'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

1433 stemmen
'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

AA Gent wil zich dit weekend herpakken na de Europese slipper tegen het Poolse Pogon Szczecin en krijgt zondag het bezoek van STVV. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er aan het transferfront zal gebeuren bij de Buffalo's. Met name rond de twee spitsen lijkt er nog één en ander te bewegen.

Zo wordt ook Gift Orban al sinds het begin van de zomermercato gelinkt aan een vertrek. Met name Tottenham Hotspur toont belangstelling, al zou Gent wel zo'n 30 miljoen euro verlangen voor zijn goudhaantje. Daarnaast raakte deze week bekend dat ook Hugo Cuypers kan rekenen op de nodige interesse. Hij staat onder meer op de verlanglijst van het Italiaanse Bologna FC.

LEES OOK: 'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Ruim ontoereikend bod

De Serie A-middenmoter bracht naar verluidt zelfs een bod uit van zo'n 14 miljoen euro, dat via bonussen zou kunnen stijgen tot zo'n 18 miljoen euro. Maar die berichtgeving wordt nu genuanceerd bij Het Nieuwsblad. Bologna zou weliswaar een concreet bod hebben uitgebracht, maar dat zou ettelijke miljoenen minder hebben bedragen.

Voor de Buffalo's was de aanbieding dan ook ver ontoereikend. Indien de Italianen effectief rond de onderhandelingstafel willen plaatsnemen, zullen ze eerst een bod moeten neerleggen waarbij het eigen transferrecord van 15 miljoen euro aanzienlijk wordt verbeterd. En zelfs dan is het maar de vraag of de Oost-Vlamingen overstag zullen gaan.

Liever Orban dan Cuypers

De genoemde bron stelt immers dat Gent zijn topschutter liever niet verkoopt. Veel meer nog dan Orban, wil men Cuypers minstens nog een jaar in de Ghelamco Arena houden. Pas wanneer een buitensporig hoog bod op tafel komt, of de speler wil zelf absoluut vertrekken, zou er gesproken kunnen worden over een transfer. Na de overname staat Gent ook financieel sterk genoeg om eventuele miljoenentransfer naast zich neer te leggen.

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

33
33
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

20
20
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

188
188
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

53
53
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

190
190
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

256
256
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

90
90
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

52
52
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

343
343
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

52
52
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

237
237
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

448
448
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

132
132
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

735
735
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

290
290
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

374
374
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

611
611
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

157
157
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

103
103
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

604
604
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

275
275
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

639
639

Meer sportnieuws