Albert begrijpt topclub niet: "Mbokani en Bruno waren beschikbaar"

814
Albert begrijpt topclub niet:

Dieumerci Mbokani tekende onlangs bij de Armeense eersteklasser FC Noah, terwijl Gianni Bruno naar Eyupspor in Turkije verkaste. De twee spitsen scoorden vorig jaar nog vlot in de Challenger Pro League en Jupiler Pro League. Analist Philippe Albert liet verstaan dat Standard toch liep te slapen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Standard hapt niet

Standard scoorde nog maar een doelpunt in vier wedstrijden. Aanvallend hebben de Rouches zeker geen overschot aan kwaliteit. "Standard moet vooraan versterking halen. Ze missen een echte doelpuntenmaker. Dat dergelijke spelers duur zijn? Dat klopt, maar Mbokani was vrij. Gianni Bruno was ook beschikbaar", zei Albert bij RTBF.

Bruno gaf aan dat er contact was met Standard, maar concreet werd het nooit. Mbokani is 37 jaar en paste niet in de plannen van de club. Desondanks had Standard hem zeer goed kunnen gebruiken. "Hij is een man die altijd twee tot drie verdedigers bezig weet te houden. Hij heeft absoluut ongelooflijke kwaliteiten. Hij is 37, maar hij kent het kampioenschap. Je weet wat je hebt met zo'n speler, hij zou duidelijk diensten hebben bewezen", klonk het nog.

Voorlopig alle hoop op Kanga 

Standard heeft nog tot 6 september de tijd om de aanval te versterken. Met Wilfried Kanga haalden ze alvast een nieuwe spits in huis die de rol van doelpuntenmaker moet gaan invullen. Toch is het de verwachting dat de Luikenaars zich nog gaan roeren op de transfermarkt. Alleen is er heel weinig budget.

Had Standard voor Mbokani en Bruno moeten gaan?

Meest recent

Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

1
1
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

3
3
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

34
34
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

97
97
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

50
50
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

49
49
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

507
507
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

111
111
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

67
67
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

31
31
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

335
335
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

360
360
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

342
342
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

308
308
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

77
77
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

339
339
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

114
114
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

128
128
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

319
319
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

203
203
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61

Meer sportnieuws