'Strijd om Saelemaekers los: Engelse clubs melden zich'

door
'Strijd om Saelemaekers los: Engelse clubs melden zich'

AC Milan won maandag zijn eerste competitiewedstrijd met 0-2 bij Bologna, maar dat moest Alexis Saelemaekers vanuit zijn zetel bekijken. De Rode Duivel werd enkele dagen voor de competitiestart uit de A-kern verbannen, want hij past niet meer in de plannen van Stefano Pioli en Milan wil hem nog deze zomer verkopen.

De vraag rest nu alleen waar de toekomst van de 24-jarige rechterflankspeler zal liggen. Opties heeft Saelemaekers in ieder geval genoeg, alleen blijft het afwachten welke club een akkoord kan bereiken met Milan. De Rossoneri willen enkel meewerken aan een definitieve transfer, want ze willen de opbrengst meteen investeren in offensieve versterking.

Dat is het voornaamste probleem in de onderhandelingen met Real Betis. Journalist Rudy Galetti bevestigt nogmaals dat Saelemaekers al een persoonlijk akkoord op zak heeft met de Spaanse subtopper, maar dat het water tussen de clubs diep blijft omdat Betis aanstuurt op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

Premier League lonkt

Er liggen echter nog enkele andere clubs op de loer. Eerder werd Olympique Marseille al naar voor geschoven, maar Galetti weet dat er ook uit de Premier League de nodige interesse is. Onder meer Wolverhampton Wanderers en Fulham, dat volgens Britse bronnen ook aan Timothy Castagne denkt, zouden ook op de loer liggen. Engelse clubs beschikken doorgaans over heel wat meer kapitaal, dus misschien zal het voor hen makkelijker zijn om aan de eisen van Milan te voldoen.

Zou Saelemaekers goed in de Premier League passen?

Meest recent

"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

31
31
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

467
467
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

83
83
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

82
82
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

220
220
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

131
131
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

249
249
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

378
378
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

15
15
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

193
193
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

40
40
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

313
313
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

318
318
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

65
65
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

335
335
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

475
475
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

709
709
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

641
641
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1116
1116
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

187
187
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

51
51
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1103
1103
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

301
301
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

363
363
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

182
182

Meer sportnieuws