'Strijd om Saelemaekers los: Engelse clubs melden zich'

door
'Strijd om Saelemaekers los: Engelse clubs melden zich'

AC Milan won maandag zijn eerste competitiewedstrijd met 0-2 bij Bologna, maar dat moest Alexis Saelemaekers vanuit zijn zetel bekijken. De Rode Duivel werd enkele dagen voor de competitiestart uit de A-kern verbannen, want hij past niet meer in de plannen van Stefano Pioli en Milan wil hem nog deze zomer verkopen.

De vraag rest nu alleen waar de toekomst van de 24-jarige rechterflankspeler zal liggen. Opties heeft Saelemaekers in ieder geval genoeg, alleen blijft het afwachten welke club een akkoord kan bereiken met Milan. De Rossoneri willen enkel meewerken aan een definitieve transfer, want ze willen de opbrengst meteen investeren in offensieve versterking.

Dat is het voornaamste probleem in de onderhandelingen met Real Betis. Journalist Rudy Galetti bevestigt nogmaals dat Saelemaekers al een persoonlijk akkoord op zak heeft met de Spaanse subtopper, maar dat het water tussen de clubs diep blijft omdat Betis aanstuurt op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

Premier League lonkt

Er liggen echter nog enkele andere clubs op de loer. Eerder werd Olympique Marseille al naar voor geschoven, maar Galetti weet dat er ook uit de Premier League de nodige interesse is. Onder meer Wolverhampton Wanderers en Fulham, dat volgens Britse bronnen ook aan Timothy Castagne denkt, zouden ook op de loer liggen. Engelse clubs beschikken doorgaans over heel wat meer kapitaal, dus misschien zal het voor hen makkelijker zijn om aan de eisen van Milan te voldoen.

Zou Saelemaekers goed in de Premier League passen?

Meest recent

'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

62
62
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

24
24
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

214
214
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

93
93
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

96
96
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

23
23
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

122
122
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

271
271
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

70
70
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

279
279
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

49
49
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

639
639
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

410
410
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

70
70
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

516
516
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

231
231
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

417
417
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

636
636
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

568
568
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

221
221
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

93
93
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

330
330
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

125
125
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

570
570
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

193
193

Meer sportnieuws