Albert begrijpt topclub niet: "Mbokani en Bruno waren beschikbaar"

814 stemmen
Albert begrijpt topclub niet:

Dieumerci Mbokani tekende onlangs bij de Armeense eersteklasser FC Noah, terwijl Gianni Bruno naar Eyupspor in Turkije verkaste. De twee spitsen scoorden vorig jaar nog vlot in de Challenger Pro League en Jupiler Pro League. Analist Philippe Albert liet verstaan dat Standard toch liep te slapen.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard hapt niet

Standard scoorde nog maar een doelpunt in vier wedstrijden. Aanvallend hebben de Rouches zeker geen overschot aan kwaliteit. "Standard moet vooraan versterking halen. Ze missen een echte doelpuntenmaker. Dat dergelijke spelers duur zijn? Dat klopt, maar Mbokani was vrij. Gianni Bruno was ook beschikbaar", zei Albert bij RTBF.

Bruno gaf aan dat er contact was met Standard, maar concreet werd het nooit. Mbokani is 37 jaar en paste niet in de plannen van de club. Desondanks had Standard hem zeer goed kunnen gebruiken. "Hij is een man die altijd twee tot drie verdedigers bezig weet te houden. Hij heeft absoluut ongelooflijke kwaliteiten. Hij is 37, maar hij kent het kampioenschap. Je weet wat je hebt met zo'n speler, hij zou duidelijk diensten hebben bewezen", klonk het nog.

Voorlopig alle hoop op Kanga 

Standard heeft nog tot 6 september de tijd om de aanval te versterken. Met Wilfried Kanga haalden ze alvast een nieuwe spits in huis die de rol van doelpuntenmaker moet gaan invullen. Toch is het de verwachting dat de Luikenaars zich nog gaan roeren op de transfermarkt. Alleen is er heel weinig budget.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
13

Had Standard voor Mbokani en Bruno moeten gaan?

Meest recent

‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

32
32
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

13
13
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

72
72
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

234
234
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

423
423
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

39
39
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

64
64
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

76
76
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

210
210
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

44
44
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

14
14
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

41
41
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

118
118
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

549
549
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

475
475
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

172
172
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

90
90
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

92
92
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

204
204
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

75
75
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

133
133
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

440
440
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

35
35

Meer sportnieuws