Genk blijft kwakkelen op eigen veld: Charleroi pakt punt

186 stemmen
Genk blijft kwakkelen op eigen veld: Charleroi pakt punt

KRC Genk is er wederom niet in geslaagd om een thuiswedstrijd tot een goed einde te brengen. Zondagnamiddag bleef de vice-kampioen immers op een gelijkspel steken tegen het stugge Sporting Charleroi. Na heel wat Genkse gemiste kansen, waarvan meerdere op naam van Joseph Paintsil, bleef het 0-0.

Racing wou na de Europese domper van afgelopen donderdag absoluut een goed resultaat neerzetten. Coach Vrancken besloot wel om Hrosovsky en Paintsil op de bank te houden, terwijl Heynen en Trésor voorlopig onvoldoende hersteld zijn. Zonder het viertal begon Genk bijzonder slordig aan de thuismatch tegen de Carolo's, die in hun nieuwe fluoroze tenues aantraden.

LEES OOK: Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

Koffi drijft Paintsil tot wanhoop

Uiteindelijk kon Racing dan toch dreigen via Muñoz, maar Koffi pakte uit met een goede redding. Daar bleef het bij in de eerste periode en dus besloot Vrancken om flink in te grijpen met vier wissels aan het begin van de tweede helft. Die ingrepen hadden ook hun effect. Dankzij de flitsen van onder meer Paintsil en Bonsu Baah was Racing een pak dreigender.

Maar daar tegenover vertoonde Genk een schrijnend gebrek aan efficiëntie in de afwerking. Kayembe trapte op Koffi en ook op de doorgebroken Paintsil had de Charleroi-doelman een puike reactie in huis. Paintsil kreeg overigens nog meer kansen om zijn domme actie van donderdag goed te maken, maar in de afwerking liep het telkens fout.

Pijnlijke reeks op eigen veld

Al deden zijn ploegmaats nauwelijks beter. Ook Oyen waagde nog zijn kans, maar het mocht allemaal niet baten. En zo blijft Genk wachten op zijn eerste overwinning van het seizoen op eigen veld. Met de voorbije jaargang inbegrepen, zitten de Limburgers al aan zes opeenvolgende matchen zonder thuiszege. Daar moet donderdag absoluut verandering in komen. In de laatste voorronde van de Conference League komt Adana Demirspor dan op bezoek.

In welke linie heeft Genk het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

21
21
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

304
304
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

19
19
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

222
222
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

23
23
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

12
12
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

22
22
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

131
131
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

210
210
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

175
175
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

658
658
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

496
496
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

369
369
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

232
232
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

245
245
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

95
95
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

63
63
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

231
231
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

97
97
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

75
75
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

434
434
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

211
211
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

249
249
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

511
511
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

123
123

Meer sportnieuws