Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

door
Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

Antwerp FC heeft dinsdagavond een belangrijke stap richting de poules van de Champions League gezet. In de laatste voorronde wist de Great Old immers zijn thuiswedstrijd tegen AEK Athene met 1-0 te winnen. Ondertussen blijft de kampioen ook werk maken van extra versterking.

Sportieve baas Marc Overmars wist de selectie van zijn landgenoot Mark van Bommel inmiddels van enkele gerichte aankopen te voorzien. George Ilenikhena, Jacob Ondrejka, Soumaila Coulibaly, Chidera Ejuke en Senne Lammens kwamen de landskampioen immers versterken, daarnaast kregen de samenwerkingen met Gyrano Kerk en Mandela Keita een vervolg. Toch is het huiswerk op de mercato nog niet af.

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

CL-miljoenen

In aanloop naar de thuiswedstrijd tegen AEK werd Overmars alvast aan de tand gevoeld over de resterende transferplannen. En de Nederlander gaf zelf toe dat Antwerp nog niet klaar is op de mercato. "Ik denk dat er deze week nog wel iets staat te gebeuren bij ons op transfervlak. Een verdediger misschien, dat heeft op dit moment de prioriteit. We zijn creatief, want het budget is beperkt", vertelde Overmars bij VTM 2.

Veel zal natuurlijk ook afhangen van eventuele kwalificatie voor de groepsfase van het kampioenenbal. Om daarin een rol van betekenis te spelen, is een extra kwaliteitsimpuls immers welgekomen. Bovendien zorgt deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League automatisch voor een aanzienlijke miljoeneninjectie. En met een deel van dat geld kan Overmars aan de slag gaan.

Goudhaantje uit Niger

In afwachting van die mogelijke kwalificatie, speurt Antwerp wel al naar interessante koopjes. Zo zou een nieuwe middenvelder onderweg zijn. Bij Gazet van Antwerpen weet men immers dat Moustapha Amadou Sabo op weg is naar de Bosuil. Deze 18-jarige jeugd-international uit Niger speelt momenteel voor het Zweedse Hammarby IF, maar zou weldra de overstap naar Antwerp maken. Daar wordt hij wel aanzien als een aanwinst voor de langere termijn en niet als directe versterking voor de A-kern.

Antwerp heeft in de breedte een minder sterke kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

4
4
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

6
6
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

96
96
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

196
196
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

483
483
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

47
47
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

16
16
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

92
92
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

91
91
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

533
533
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

312
312
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

361
361
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

149
149
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

399
399
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

257
257
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1109
1109
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

154
154
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

279
279
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

99
99
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

192
192
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

44
44

Meer sportnieuws