'Strijd om Saelemaekers los: Engelse clubs melden zich'

stemmen
'Strijd om Saelemaekers los: Engelse clubs melden zich'

AC Milan won maandag zijn eerste competitiewedstrijd met 0-2 bij Bologna, maar dat moest Alexis Saelemaekers vanuit zijn zetel bekijken. De Rode Duivel werd enkele dagen voor de competitiestart uit de A-kern verbannen, want hij past niet meer in de plannen van Stefano Pioli en Milan wil hem nog deze zomer verkopen.

De vraag rest nu alleen waar de toekomst van de 24-jarige rechterflankspeler zal liggen. Opties heeft Saelemaekers in ieder geval genoeg, alleen blijft het afwachten welke club een akkoord kan bereiken met Milan. De Rossoneri willen enkel meewerken aan een definitieve transfer, want ze willen de opbrengst meteen investeren in offensieve versterking.

Dat is het voornaamste probleem in de onderhandelingen met Real Betis. Journalist Rudy Galetti bevestigt nogmaals dat Saelemaekers al een persoonlijk akkoord op zak heeft met de Spaanse subtopper, maar dat het water tussen de clubs diep blijft omdat Betis aanstuurt op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Premier League lonkt

Er liggen echter nog enkele andere clubs op de loer. Eerder werd Olympique Marseille al naar voor geschoven, maar Galetti weet dat er ook uit de Premier League de nodige interesse is. Onder meer Wolverhampton Wanderers en Fulham, dat volgens Britse bronnen ook aan Timothy Castagne denkt, zouden ook op de loer liggen. Engelse clubs beschikken doorgaans over heel wat meer kapitaal, dus misschien zal het voor hen makkelijker zijn om aan de eisen van Milan te voldoen.

Zou Saelemaekers goed in de Premier League passen?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

3
3
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

45
45
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

392
392
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

85
85
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

374
374
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

30
30
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

372
372
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

208
208
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

220
220
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

115
115
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1167
1167
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

94
94
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

300
300
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

187
187
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

184
184
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

205
205
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

486
486
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

865
865
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

47
47
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

686
686
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

235
235

Meer sportnieuws