Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

door
Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

Antwerp FC heeft dinsdagavond een belangrijke stap richting de poules van de Champions League gezet. In de laatste voorronde wist de Great Old immers zijn thuiswedstrijd tegen AEK Athene met 1-0 te winnen. Ondertussen blijft de kampioen ook werk maken van extra versterking.

Sportieve baas Marc Overmars wist de selectie van zijn landgenoot Mark van Bommel inmiddels van enkele gerichte aankopen te voorzien. George Ilenikhena, Jacob Ondrejka, Soumaila Coulibaly, Chidera Ejuke en Senne Lammens kwamen de landskampioen immers versterken, daarnaast kregen de samenwerkingen met Gyrano Kerk en Mandela Keita een vervolg. Toch is het huiswerk op de mercato nog niet af.

LEES OOK: Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

CL-miljoenen

In aanloop naar de thuiswedstrijd tegen AEK werd Overmars alvast aan de tand gevoeld over de resterende transferplannen. En de Nederlander gaf zelf toe dat Antwerp nog niet klaar is op de mercato. "Ik denk dat er deze week nog wel iets staat te gebeuren bij ons op transfervlak. Een verdediger misschien, dat heeft op dit moment de prioriteit. We zijn creatief, want het budget is beperkt", vertelde Overmars bij VTM 2.

Veel zal natuurlijk ook afhangen van eventuele kwalificatie voor de groepsfase van het kampioenenbal. Om daarin een rol van betekenis te spelen, is een extra kwaliteitsimpuls immers welgekomen. Bovendien zorgt deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League automatisch voor een aanzienlijke miljoeneninjectie. En met een deel van dat geld kan Overmars aan de slag gaan.

Goudhaantje uit Niger

In afwachting van die mogelijke kwalificatie, speurt Antwerp wel al naar interessante koopjes. Zo zou een nieuwe middenvelder onderweg zijn. Bij Gazet van Antwerpen weet men immers dat Moustapha Amadou Sabo op weg is naar de Bosuil. Deze 18-jarige jeugd-international uit Niger speelt momenteel voor het Zweedse Hammarby IF, maar zou weldra de overstap naar Antwerp maken. Daar wordt hij wel aanzien als een aanwinst voor de langere termijn en niet als directe versterking voor de A-kern.

Antwerp heeft in de breedte een minder sterke kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

19
19
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

53
53
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

39
39
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

72
72
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

33
33
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

342
342
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

131
131
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

84
84
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

218
218
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

285
285
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

261
261
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

95
95
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

462
462
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

95
95
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

277
277
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

252
252
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

229
229
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

521
521
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

130
130
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

598
598
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

433
433
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

39
39
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78

Meer sportnieuws