Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

door
Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

Club Brugge heeft zich donderdagavond zoals verwacht verzekerd van een plek in de laatste voorrondes van de Conference League. Ook op het veld van het IJslandse KA Akureyri haalden de Bruggelingen het met duidelijke 1-5-cijfers. Ondanks die riante zege eindigde de Europese trip met een vaste noot voor Blauw-Zwart.

Na een ietwat sputterende start van het seizoen, draait de Brugse motor inmiddels op volle toeren. In hun twee voorbije matchen scoorden de mannen van coach Ronny Deila telkens 5 keer, dat werd donderdagavond dus netjes overgedaan. Nochtans startte Club met een veredeld B-elftal. Maar een aantal reserve-spelers konden hun kans grijpen. Roman Yaremchuk bijvoorbeeld, pakte uit met een hattrick.

LEES OOK: Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Geen contact-blessure

Ook Casper Nielsen kreeg nog eens een kans in de basis. Maar voor de Deense middenvelder draaide de IJslandse verplaatsing uit op een flinke tegenvaller. Na goed twintig minuten viel Nielsen immers geblesseerd uit en moest hij noodgedwongen gewisseld worden voor Shion Homma. En op basis van de eerste verdicten zou de middenvelder wel eens een tijdje buiten strijd kunnen staan.

Deila houdt zijn hart dan ook vast voor de ernst van de blessure. Vooral omdat er geen sprake was van een contact als aanleiding. "Het is niet het gevolg van een tik. Casper had last aan de spieren na een verkeerde beweging. We moeten de onderzoeken afwachten, maar dit baart wel zorgen", werd de Noor geciteerd bij Het Nieuwsblad.

Spoeling plots dun

De blessure van Nielsen komt wel ongelegen, zeker als hij effectief een lange tijd in de lappenmand ligt. Eerder deze week nam Club Brugge immers afscheid van Mats Rits, die naar RSC Anderlecht trok. Vermits er niet langer gerekend wordt op Eder Balanta en een deel van de jongeren inmiddels weer aansloten bij Club Nxt, wordt de spoeling op het middenveld plots weer behoorlijk dun voor een ploeg die wil strijden op drie fronten.

Indien Nielsen lang uit is, moet Club een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

0
0
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

49
49
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

82
82
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

58
58
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

85
85
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

86
86
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

125
125
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

41
41
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

96
96
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

301
301
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

130
130
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

207
207
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

201
201
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

95
95
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

139
139
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

95
95
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

360
360
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

241
241
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

342
342
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

316
316
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

454
454
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

217
217

Meer sportnieuws