'Oplossing nabij: Saelemaekers heeft akkoord met club'

door
'Oplossing nabij: Saelemaekers heeft akkoord met club'

AC Milan begon maandagavond uitstekend aan zijn seizoen in de Serie A door met 0-2 te gaan winnen op Bologna. De Rossoneri deden dat wel zonder Belgen. Ze namen deze zomer immers al afscheid van Aster Vranckx en Charles De Ketelaere, terwijl Divock Origi en Alexis Saelemaekers naast de selectie vielen.

Ook de twee laatste overgebleven Belgen moeten Milan immers verlaten en trainen daarom ook al een tijdje apart. In het geval van Saelemaekers is dat toch een kleine verrassing, want de rechterflankspeler leek op zijn minst als doublure nog een rol te kunnen spelen. Hij kreeg vorige week echter te horen dat er niet meer op hem gerekend wordt en heeft zijn volgende bestemming al gekozen.

Sky Sport Italia komt immers met het nieuws dat Saelemaekers al een persoonlijk akkoord bereikt heeft met Real Betis. De club uit Sevilla groeide de voorbije jaren uit tot een subtopper in La Liga en eindigde vorig seizoen knap op de zesde plaats. Daardoor mogen ze dit seizoen aan de bak in de Europa League.

LEES OOK: 'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Nog geen akkoord tussen de clubs

De transfer is echter nog niet rond, want op clubniveau zal er nog onderhandeld moeten worden. Betis wil Saelemaekers immers liefst huren met aankoopoptie, terwijl Milan in principe enkel wil weten van een definitieve transfer. De Italianen willen het geld van zijn verkoop immers meteen kunnen investeren in de komst van een extra spits. Het wordt dus afwachten of de clubs de komende week nog een overeenkomst vinden.

Zou Betis een goede stap zijn voor Saelemaekers?

Meest recent

'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

10
10
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

74
74
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

112
112
'Messi laat 1,4 miljard euro links liggen'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

73
73
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

191
191
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

140
140
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

209
209
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

474
474
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

349
349
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

87
87
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

57
57
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

148
148
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

291
291
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

231
231
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

274
274
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

174
174
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

386
386
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

90
90
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

70
70
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

129
129
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

327
327
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

222
222
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

88
88
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

211
211

Meer sportnieuws