'Cercle vreest uittocht: nog 5 sterkhouders kunnen weg'

495
'Cercle vreest uittocht: nog 5 sterkhouders kunnen weg'

Cercle Brugge maakte vorig seizoen indruk door in het eindklassement de zesde plaats te pakken en is ook meer dan degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Ze pakten tot dusver zes op twaalf, waarbij ze enkel nipt hun meerdere moesten erkennen in Antwerp en Genk. Die knappe prestaties hebben echter ook een schaduwzijde, want de Bruggelingen moeten een uittocht vrezen.

Cercle verloor deze zomer al enkele belangrijke pionnen. Moederclub AS Monaco kwam technisch directeur Carlos Aviña weghalen, terwijl topschutter Ayase Ueda voor maar liefst 9 miljoen euro aan Feyenoord verkocht werd. In de laatste tien dagen van de transferperiode zouden echter nog enkele smaakmakers kunnen vertrekken.

Het Nieuwsblad stelt dat maar liefst vijf namen het Jan Breydelstadion nog zouden kunnen verlaten. De grootste kanshebbers op een transfer zijn daarbij Leonardo Lopes en Robbe Decostere. Lopes is aan zijn laatste contractjaar begonnen en wil graag een stap hogerop zetten, maar Cercle kreeg nog geen voldoende bod binnen. Decostere kwam de voorbije maanden dan weer amper aan de bak en geniet interesse van Beerschot, RWDM en Fortuna Sittard.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Deman en Denkey zijn gegeerd

Daarnaast moet Cercle ook nog vrezen dat het Jesper Daland, Olivier Deman en Kevin Denkey zal verliezen. Vooral die laatste twee zijn zeer gegeerd na hun sterke prestaties van de voorbije maanden. Denkey wordt het hof gemaakt door een resem clubs uit de Ligue 1, terwijl Deman op het lijstje staat bij Union, Antwerp en enkele Italiaanse clubs. Cercle wil hen liefst niet kwijt, maar zal toch moeten plooien bij een goed bod.

Aan een vertrek van Daland lijken ze dan weer meer bereid om mee te werken, want eigenlijk was het niet de verwachting dat de Noorse verdediger nu nog in Brugge zou zijn. Hij leek over te zullen stappen naar Monaco, nadat hij in januari al op stage ging met de moederclub. Sindsdien bleef het echter stil, maar mogelijk komt er in het slot van de mercato nog beweging in zijn dossier.

Zal Cercle deze zomer nog kaalgeplukt worden?

Meest recent

'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

1
1
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

43
43
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

31
31
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

45
45
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

36
36
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

20
20
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

53
53
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

192
192
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

29
29
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

45
45
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

104
104
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

195
195
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

67
67
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

184
184
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

949
949
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

170
170
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

954
954
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

156
156

Meer sportnieuws