Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

1398 stemmen
Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

Club Brugge heeft zich donderdagavond zoals verwacht verzekerd van een plek in de laatste voorrondes van de Conference League. Ook op het veld van het IJslandse KA Akureyri haalden de Bruggelingen het met duidelijke 1-5-cijfers. Ondanks die riante zege eindigde de Europese trip met een vaste noot voor Blauw-Zwart.

Na een ietwat sputterende start van het seizoen, draait de Brugse motor inmiddels op volle toeren. In hun twee voorbije matchen scoorden de mannen van coach Ronny Deila telkens 5 keer, dat werd donderdagavond dus netjes overgedaan. Nochtans startte Club met een veredeld B-elftal. Maar een aantal reserve-spelers konden hun kans grijpen. Roman Yaremchuk bijvoorbeeld, pakte uit met een hattrick.

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Geen contact-blessure

Ook Casper Nielsen kreeg nog eens een kans in de basis. Maar voor de Deense middenvelder draaide de IJslandse verplaatsing uit op een flinke tegenvaller. Na goed twintig minuten viel Nielsen immers geblesseerd uit en moest hij noodgedwongen gewisseld worden voor Shion Homma. En op basis van de eerste verdicten zou de middenvelder wel eens een tijdje buiten strijd kunnen staan.

Deila houdt zijn hart dan ook vast voor de ernst van de blessure. Vooral omdat er geen sprake was van een contact als aanleiding. "Het is niet het gevolg van een tik. Casper had last aan de spieren na een verkeerde beweging. We moeten de onderzoeken afwachten, maar dit baart wel zorgen", werd de Noor geciteerd bij Het Nieuwsblad.

Spoeling plots dun

De blessure van Nielsen komt wel ongelegen, zeker als hij effectief een lange tijd in de lappenmand ligt. Eerder deze week nam Club Brugge immers afscheid van Mats Rits, die naar RSC Anderlecht trok. Vermits er niet langer gerekend wordt op Eder Balanta en een deel van de jongeren inmiddels weer aansloten bij Club Nxt, wordt de spoeling op het middenveld plots weer behoorlijk dun voor een ploeg die wil strijden op drie fronten.

Indien Nielsen lang uit is, moet Club een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

5
5
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

3
3
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

93
93
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

56
56
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

609
609
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

308
308
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

379
379
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

43
43
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

317
317
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

293
293
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

208
208
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

19
19
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

105
105
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

102
102
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

281
281
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

80
80
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

181
181
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

474
474
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

164
164
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

105
105
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

226
226
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

254
254
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

102
102

Meer sportnieuws