'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

door
'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

AA Gent wil zich dit weekend herpakken na de Europese slipper tegen het Poolse Pogon Szczecin en krijgt zondag het bezoek van STVV. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er aan het transferfront zal gebeuren bij de Buffalo's. Met name rond de twee spitsen lijkt er nog één en ander te bewegen.

Zo wordt ook Gift Orban al sinds het begin van de zomermercato gelinkt aan een vertrek. Met name Tottenham Hotspur toont belangstelling, al zou Gent wel zo'n 30 miljoen euro verlangen voor zijn goudhaantje. Daarnaast raakte deze week bekend dat ook Hugo Cuypers kan rekenen op de nodige interesse. Hij staat onder meer op de verlanglijst van het Italiaanse Bologna FC.

LEES OOK: De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

Ruim ontoereikend bod

De Serie A-middenmoter bracht naar verluidt zelfs een bod uit van zo'n 14 miljoen euro, dat via bonussen zou kunnen stijgen tot zo'n 18 miljoen euro. Maar die berichtgeving wordt nu genuanceerd bij Het Nieuwsblad. Bologna zou weliswaar een concreet bod hebben uitgebracht, maar dat zou ettelijke miljoenen minder hebben bedragen.

Voor de Buffalo's was de aanbieding dan ook ver ontoereikend. Indien de Italianen effectief rond de onderhandelingstafel willen plaatsnemen, zullen ze eerst een bod moeten neerleggen waarbij het eigen transferrecord van 15 miljoen euro aanzienlijk wordt verbeterd. En zelfs dan is het maar de vraag of de Oost-Vlamingen overstag zullen gaan.

Liever Orban dan Cuypers

De genoemde bron stelt immers dat Gent zijn topschutter liever niet verkoopt. Veel meer nog dan Orban, wil men Cuypers minstens nog een jaar in de Ghelamco Arena houden. Pas wanneer een buitensporig hoog bod op tafel komt, of de speler wil zelf absoluut vertrekken, zou er gesproken kunnen worden over een transfer. Na de overname staat Gent ook financieel sterk genoeg om eventuele miljoenentransfer naast zich neer te leggen.

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

0
0
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

11
11
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

27
27
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

52
52
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

30
30
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

197
197
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

95
95
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

199
199
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

158
158
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

217
217
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

139
139
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

44
44
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

173
173
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

111
111
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

159
159
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

141
141
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

57
57
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

230
230
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

260
260
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

52
52
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

353
353
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

214
214
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

299
299
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

175
175
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

366
366

Meer sportnieuws