Genk blijft kwakkelen op eigen veld: Charleroi pakt punt

186 stemmen
Genk blijft kwakkelen op eigen veld: Charleroi pakt punt

KRC Genk is er wederom niet in geslaagd om een thuiswedstrijd tot een goed einde te brengen. Zondagnamiddag bleef de vice-kampioen immers op een gelijkspel steken tegen het stugge Sporting Charleroi. Na heel wat Genkse gemiste kansen, waarvan meerdere op naam van Joseph Paintsil, bleef het 0-0.

Racing wou na de Europese domper van afgelopen donderdag absoluut een goed resultaat neerzetten. Coach Vrancken besloot wel om Hrosovsky en Paintsil op de bank te houden, terwijl Heynen en Trésor voorlopig onvoldoende hersteld zijn. Zonder het viertal begon Genk bijzonder slordig aan de thuismatch tegen de Carolo's, die in hun nieuwe fluoroze tenues aantraden.

LEES OOK: Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

Koffi drijft Paintsil tot wanhoop

Uiteindelijk kon Racing dan toch dreigen via Muñoz, maar Koffi pakte uit met een goede redding. Daar bleef het bij in de eerste periode en dus besloot Vrancken om flink in te grijpen met vier wissels aan het begin van de tweede helft. Die ingrepen hadden ook hun effect. Dankzij de flitsen van onder meer Paintsil en Bonsu Baah was Racing een pak dreigender.

Maar daar tegenover vertoonde Genk een schrijnend gebrek aan efficiëntie in de afwerking. Kayembe trapte op Koffi en ook op de doorgebroken Paintsil had de Charleroi-doelman een puike reactie in huis. Paintsil kreeg overigens nog meer kansen om zijn domme actie van donderdag goed te maken, maar in de afwerking liep het telkens fout.

Pijnlijke reeks op eigen veld

Al deden zijn ploegmaats nauwelijks beter. Ook Oyen waagde nog zijn kans, maar het mocht allemaal niet baten. En zo blijft Genk wachten op zijn eerste overwinning van het seizoen op eigen veld. Met de voorbije jaargang inbegrepen, zitten de Limburgers al aan zes opeenvolgende matchen zonder thuiszege. Daar moet donderdag absoluut verandering in komen. In de laatste voorronde van de Conference League komt Adana Demirspor dan op bezoek.

🚀

In welke linie heeft Genk het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

7
7
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

0
0
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

50
50
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

45
45
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

45
45
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

100
100
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

227
227
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

156
156
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

94
94
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

285
285
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

642
642
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

109
109
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

278
278
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

155
155
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

82
82
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

78
78
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

229
229
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

724
724
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

74
74
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

492
492
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

474
474
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

595
595
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1196
1196
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

135
135

Meer sportnieuws