Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

door
Overmars kondigt versterking aan: middenvelder op komst

Antwerp FC heeft dinsdagavond een belangrijke stap richting de poules van de Champions League gezet. In de laatste voorronde wist de Great Old immers zijn thuiswedstrijd tegen AEK Athene met 1-0 te winnen. Ondertussen blijft de kampioen ook werk maken van extra versterking.

Sportieve baas Marc Overmars wist de selectie van zijn landgenoot Mark van Bommel inmiddels van enkele gerichte aankopen te voorzien. George Ilenikhena, Jacob Ondrejka, Soumaila Coulibaly, Chidera Ejuke en Senne Lammens kwamen de landskampioen immers versterken, daarnaast kregen de samenwerkingen met Gyrano Kerk en Mandela Keita een vervolg. Toch is het huiswerk op de mercato nog niet af.

LEES OOK: 'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

CL-miljoenen

In aanloop naar de thuiswedstrijd tegen AEK werd Overmars alvast aan de tand gevoeld over de resterende transferplannen. En de Nederlander gaf zelf toe dat Antwerp nog niet klaar is op de mercato. "Ik denk dat er deze week nog wel iets staat te gebeuren bij ons op transfervlak. Een verdediger misschien, dat heeft op dit moment de prioriteit. We zijn creatief, want het budget is beperkt", vertelde Overmars bij VTM 2.

Veel zal natuurlijk ook afhangen van eventuele kwalificatie voor de groepsfase van het kampioenenbal. Om daarin een rol van betekenis te spelen, is een extra kwaliteitsimpuls immers welgekomen. Bovendien zorgt deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League automatisch voor een aanzienlijke miljoeneninjectie. En met een deel van dat geld kan Overmars aan de slag gaan.

Goudhaantje uit Niger

In afwachting van die mogelijke kwalificatie, speurt Antwerp wel al naar interessante koopjes. Zo zou een nieuwe middenvelder onderweg zijn. Bij Gazet van Antwerpen weet men immers dat Moustapha Amadou Sabo op weg is naar de Bosuil. Deze 18-jarige jeugd-international uit Niger speelt momenteel voor het Zweedse Hammarby IF, maar zou weldra de overstap naar Antwerp maken. Daar wordt hij wel aanzien als een aanwinst voor de langere termijn en niet als directe versterking voor de A-kern.

Antwerp heeft in de breedte een minder sterke kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

6
6
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

3
3
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

10
10
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

67
67
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

119
119
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

66
66
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

222
222
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

206
206
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

258
258
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

91
91
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

400
400
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

239
239
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

124
124
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

79
79
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

219
219
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

429
429
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

376
376
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

158
158
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

218
218
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

549
549
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

938
938
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

102
102

Meer sportnieuws