Albert begrijpt topclub niet: "Mbokani en Bruno waren beschikbaar"

814
Albert begrijpt topclub niet:

Dieumerci Mbokani tekende onlangs bij de Armeense eersteklasser FC Noah, terwijl Gianni Bruno naar Eyupspor in Turkije verkaste. De twee spitsen scoorden vorig jaar nog vlot in de Challenger Pro League en Jupiler Pro League. Analist Philippe Albert liet verstaan dat Standard toch liep te slapen.

LEES OOK: Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard hapt niet

Standard scoorde nog maar een doelpunt in vier wedstrijden. Aanvallend hebben de Rouches zeker geen overschot aan kwaliteit. "Standard moet vooraan versterking halen. Ze missen een echte doelpuntenmaker. Dat dergelijke spelers duur zijn? Dat klopt, maar Mbokani was vrij. Gianni Bruno was ook beschikbaar", zei Albert bij RTBF.

Bruno gaf aan dat er contact was met Standard, maar concreet werd het nooit. Mbokani is 37 jaar en paste niet in de plannen van de club. Desondanks had Standard hem zeer goed kunnen gebruiken. "Hij is een man die altijd twee tot drie verdedigers bezig weet te houden. Hij heeft absoluut ongelooflijke kwaliteiten. Hij is 37, maar hij kent het kampioenschap. Je weet wat je hebt met zo'n speler, hij zou duidelijk diensten hebben bewezen", klonk het nog.

Voorlopig alle hoop op Kanga 

Standard heeft nog tot 6 september de tijd om de aanval te versterken. Met Wilfried Kanga haalden ze alvast een nieuwe spits in huis die de rol van doelpuntenmaker moet gaan invullen. Toch is het de verwachting dat de Luikenaars zich nog gaan roeren op de transfermarkt. Alleen is er heel weinig budget.

Had Standard voor Mbokani en Bruno moeten gaan?

Meest recent

Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

1
1
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

7
7
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

89
89
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

157
157
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

44
44
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

82
82
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

55
55
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

254
254
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

134
134
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

132
132
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

103
103
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

20
20
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

53
53
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

114
114
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

69
69
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

39
39
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

98
98
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

145
145
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

347
347
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

128
128
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

89
89
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

219
219
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

53
53
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

211
211
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

775
775

Meer sportnieuws