Transferkoorts bij Gent? "Zijn minste match bij ons"

door
Transferkoorts bij Gent?

AA Gent maakt zich momenteel op voor het cruciale Europese tweeluik tegen APOEL Nicosia. Maar terwijl coach Hein Vanhaezebrouck zijn troepen voorbereid op de dubbele confrontatie met de Cyprioten, zijn de Buffalo's ook nog op de transfermarkt actief. Zo blijft het uitkijken naar wat er met het gouden spitsenduo gebeurt.

Beide aanvallers zijn momenteel immers grof wild. De Gentse topschutter Hugo Cuypers zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op concrete interesse van het Italiaanse Bologna en zou een vertrek naar de Serie A niet op voorhand uitsluiten. Daarnaast wordt Gift Orban al sinds het begin van de zomermercato gelinkt aan een vertrek. Met name vanuit Engeland heerst belangstelling in de Nigeriaanse sensatie.

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Zwakke prestatie Cuypers

Tot dusver kwam het in beide gevallen echter niet tot een doorbraak. Gent is immers niet van plan om de smaakmakers zonder slag of stoot te laten gaan. Zo wordt vastgehouden aan een hoge vraagprijs. Cuypers moet naar verluidt minstens 18 miljoen euro kosten, Orban zou een prijskaartje van 30 miljoen euro rond zijn nek hebben hangen. Bijgevolg blijven de twee dossiers voorlopig aanslepen.

Die onzekere situatie weegt ongetwijfeld ook op de spelers. Cuypers bijvoorbeeld, kwam afgelopen weekend tegen STVV erg bleekjes voor de dag. "Hugo had het moeilijk, zeker in het begin. Hij speelde zijn minste match bij ons. Dat kan gebeuren. Hij moet die match snel achter zich laten. Of dat aan transferbeslommeringen ligt? Hij beweert van niet, maar mogelijk speelt dat toch een rol", reageerde coach Hein Vanhaezebrouck bij Het Nieuwsblad.

Geconcentreerde Orban

Orban daarentegen, speelde wel een sterke match en lijkt in afwachting van een transfer volledig gefocust op zijn prestaties op het veld. "Bij Gift was dat niet het geval. Misschien is hij die fase al voorbij en is de focus bij hem alweer terug", stelt Vanhaezebrouck. "Gift vond ik degelijk tegen STVV, dat bleek ook uit zijn cijfers. De beste sinds hij hier aankwam. Hij was ook heel aanwezig en zeer dreigend."

🚀

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

10
10
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

6
6
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

41
41
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

13
13
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

73
73
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

37
37
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

225
225
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

35
35
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

27
27
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

30
30
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

594
594
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

130
130
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

116
116
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

129
129
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

93
93
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

98
98
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

185
185
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

100
100
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

96
96
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

115
115
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

126
126

Meer sportnieuws