Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

1398
Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

Club Brugge heeft zich donderdagavond zoals verwacht verzekerd van een plek in de laatste voorrondes van de Conference League. Ook op het veld van het IJslandse KA Akureyri haalden de Bruggelingen het met duidelijke 1-5-cijfers. Ondanks die riante zege eindigde de Europese trip met een vaste noot voor Blauw-Zwart.

Na een ietwat sputterende start van het seizoen, draait de Brugse motor inmiddels op volle toeren. In hun twee voorbije matchen scoorden de mannen van coach Ronny Deila telkens 5 keer, dat werd donderdagavond dus netjes overgedaan. Nochtans startte Club met een veredeld B-elftal. Maar een aantal reserve-spelers konden hun kans grijpen. Roman Yaremchuk bijvoorbeeld, pakte uit met een hattrick.

LEES OOK: 'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Geen contact-blessure

Ook Casper Nielsen kreeg nog eens een kans in de basis. Maar voor de Deense middenvelder draaide de IJslandse verplaatsing uit op een flinke tegenvaller. Na goed twintig minuten viel Nielsen immers geblesseerd uit en moest hij noodgedwongen gewisseld worden voor Shion Homma. En op basis van de eerste verdicten zou de middenvelder wel eens een tijdje buiten strijd kunnen staan.

Deila houdt zijn hart dan ook vast voor de ernst van de blessure. Vooral omdat er geen sprake was van een contact als aanleiding. "Het is niet het gevolg van een tik. Casper had last aan de spieren na een verkeerde beweging. We moeten de onderzoeken afwachten, maar dit baart wel zorgen", werd de Noor geciteerd bij Het Nieuwsblad.

Spoeling plots dun

De blessure van Nielsen komt wel ongelegen, zeker als hij effectief een lange tijd in de lappenmand ligt. Eerder deze week nam Club Brugge immers afscheid van Mats Rits, die naar RSC Anderlecht trok. Vermits er niet langer gerekend wordt op Eder Balanta en een deel van de jongeren inmiddels weer aansloten bij Club Nxt, wordt de spoeling op het middenveld plots weer behoorlijk dun voor een ploeg die wil strijden op drie fronten.

Indien Nielsen lang uit is, moet Club een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

5
5
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

13
13
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

17
17
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

33
33
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

67
67
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

78
78
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

42
42
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

47
47
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

221
221
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

428
428
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

118
118
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

72
72
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

166
166
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

299
299
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

565
565
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

228
228
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

187
187
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

540
540
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

463
463
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws