Transferkoorts bij Gent? "Zijn minste match bij ons"

door
Transferkoorts bij Gent?

AA Gent maakt zich momenteel op voor het cruciale Europese tweeluik tegen APOEL Nicosia. Maar terwijl coach Hein Vanhaezebrouck zijn troepen voorbereid op de dubbele confrontatie met de Cyprioten, zijn de Buffalo's ook nog op de transfermarkt actief. Zo blijft het uitkijken naar wat er met het gouden spitsenduo gebeurt.

Beide aanvallers zijn momenteel immers grof wild. De Gentse topschutter Hugo Cuypers zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op concrete interesse van het Italiaanse Bologna en zou een vertrek naar de Serie A niet op voorhand uitsluiten. Daarnaast wordt Gift Orban al sinds het begin van de zomermercato gelinkt aan een vertrek. Met name vanuit Engeland heerst belangstelling in de Nigeriaanse sensatie.

LEES OOK: Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Zwakke prestatie Cuypers

Tot dusver kwam het in beide gevallen echter niet tot een doorbraak. Gent is immers niet van plan om de smaakmakers zonder slag of stoot te laten gaan. Zo wordt vastgehouden aan een hoge vraagprijs. Cuypers moet naar verluidt minstens 18 miljoen euro kosten, Orban zou een prijskaartje van 30 miljoen euro rond zijn nek hebben hangen. Bijgevolg blijven de twee dossiers voorlopig aanslepen.

Die onzekere situatie weegt ongetwijfeld ook op de spelers. Cuypers bijvoorbeeld, kwam afgelopen weekend tegen STVV erg bleekjes voor de dag. "Hugo had het moeilijk, zeker in het begin. Hij speelde zijn minste match bij ons. Dat kan gebeuren. Hij moet die match snel achter zich laten. Of dat aan transferbeslommeringen ligt? Hij beweert van niet, maar mogelijk speelt dat toch een rol", reageerde coach Hein Vanhaezebrouck bij Het Nieuwsblad.

Geconcentreerde Orban

Orban daarentegen, speelde wel een sterke match en lijkt in afwachting van een transfer volledig gefocust op zijn prestaties op het veld. "Bij Gift was dat niet het geval. Misschien is hij die fase al voorbij en is de focus bij hem alweer terug", stelt Vanhaezebrouck. "Gift vond ik degelijk tegen STVV, dat bleek ook uit zijn cijfers. De beste sinds hij hier aankwam. Hij was ook heel aanwezig en zeer dreigend."

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

53
53
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

34
34
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

22
22
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

243
243
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

146
146
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

383
383
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

335
335
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

259
259
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

62
62
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

103
103
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

719
719
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

545
545
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

271
271
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

327
327
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

841
841
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

356
356
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

327
327
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

428
428
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

182
182
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

172
172
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

99
99
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

318
318
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

312
312
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

79
79
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

480
480

Meer sportnieuws