TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht blijft gaan, Club viseert ex-ploeg Deila'

630 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht blijft gaan, Club viseert ex-ploeg Deila'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft volgens Daily Record een oogje laten vallen op Rocco Vata, een 18-jarige Ier die momenteel bij Celtic aan de slag is. Volgende zomer loopt zijn huidige verbintenis echter af in Glasgow, een situatie waar behalve Club naar verluidt ook onder andere Torino graag van wil profiteren. De Bruggelingen zouden de middenvelder al ruime tijd scouten, maar voorlopig blijft het wachten op een concreet bod.


RSC Anderlecht heeft Ludwig Augustinsson (29) voorgesteld als nieuwste aanwinst. De komst van de Zweedse linksachter zat eraan te komen en de deal is nu helemaal rond. Augustinsson wordt voor één seizoen gehuurd van de Spaanse topclub Sevilla. Daarnaast zou de Japanse spits Keisuke Goto in beeld zijn bij Paars-Wit. Aan uitgaande zijde zou Francis Amuzu dan weer kunnen rekenen op interesse van Luton Town en Leeds United, zo meldt Het Nieuwsblad. De flankaanvaller zou wel meer dan 5 miljoen euro moeten kosten.


Transferwatcher Sacha Tavolieri weet dat AA Gent op het punt staat om Omri Gandelman (23) aan zijn kern toe te voegen. De Israëlische middenvelder van 1,90 meter maakt naar verluidt de overstap van Maccabi Netanya, dat 2,35 miljoen euro mag bijschrijven op de rekening. Ondertussen blijft het bij de Buffalo's afwachten wat er met topschutter Hugo Cuypers zal gebeuren. Nu Bologna FC afscheid heeft genomen van Marko Arnautovic (Inter), is de kans groot dat de Italianen weldra een nieuw bod doen op Cuypers.


KRC Genk wil Paul Onuachu deze zomer dolgraag terughalen, maar het zal niet evident worden een akkoord te vinden met diens club Southampton. Even was er dan ook sprake van een ruildeal met Joseph Paintsil. Daar lijkt de flankaanvaller echter geen trek in te hebben. "Ik ben graag bij Genk en lig nog drie jaar vast", lijkt hij een transfer uit te sluiten.

Buitenland

Charles De Ketelaere is na één seizoen alweer vertrokken bij AC Milan. Woensdag werd zijn overgang naar Atalanta BC officieel beklonken. Volgens verschillende bronnen gaat het om een huurovereenkomst met aankoopoptie. Atalanta zou 3 miljoen euro betalen om De Ketelaere een jaartje te huren. Om hem definitief over te nemen zal de club uit Bergamo zo'n 22 à 23 miljoen euro moeten dokken. Dat bedrag kan nog stijgen met 4 miljoen euro aan bonussen.


FC Barcelona dreigt één van zijn goudhaantjes kwijt te spelen. Ansu Fati, enkele seizoenen gelende nog bestempelt als de opvolger van Lionel Messi, zou volgens AS immers zijn conclusies hebben getrokken. Het jeugdproduct speelt momenteel geen hoofdrol meer in de plannen van coach Xavi Hernandez en zou daarom zijn zaakwaarnemer de opdracht hebben gegeven een nieuwe club te vinden. Aan interesse zou er alvast geen gebrek zijn.


Volgens het Engelse medium The Athletic zou Aymeric Laporte dichtbij een transfer naar Al Nassr staan, de ploeg van Cristiano Ronaldo. De Spaanse verdediger moet wel zelf nog een akkoord bereiken met de Saudische club. Momenteel zouden beide partijen rond de tafel zitten om de financiële voorwaarden van een eventuele overstap te bespreken. Manchester City is alvast bereid om de verdediger te laten gaan.


Woensdag maakte Ajax de komst van nieuwe spits Chuba Akpom bekend. De 27-jarige Engelsman komt voor ruim 12 miljoen euro over van Middlesbrough en tekende een contract van vijf seizoenen in de Johan Cruijff ArenA. Bij Ajax moet hij de concurrentie aangaan met Brian Brobbey. Akpom is een jeugdproduct van Arsenal FC, maar kon daar nooit echt doorbreken.

De Ketelaere gaat het maken bij Atalanta ...

Meest recent

Anderlecht: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

6
6
Garcia slikt bittere pil: Doku out versus Nieuw-Zeeland?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

61
61
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

254
254
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

425
425
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

233
233
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

89
89
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

33
33
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

71
71
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

356
356
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

46
46
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

424
424
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

637
637
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

99
99
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

295
295
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

123
123
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

44
44
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

91
91
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

201
201
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

38
38
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

220
220
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

49
49
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

416
416
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

536
536

Meer sportnieuws