'Gent wacht bang af: weg voor transfer Cuypers ligt open'

609
'Gent wacht bang af: weg voor transfer Cuypers ligt open'

Na een uitstekende start van het nieuwe seizoen zal het voor AA Gent niet gemakkelijk worden om bepaalde sterkhouders aan boord te houden in het slot van de zomermercato. Zo wordt al een tijdje aan de mouw van Gift Orban getrokken. En ook zijn spitsbroeder Hugo Cuypers lokt steeds meer interesse.

De spits werd een jaartje geleden van KV Mechelen overgenomen en was in zijn eerste seizoen meteen goed voor 34 treffers in ruim 50 wedstrijden. In de huidige jaargang doet Cuypers echter nog beter. Zo heeft hij inmiddels 6 matchen gespeeld, daarin wist hij liefst 9 keer te scoren en deed hij nog eens 2 assists bovenop.

LEES OOK: Straffe stoot van Mbangula: "Hopelijk niet de laatste"

Eerste bod binnen

Die goede prestaties leverden hem inmiddels ook de nodige interesse vanuit het buitenland op. Italiaanse bronnen melden namelijk dat Bologna FC zijn zinnen heeft gezet op Cuypers. Bij Het Laatste Nieuws weet men zelfs dat de Serie A-middenmoter inmiddels een eerste bod heeft uitgebracht. Zo zou Bologna een aanbieding hebben gedaan van 14 miljoen euro, aangevuld met nog eens 4 miljoen euro aan bonussen en variabelen.

Plaatsje komt vrij

Dat bod werd door Gent als ontoereikend bestempeld, maar de kans is reëel dat de Italianen weldra met een nieuwe aanbieding komen. De weg voor Cuypers werd immers al vrijgemaakt Stadio Renato Dall'Ara. Bologna maakte woensdagavond immers het vertrek van Marko Arnautovic bekend. De Oostenrijkse international tekende zoals verwacht bij Internazionale, dat naar verluidt zo'n 10 miljoen euro neertelde. Bologna heeft dus nog wat meer nood aan een nieuw speerpunt, afwachten nu hoever ze willen gaan voor Cuypers.

Cuypers vertrekt deze zomer bij AA Gent ...

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

23
23
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

13
13
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

36
36
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

133
133
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

38
38
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

93
93
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

182
182
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

61
61
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

915
915
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

888
888
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

299
299
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws