'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

door
'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

AA Gent wil zich dit weekend herpakken na de Europese slipper tegen het Poolse Pogon Szczecin en krijgt zondag het bezoek van STVV. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er aan het transferfront zal gebeuren bij de Buffalo's. Met name rond de twee spitsen lijkt er nog één en ander te bewegen.

Zo wordt ook Gift Orban al sinds het begin van de zomermercato gelinkt aan een vertrek. Met name Tottenham Hotspur toont belangstelling, al zou Gent wel zo'n 30 miljoen euro verlangen voor zijn goudhaantje. Daarnaast raakte deze week bekend dat ook Hugo Cuypers kan rekenen op de nodige interesse. Hij staat onder meer op de verlanglijst van het Italiaanse Bologna FC.

LEES OOK: 'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Ruim ontoereikend bod

De Serie A-middenmoter bracht naar verluidt zelfs een bod uit van zo'n 14 miljoen euro, dat via bonussen zou kunnen stijgen tot zo'n 18 miljoen euro. Maar die berichtgeving wordt nu genuanceerd bij Het Nieuwsblad. Bologna zou weliswaar een concreet bod hebben uitgebracht, maar dat zou ettelijke miljoenen minder hebben bedragen.

Voor de Buffalo's was de aanbieding dan ook ver ontoereikend. Indien de Italianen effectief rond de onderhandelingstafel willen plaatsnemen, zullen ze eerst een bod moeten neerleggen waarbij het eigen transferrecord van 15 miljoen euro aanzienlijk wordt verbeterd. En zelfs dan is het maar de vraag of de Oost-Vlamingen overstag zullen gaan.

Liever Orban dan Cuypers

De genoemde bron stelt immers dat Gent zijn topschutter liever niet verkoopt. Veel meer nog dan Orban, wil men Cuypers minstens nog een jaar in de Ghelamco Arena houden. Pas wanneer een buitensporig hoog bod op tafel komt, of de speler wil zelf absoluut vertrekken, zou er gesproken kunnen worden over een transfer. Na de overname staat Gent ook financieel sterk genoeg om eventuele miljoenentransfer naast zich neer te leggen.

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

10
10
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

6
6
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

37
37
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

9
9
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

47
47
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

45
45
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

22
22
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

71
71
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

25
25
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

211
211
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

104
104
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

107
107
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

183
183
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

272
272
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

364
364
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

308
308
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

367
367
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

69
69
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

273
273
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

200
200
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

193
193
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

492
492
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

422
422

Meer sportnieuws