'Gent wacht bang af: weg voor transfer Cuypers ligt open'

door
'Gent wacht bang af: weg voor transfer Cuypers ligt open'

Na een uitstekende start van het nieuwe seizoen zal het voor AA Gent niet gemakkelijk worden om bepaalde sterkhouders aan boord te houden in het slot van de zomermercato. Zo wordt al een tijdje aan de mouw van Gift Orban getrokken. En ook zijn spitsbroeder Hugo Cuypers lokt steeds meer interesse.

De spits werd een jaartje geleden van KV Mechelen overgenomen en was in zijn eerste seizoen meteen goed voor 34 treffers in ruim 50 wedstrijden. In de huidige jaargang doet Cuypers echter nog beter. Zo heeft hij inmiddels 6 matchen gespeeld, daarin wist hij liefst 9 keer te scoren en deed hij nog eens 2 assists bovenop.

LEES OOK: 'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Eerste bod binnen

Die goede prestaties leverden hem inmiddels ook de nodige interesse vanuit het buitenland op. Italiaanse bronnen melden namelijk dat Bologna FC zijn zinnen heeft gezet op Cuypers. Bij Het Laatste Nieuws weet men zelfs dat de Serie A-middenmoter inmiddels een eerste bod heeft uitgebracht. Zo zou Bologna een aanbieding hebben gedaan van 14 miljoen euro, aangevuld met nog eens 4 miljoen euro aan bonussen en variabelen.

Plaatsje komt vrij

Dat bod werd door Gent als ontoereikend bestempeld, maar de kans is reëel dat de Italianen weldra met een nieuwe aanbieding komen. De weg voor Cuypers werd immers al vrijgemaakt Stadio Renato Dall'Ara. Bologna maakte woensdagavond immers het vertrek van Marko Arnautovic bekend. De Oostenrijkse international tekende zoals verwacht bij Internazionale, dat naar verluidt zo'n 10 miljoen euro neertelde. Bologna heeft dus nog wat meer nood aan een nieuw speerpunt, afwachten nu hoever ze willen gaan voor Cuypers.

Cuypers vertrekt deze zomer bij AA Gent ...

Meest recent

Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

54
54
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

159
159
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

156
156
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

60
60
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

71
71
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

322
322
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

285
285
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

444
444
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

490
490
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

223
223
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

763
763
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

454
454
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

124
124
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

192
192
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

136
136
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

116
116
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

268
268
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

168
168
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

616
616
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

312
312
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

98
98
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

506
506
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

130
130
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

522
522

Meer sportnieuws