'Strijd om Saelemaekers los: Engelse clubs melden zich'

110 stemmen
'Strijd om Saelemaekers los: Engelse clubs melden zich'

AC Milan won maandag zijn eerste competitiewedstrijd met 0-2 bij Bologna, maar dat moest Alexis Saelemaekers vanuit zijn zetel bekijken. De Rode Duivel werd enkele dagen voor de competitiestart uit de A-kern verbannen, want hij past niet meer in de plannen van Stefano Pioli en Milan wil hem nog deze zomer verkopen.

De vraag rest nu alleen waar de toekomst van de 24-jarige rechterflankspeler zal liggen. Opties heeft Saelemaekers in ieder geval genoeg, alleen blijft het afwachten welke club een akkoord kan bereiken met Milan. De Rossoneri willen enkel meewerken aan een definitieve transfer, want ze willen de opbrengst meteen investeren in offensieve versterking.

Dat is het voornaamste probleem in de onderhandelingen met Real Betis. Journalist Rudy Galetti bevestigt nogmaals dat Saelemaekers al een persoonlijk akkoord op zak heeft met de Spaanse subtopper, maar dat het water tussen de clubs diep blijft omdat Betis aanstuurt op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Premier League lonkt

Er liggen echter nog enkele andere clubs op de loer. Eerder werd Olympique Marseille al naar voor geschoven, maar Galetti weet dat er ook uit de Premier League de nodige interesse is. Onder meer Wolverhampton Wanderers en Fulham, dat volgens Britse bronnen ook aan Timothy Castagne denkt, zouden ook op de loer liggen. Engelse clubs beschikken doorgaans over heel wat meer kapitaal, dus misschien zal het voor hen makkelijker zijn om aan de eisen van Milan te voldoen.

Zou Saelemaekers goed in de Premier League passen?

Meest recent

Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

1
1
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

98
98
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

66
66
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

194
194
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

89
89
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

231
231
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

184
184
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

65
65
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

61
61
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

82
82
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

140
140
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

187
187
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

269
269
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

528
528
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

129
129
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1016
1016
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

349
349
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

116
116
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

532
532
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

322
322
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

246
246
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

380
380
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

501
501
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

136
136

Meer sportnieuws