'Grootverdiener krijgt vrijgeleide naar Anderlecht-uitgang'

1141
'Grootverdiener krijgt vrijgeleide naar Anderlecht-uitgang'

RSC Anderlecht valt voorlopig niet af te stoppen op de zomerse transfermarkt. Zo is de tiende aanwinst alweer op komst, de Deen Thomas Delaney staat immers op punt om te tekenen in het Lotto Park. De komst van de middenvelder blijft evenwel niet zonder gevolgen voor enkele huidige spelers.

Na de tegenvallende seizoensopener op Union was één van de conclusies dat het paars-witte middenveld ondermaats presteerde. Dus besloot sportieve baas Jesper Fredberg een tandje bij te steken. Met Alexis Flips werd immers een broodnodige spelmaker aangetrokken. Vervolgens werd de polyvalente Mats Rits weggeplukt bij Club Brugge. En nu is dus ook nog Delaney op komst.

LEES OOK: Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Dure plekjes op middenveld

De ervaren Deen zou een jaartje gehuurd worden van Sevilla FC, terwijl Anderlecht een optie heeft om hem vervolgens definitief over te nemen. De algemene verwachting is dat hij na een korte aanpassingsperiode ook snel zal uitgroeien tot een basispion in het elftal van coach Brian Riemer. Bijgevolg worden de plekjes op het middenveld wel erg duur. En dus zal er opnieuw plaats gemaakt moeten worden in de selectie.

Bij SudPresse weet men alvast dat de weg vrij is voor een vertrek van Amadou Diawara. De international van Guinee arriveerde een jaartje geleden in Brussel. Daarvoor had hij al mooie dingen laten zien bij SSC Napoli en AS Roma, maar bij die laatste club was hij op een zijspoor beland. En dus kon RSCA hem voor een relatief beperkte som overnemen. Al stond daar wel een aanzienlijk salaris tegenover.

Geen overtuigende indruk

Diawara kon dat hoge loon echter nooit echt rechtvaardigen. Tegenover elke goede prestatie stonden wel meerdere mindere wedstrijden. En hoewel hij onder Riemer bijna wekelijks als basispion werd gebruikt, zou de middenvelder nu dus mogen vertrekken. Al wordt het niet evident om nog een geschikte oplossing te vinden nu de transferdeadline steeds dichter komt.

Anderlecht kan Diawara best zo snel mogelijk verkopen ...

Meest recent

'Club Brugge slikt domper in dossier Ordoñez'

Het is bij Club Brugge al een zeer bewogen transferzomer geweest en er lijkt nog één ...

27
27
Amorim verrast met rollen voor Moreira en Saelemaekers

AC Milan is afgelopen weekend zijn seizoen goed begonnen. De Rossoneri pakte in hun ...

20
20
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

11
11
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Donderdag hopen Anderlecht, STVV en AA Gent hun ticket voor hun respectievelijke Europese league ...

32
32
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

106
106
Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

211
211
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

55
55
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

95
95
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

366
366
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

399
399
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

82
82
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

155
155
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

335
335
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

95
95
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

400
400
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

333
333
Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

KRC Genk heeft zaterdagavond twee kostbare punten verspeeld. In de slotfase gaf het immers nog een ...

806
806
Godts debuteert bij PSG: Franse pers streng maar hoopvol

Ook in de Franse Ligue 1 is de kop eraf. En de openingsspeeldag leidde meteen tot puntenverlies voor ...

358
358
In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

553
553
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

373
373
'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'

Arsenal FC is uitstekend aan het seizoen begonnen. Na de zege in de Community Shield werd ook ...

140
140
Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

1296
1296
Miljoenentransfer Epolo: Wilmots spreekt duidelijke taal

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

375
375
Toptransfer na derby: Club-uitblinker kan meteen vertrekken

Club Brugge won de derby tegen Cercle dankzij een uitblinker die opnieuw het verschil maakte. Net nu ...

1066
1066

Meer sportnieuws