Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

880 stemmen
Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

Antwerp FC heeft dinsdagavond een belangrijke stap richting de poules van de Champions League gezet. In de laatste voorronde wist de Great Old immers zijn thuiswedstrijd tegen AEK Athene met 1-0 te winnen. Ondertussen blijft de kampioen ook werk maken van extra versterking.

Sportieve baas Marc Overmars wist de selectie van zijn landgenoot Mark van Bommel inmiddels van enkele gerichte aankopen te voorzien. George Ilenikhena, Jacob Ondrejka, Soumaila Coulibaly, Chidera Ejuke en Senne Lammens kwamen de landskampioen immers versterken, daarnaast kregen de samenwerkingen met Gyrano Kerk en Mandela Keita een vervolg. Toch is het huiswerk op de mercato nog niet af.

LEES OOK: Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

CL-miljoenen

In aanloop naar de thuiswedstrijd tegen AEK werd Overmars alvast aan de tand gevoeld over de resterende transferplannen. En de Nederlander gaf zelf toe dat Antwerp nog niet klaar is op de mercato. "Ik denk dat er deze week nog wel iets staat te gebeuren bij ons op transfervlak. Een verdediger misschien, dat heeft op dit moment de prioriteit. We zijn creatief, want het budget is beperkt", vertelde Overmars bij VTM 2.

Veel zal natuurlijk ook afhangen van eventuele kwalificatie voor de groepsfase van het kampioenenbal. Om daarin een rol van betekenis te spelen, is een extra kwaliteitsimpuls immers welgekomen. Bovendien zorgt deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League automatisch voor een aanzienlijke miljoeneninjectie. En met een deel van dat geld kan Overmars aan de slag gaan.

Goudhaantje uit Niger

In afwachting van die mogelijke kwalificatie, speurt Antwerp wel al naar interessante koopjes. Zo zou een nieuwe middenvelder onderweg zijn. Bij Gazet van Antwerpen weet men immers dat Moustapha Amadou Sabo op weg is naar de Bosuil. Deze 18-jarige jeugd-international uit Niger speelt momenteel voor het Zweedse Hammarby IF, maar zou weldra de overstap naar Antwerp maken. Daar wordt hij wel aanzien als een aanwinst voor de langere termijn en niet als directe versterking voor de A-kern.

Antwerp heeft in de breedte een minder sterke kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

0
0
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

41
41
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

27
27
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

42
42
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

33
33
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

199
199
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

151
151
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

188
188
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

101
101
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

136
136
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

311
311
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

276
276
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

223
223
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

183
183
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

281
281
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

223
223
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

89
89
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

55
55
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

527
527
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

236
236
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

395
395
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

184
184
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

254
254
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

124
124

Meer sportnieuws