Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

880 stemmen
Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

Antwerp FC heeft dinsdagavond een belangrijke stap richting de poules van de Champions League gezet. In de laatste voorronde wist de Great Old immers zijn thuiswedstrijd tegen AEK Athene met 1-0 te winnen. Ondertussen blijft de kampioen ook werk maken van extra versterking.

Sportieve baas Marc Overmars wist de selectie van zijn landgenoot Mark van Bommel inmiddels van enkele gerichte aankopen te voorzien. George Ilenikhena, Jacob Ondrejka, Soumaila Coulibaly, Chidera Ejuke en Senne Lammens kwamen de landskampioen immers versterken, daarnaast kregen de samenwerkingen met Gyrano Kerk en Mandela Keita een vervolg. Toch is het huiswerk op de mercato nog niet af.

CL-miljoenen

In aanloop naar de thuiswedstrijd tegen AEK werd Overmars alvast aan de tand gevoeld over de resterende transferplannen. En de Nederlander gaf zelf toe dat Antwerp nog niet klaar is op de mercato. "Ik denk dat er deze week nog wel iets staat te gebeuren bij ons op transfervlak. Een verdediger misschien, dat heeft op dit moment de prioriteit. We zijn creatief, want het budget is beperkt", vertelde Overmars bij VTM 2.

Veel zal natuurlijk ook afhangen van eventuele kwalificatie voor de groepsfase van het kampioenenbal. Om daarin een rol van betekenis te spelen, is een extra kwaliteitsimpuls immers welgekomen. Bovendien zorgt deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League automatisch voor een aanzienlijke miljoeneninjectie. En met een deel van dat geld kan Overmars aan de slag gaan.

Goudhaantje uit Niger

In afwachting van die mogelijke kwalificatie, speurt Antwerp wel al naar interessante koopjes. Zo zou een nieuwe middenvelder onderweg zijn. Bij Gazet van Antwerpen weet men immers dat Moustapha Amadou Sabo op weg is naar de Bosuil. Deze 18-jarige jeugd-international uit Niger speelt momenteel voor het Zweedse Hammarby IF, maar zou weldra de overstap naar Antwerp maken. Daar wordt hij wel aanzien als een aanwinst voor de langere termijn en niet als directe versterking voor de A-kern.

🚀

Antwerp heeft in de breedte een minder sterke kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

33
33
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

25
25
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

29
29
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

79
79
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

75
75
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

82
82
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

66
66
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

97
97
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

87
87
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

158
158
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

510
510
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

63
63
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

177
177
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

474
474
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

866
866
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

124
124
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

374
374
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

179
179
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

709
709
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

606
606
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

185
185
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

378
378

Meer sportnieuws