Genk blijft kwakkelen op eigen veld: Charleroi pakt punt

186 stemmen
Genk blijft kwakkelen op eigen veld: Charleroi pakt punt

KRC Genk is er wederom niet in geslaagd om een thuiswedstrijd tot een goed einde te brengen. Zondagnamiddag bleef de vice-kampioen immers op een gelijkspel steken tegen het stugge Sporting Charleroi. Na heel wat Genkse gemiste kansen, waarvan meerdere op naam van Joseph Paintsil, bleef het 0-0.

Racing wou na de Europese domper van afgelopen donderdag absoluut een goed resultaat neerzetten. Coach Vrancken besloot wel om Hrosovsky en Paintsil op de bank te houden, terwijl Heynen en Trésor voorlopig onvoldoende hersteld zijn. Zonder het viertal begon Genk bijzonder slordig aan de thuismatch tegen de Carolo's, die in hun nieuwe fluoroze tenues aantraden.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Koffi drijft Paintsil tot wanhoop

Uiteindelijk kon Racing dan toch dreigen via Muñoz, maar Koffi pakte uit met een goede redding. Daar bleef het bij in de eerste periode en dus besloot Vrancken om flink in te grijpen met vier wissels aan het begin van de tweede helft. Die ingrepen hadden ook hun effect. Dankzij de flitsen van onder meer Paintsil en Bonsu Baah was Racing een pak dreigender.

Maar daar tegenover vertoonde Genk een schrijnend gebrek aan efficiëntie in de afwerking. Kayembe trapte op Koffi en ook op de doorgebroken Paintsil had de Charleroi-doelman een puike reactie in huis. Paintsil kreeg overigens nog meer kansen om zijn domme actie van donderdag goed te maken, maar in de afwerking liep het telkens fout.

Pijnlijke reeks op eigen veld

Al deden zijn ploegmaats nauwelijks beter. Ook Oyen waagde nog zijn kans, maar het mocht allemaal niet baten. En zo blijft Genk wachten op zijn eerste overwinning van het seizoen op eigen veld. Met de voorbije jaargang inbegrepen, zitten de Limburgers al aan zes opeenvolgende matchen zonder thuiszege. Daar moet donderdag absoluut verandering in komen. In de laatste voorronde van de Conference League komt Adana Demirspor dan op bezoek.

In welke linie heeft Genk het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Imke Courtois geeft basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

42
42
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

41
41
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

177
177
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

66
66
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

265
265
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

46
46
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

302
302
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

534
534
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

208
208
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

266
266
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

85
85
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

807
807
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

453
453
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

133
133
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

421
421
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

534
534
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

74
74
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

104
104
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

199
199
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

468
468
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

461
461
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

158
158

Meer sportnieuws