'Gent wacht bang af: weg voor transfer Cuypers ligt open'

door
'Gent wacht bang af: weg voor transfer Cuypers ligt open'

Na een uitstekende start van het nieuwe seizoen zal het voor AA Gent niet gemakkelijk worden om bepaalde sterkhouders aan boord te houden in het slot van de zomermercato. Zo wordt al een tijdje aan de mouw van Gift Orban getrokken. En ook zijn spitsbroeder Hugo Cuypers lokt steeds meer interesse.

De spits werd een jaartje geleden van KV Mechelen overgenomen en was in zijn eerste seizoen meteen goed voor 34 treffers in ruim 50 wedstrijden. In de huidige jaargang doet Cuypers echter nog beter. Zo heeft hij inmiddels 6 matchen gespeeld, daarin wist hij liefst 9 keer te scoren en deed hij nog eens 2 assists bovenop.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Eerste bod binnen

Die goede prestaties leverden hem inmiddels ook de nodige interesse vanuit het buitenland op. Italiaanse bronnen melden namelijk dat Bologna FC zijn zinnen heeft gezet op Cuypers. Bij Het Laatste Nieuws weet men zelfs dat de Serie A-middenmoter inmiddels een eerste bod heeft uitgebracht. Zo zou Bologna een aanbieding hebben gedaan van 14 miljoen euro, aangevuld met nog eens 4 miljoen euro aan bonussen en variabelen.

Plaatsje komt vrij

Dat bod werd door Gent als ontoereikend bestempeld, maar de kans is reëel dat de Italianen weldra met een nieuwe aanbieding komen. De weg voor Cuypers werd immers al vrijgemaakt Stadio Renato Dall'Ara. Bologna maakte woensdagavond immers het vertrek van Marko Arnautovic bekend. De Oostenrijkse international tekende zoals verwacht bij Internazionale, dat naar verluidt zo'n 10 miljoen euro neertelde. Bologna heeft dus nog wat meer nood aan een nieuw speerpunt, afwachten nu hoever ze willen gaan voor Cuypers.

Cuypers vertrekt deze zomer bij AA Gent ...

Meest recent

'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

3
3
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

37
37
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

98
98
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

241
241
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

35
35
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

52
52
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

764
764
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

221
221
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

553
553
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

157
157
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

366
366
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

41
41
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

127
127
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

50
50
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

53
53
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

72
72
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

339
339
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

448
448
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

221
221
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

161
161
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

624
624
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

1006
1006
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

79
79
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

321
321
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

35
35

Meer sportnieuws