TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht blijft gaan, Club viseert ex-ploeg Deila'

630 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht blijft gaan, Club viseert ex-ploeg Deila'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft volgens Daily Record een oogje laten vallen op Rocco Vata, een 18-jarige Ier die momenteel bij Celtic aan de slag is. Volgende zomer loopt zijn huidige verbintenis echter af in Glasgow, een situatie waar behalve Club naar verluidt ook onder andere Torino graag van wil profiteren. De Bruggelingen zouden de middenvelder al ruime tijd scouten, maar voorlopig blijft het wachten op een concreet bod.


RSC Anderlecht heeft Ludwig Augustinsson (29) voorgesteld als nieuwste aanwinst. De komst van de Zweedse linksachter zat eraan te komen en de deal is nu helemaal rond. Augustinsson wordt voor één seizoen gehuurd van de Spaanse topclub Sevilla. Daarnaast zou de Japanse spits Keisuke Goto in beeld zijn bij Paars-Wit. Aan uitgaande zijde zou Francis Amuzu dan weer kunnen rekenen op interesse van Luton Town en Leeds United, zo meldt Het Nieuwsblad. De flankaanvaller zou wel meer dan 5 miljoen euro moeten kosten.


Transferwatcher Sacha Tavolieri weet dat AA Gent op het punt staat om Omri Gandelman (23) aan zijn kern toe te voegen. De Israëlische middenvelder van 1,90 meter maakt naar verluidt de overstap van Maccabi Netanya, dat 2,35 miljoen euro mag bijschrijven op de rekening. Ondertussen blijft het bij de Buffalo's afwachten wat er met topschutter Hugo Cuypers zal gebeuren. Nu Bologna FC afscheid heeft genomen van Marko Arnautovic (Inter), is de kans groot dat de Italianen weldra een nieuw bod doen op Cuypers.


KRC Genk wil Paul Onuachu deze zomer dolgraag terughalen, maar het zal niet evident worden een akkoord te vinden met diens club Southampton. Even was er dan ook sprake van een ruildeal met Joseph Paintsil. Daar lijkt de flankaanvaller echter geen trek in te hebben. "Ik ben graag bij Genk en lig nog drie jaar vast", lijkt hij een transfer uit te sluiten.

Buitenland

Charles De Ketelaere is na één seizoen alweer vertrokken bij AC Milan. Woensdag werd zijn overgang naar Atalanta BC officieel beklonken. Volgens verschillende bronnen gaat het om een huurovereenkomst met aankoopoptie. Atalanta zou 3 miljoen euro betalen om De Ketelaere een jaartje te huren. Om hem definitief over te nemen zal de club uit Bergamo zo'n 22 à 23 miljoen euro moeten dokken. Dat bedrag kan nog stijgen met 4 miljoen euro aan bonussen.


FC Barcelona dreigt één van zijn goudhaantjes kwijt te spelen. Ansu Fati, enkele seizoenen gelende nog bestempelt als de opvolger van Lionel Messi, zou volgens AS immers zijn conclusies hebben getrokken. Het jeugdproduct speelt momenteel geen hoofdrol meer in de plannen van coach Xavi Hernandez en zou daarom zijn zaakwaarnemer de opdracht hebben gegeven een nieuwe club te vinden. Aan interesse zou er alvast geen gebrek zijn.


Volgens het Engelse medium The Athletic zou Aymeric Laporte dichtbij een transfer naar Al Nassr staan, de ploeg van Cristiano Ronaldo. De Spaanse verdediger moet wel zelf nog een akkoord bereiken met de Saudische club. Momenteel zouden beide partijen rond de tafel zitten om de financiële voorwaarden van een eventuele overstap te bespreken. Manchester City is alvast bereid om de verdediger te laten gaan.


Woensdag maakte Ajax de komst van nieuwe spits Chuba Akpom bekend. De 27-jarige Engelsman komt voor ruim 12 miljoen euro over van Middlesbrough en tekende een contract van vijf seizoenen in de Johan Cruijff ArenA. Bij Ajax moet hij de concurrentie aangaan met Brian Brobbey. Akpom is een jeugdproduct van Arsenal FC, maar kon daar nooit echt doorbreken.

De Ketelaere gaat het maken bij Atalanta ...

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

47
47
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

39
39
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

68
68
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

53
53
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

21
21
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

70
70
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

60
60
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

142
142
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

268
268
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

941
941
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

211
211
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

206
206
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

110
110
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

299
299
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

586
586
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

605
605
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

439
439
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1035
1035
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

247
247
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

310
310
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

490
490
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws