Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

1398 stemmen
Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

Club Brugge heeft zich donderdagavond zoals verwacht verzekerd van een plek in de laatste voorrondes van de Conference League. Ook op het veld van het IJslandse KA Akureyri haalden de Bruggelingen het met duidelijke 1-5-cijfers. Ondanks die riante zege eindigde de Europese trip met een vaste noot voor Blauw-Zwart.

Na een ietwat sputterende start van het seizoen, draait de Brugse motor inmiddels op volle toeren. In hun twee voorbije matchen scoorden de mannen van coach Ronny Deila telkens 5 keer, dat werd donderdagavond dus netjes overgedaan. Nochtans startte Club met een veredeld B-elftal. Maar een aantal reserve-spelers konden hun kans grijpen. Roman Yaremchuk bijvoorbeeld, pakte uit met een hattrick.

LEES OOK: Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Geen contact-blessure

Ook Casper Nielsen kreeg nog eens een kans in de basis. Maar voor de Deense middenvelder draaide de IJslandse verplaatsing uit op een flinke tegenvaller. Na goed twintig minuten viel Nielsen immers geblesseerd uit en moest hij noodgedwongen gewisseld worden voor Shion Homma. En op basis van de eerste verdicten zou de middenvelder wel eens een tijdje buiten strijd kunnen staan.

Deila houdt zijn hart dan ook vast voor de ernst van de blessure. Vooral omdat er geen sprake was van een contact als aanleiding. "Het is niet het gevolg van een tik. Casper had last aan de spieren na een verkeerde beweging. We moeten de onderzoeken afwachten, maar dit baart wel zorgen", werd de Noor geciteerd bij Het Nieuwsblad.

Spoeling plots dun

De blessure van Nielsen komt wel ongelegen, zeker als hij effectief een lange tijd in de lappenmand ligt. Eerder deze week nam Club Brugge immers afscheid van Mats Rits, die naar RSC Anderlecht trok. Vermits er niet langer gerekend wordt op Eder Balanta en een deel van de jongeren inmiddels weer aansloten bij Club Nxt, wordt de spoeling op het middenveld plots weer behoorlijk dun voor een ploeg die wil strijden op drie fronten.

Indien Nielsen lang uit is, moet Club een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

72
72
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

141
141
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

56
56
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

387
387
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

204
204
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

175
175
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

221
221
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

56
56
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

382
382
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

74
74
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

249
249
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

204
204
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

266
266
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1045
1045
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

513
513
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

175
175
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

92
92
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

241
241
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

222
222
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

611
611
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

758
758
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

341
341
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

657
657
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

495
495
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

722
722

Meer sportnieuws