deman, Kevin Denkey, Leonardo Lopes en Jesper Daland belangstelling is. Daarnaast kunnen er echter ook nog onverhoopte miljoenen binnenkomen.

Deze zomer keerde Thomas Didillon terug bij Cercle na een jaartje op huurbasis bij moederclub AS Monaco, maar in Brugge is er geen plaats meer voor de Franse doelman. Er kan echter snel een oplossing komen, want volgens Score is Didillon in beeld om tweede doelman te worden bij Lille.

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Mooie transfersom voor Cercle

Het medium stelt dat Cercle nog 1 à 2 miljoen euro zou kunnen vangen en dat zou toch een mooi bedrag zijn voor een overbodige speler met één jaar contract. Al is Didillon niet de enige piste die ze bij Lille bewandelen. Ook de Roemeen Florin Nita zou in beeld zijn. Die is al 36 jaar oud, maar heeft het voordeel dat hij transfervrij is. Bovendien heeft hij meer Europese ervaring dan Didillon, waardoor hij gezien wordt als een uitstekende mentor voor de jonge eerste keeper Lucas Chevalier.

Zal Cercle snel van hem verlost raken?

Meest recent

‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

18
18
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

43
43
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

152
152
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

143
143
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

140
140
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

83
83
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

237
237
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

55
55
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

246
246
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

537
537
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

396
396
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

465
465
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

75
75
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

122
122
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

175
175
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

59
59
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

127
127
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

191
191
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

145
145
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

93
93
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

478
478
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

171
171
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

95
95
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

350
350

Meer sportnieuws