'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

door
'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

AA Gent wil zich dit weekend herpakken na de Europese slipper tegen het Poolse Pogon Szczecin en krijgt zondag het bezoek van STVV. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er aan het transferfront zal gebeuren bij de Buffalo's. Met name rond de twee spitsen lijkt er nog één en ander te bewegen.

Zo wordt ook Gift Orban al sinds het begin van de zomermercato gelinkt aan een vertrek. Met name Tottenham Hotspur toont belangstelling, al zou Gent wel zo'n 30 miljoen euro verlangen voor zijn goudhaantje. Daarnaast raakte deze week bekend dat ook Hugo Cuypers kan rekenen op de nodige interesse. Hij staat onder meer op de verlanglijst van het Italiaanse Bologna FC.

LEES OOK: 'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Ruim ontoereikend bod

De Serie A-middenmoter bracht naar verluidt zelfs een bod uit van zo'n 14 miljoen euro, dat via bonussen zou kunnen stijgen tot zo'n 18 miljoen euro. Maar die berichtgeving wordt nu genuanceerd bij Het Nieuwsblad. Bologna zou weliswaar een concreet bod hebben uitgebracht, maar dat zou ettelijke miljoenen minder hebben bedragen.

Voor de Buffalo's was de aanbieding dan ook ver ontoereikend. Indien de Italianen effectief rond de onderhandelingstafel willen plaatsnemen, zullen ze eerst een bod moeten neerleggen waarbij het eigen transferrecord van 15 miljoen euro aanzienlijk wordt verbeterd. En zelfs dan is het maar de vraag of de Oost-Vlamingen overstag zullen gaan.

Liever Orban dan Cuypers

De genoemde bron stelt immers dat Gent zijn topschutter liever niet verkoopt. Veel meer nog dan Orban, wil men Cuypers minstens nog een jaar in de Ghelamco Arena houden. Pas wanneer een buitensporig hoog bod op tafel komt, of de speler wil zelf absoluut vertrekken, zou er gesproken kunnen worden over een transfer. Na de overname staat Gent ook financieel sterk genoeg om eventuele miljoenentransfer naast zich neer te leggen.

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

12
12
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

81
81
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

256
256
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

26
26
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

250
250
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

170
170
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

207
207
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

308
308
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

152
152
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

412
412
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

562
562
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

598
598
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

343
343
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

92
92
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

173
173
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

121
121
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

255
255
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

227
227
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

339
339
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

407
407
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

387
387
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

86
86
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

99
99

Meer sportnieuws