'Cercle vreest uittocht: nog 5 sterkhouders kunnen weg'

door
'Cercle vreest uittocht: nog 5 sterkhouders kunnen weg'

Cercle Brugge maakte vorig seizoen indruk door in het eindklassement de zesde plaats te pakken en is ook meer dan degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Ze pakten tot dusver zes op twaalf, waarbij ze enkel nipt hun meerdere moesten erkennen in Antwerp en Genk. Die knappe prestaties hebben echter ook een schaduwzijde, want de Bruggelingen moeten een uittocht vrezen.

Cercle verloor deze zomer al enkele belangrijke pionnen. Moederclub AS Monaco kwam technisch directeur Carlos Aviña weghalen, terwijl topschutter Ayase Ueda voor maar liefst 9 miljoen euro aan Feyenoord verkocht werd. In de laatste tien dagen van de transferperiode zouden echter nog enkele smaakmakers kunnen vertrekken.

Het Nieuwsblad stelt dat maar liefst vijf namen het Jan Breydelstadion nog zouden kunnen verlaten. De grootste kanshebbers op een transfer zijn daarbij Leonardo Lopes en Robbe Decostere. Lopes is aan zijn laatste contractjaar begonnen en wil graag een stap hogerop zetten, maar Cercle kreeg nog geen voldoende bod binnen. Decostere kwam de voorbije maanden dan weer amper aan de bak en geniet interesse van Beerschot, RWDM en Fortuna Sittard.

LEES OOK: Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Deman en Denkey zijn gegeerd

Daarnaast moet Cercle ook nog vrezen dat het Jesper Daland, Olivier Deman en Kevin Denkey zal verliezen. Vooral die laatste twee zijn zeer gegeerd na hun sterke prestaties van de voorbije maanden. Denkey wordt het hof gemaakt door een resem clubs uit de Ligue 1, terwijl Deman op het lijstje staat bij Union, Antwerp en enkele Italiaanse clubs. Cercle wil hen liefst niet kwijt, maar zal toch moeten plooien bij een goed bod.

Aan een vertrek van Daland lijken ze dan weer meer bereid om mee te werken, want eigenlijk was het niet de verwachting dat de Noorse verdediger nu nog in Brugge zou zijn. Hij leek over te zullen stappen naar Monaco, nadat hij in januari al op stage ging met de moederclub. Sindsdien bleef het echter stil, maar mogelijk komt er in het slot van de mercato nog beweging in zijn dossier.

Zal Cercle deze zomer nog kaalgeplukt worden?

Meest recent

Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

0
0
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

40
40
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

25
25
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

71
71
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

325
325
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

226
226
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

91
91
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

331
331
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

76
76
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

110
110
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

492
492
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

66
66
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

190
190
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

204
204
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

118
118
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

310
310
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

119
119
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

204
204
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1142
1142
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

483
483
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

66
66
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

313
313
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

130
130
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

447
447

Meer sportnieuws