'Sandra richting Club-exit: opvallende transfer in pijplijn'

864 stemmen
'Sandra richting Club-exit: opvallende transfer in pijplijn'

Club Brugge heeft een meer dan behoorlijk start van het nieuwe seizoen gemaakt en haalt een steeds hoger niveau. Maar ondertussen blijft het Brugse bestuur toch verder speuren naar interessante opportuniteiten op de transfermarkt. Al wordt het vooral uitkijken naar welke spelers nog vertrekken.

Club wil ook dit seizoen weer zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten, tijdens de voorbije weken werden dan ook de nodige aanwinsten aangetrokken. Michal Skoras, Igor Thiago, Victor Barbera, Hugo Vetlesen, Nordin Jackers en Philip Zinckernagel kwamen de selectie versterken. Daarmee wist Blauw-Zwart ook te anticiperen op enkele uitgaande transfers.

LEES OOK: 'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Kern afslanken

Desondanks is het huiswerk van de Bruggelingen op de transfermarkt nog niet volledig af. Zo is het geen geheim dat Blauw-Zwart rond speurt naar een extra aanwinst voor de defensie. Maar vooral aan uitgaande zijde lijkt er nog heel wat beweging op komst. Coach Ronny Deila wil immers met een zo smal mogelijke kern werken.

Jongens als Eder Balanta, Kamal Sowah en Faitout Maouassa kregen al een tijdje geleden te horen dat ze mogen opkrassen. Daarnaast zoekt ook Cisse Sandra mogelijk andere oorden op. De 19-jarige middenvelder/aanvaller wil minuten maken op het hoogste niveau om zijn progressie te vrijwaren, maar dreigt die minuten niet bij de A-ploeg van Club te gaan krijgen.

Nederlandse belangstelling

Een uitleenbeurt lijkt dan ook de beste oplossing voor het Brugse jeugdproduct. En mogelijk krijgt Sandra nu een helpende hand vanuit Nederland. Zo meldt Rijnmond Sport dat Excelsior Rotterdam een oogje heeft laten vallen op de jongeling. Voorlopig is het niet duidelijk of de Eredivisionist al een concreet bod neerlegde.

Club kan Sandra beter uitlenen ...

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

37
37
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

52
52
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

37
37
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

112
112
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

363
363
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

509
509
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

469
469
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

79
79
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

399
399
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

538
538
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

68
68
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

235
235
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

464
464
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

726
726
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

221
221
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

570
570
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

395
395
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

751
751
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

629
629
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

739
739
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws