'Gent wacht bang af: weg voor transfer Cuypers ligt open'

door
'Gent wacht bang af: weg voor transfer Cuypers ligt open'

Na een uitstekende start van het nieuwe seizoen zal het voor AA Gent niet gemakkelijk worden om bepaalde sterkhouders aan boord te houden in het slot van de zomermercato. Zo wordt al een tijdje aan de mouw van Gift Orban getrokken. En ook zijn spitsbroeder Hugo Cuypers lokt steeds meer interesse.

De spits werd een jaartje geleden van KV Mechelen overgenomen en was in zijn eerste seizoen meteen goed voor 34 treffers in ruim 50 wedstrijden. In de huidige jaargang doet Cuypers echter nog beter. Zo heeft hij inmiddels 6 matchen gespeeld, daarin wist hij liefst 9 keer te scoren en deed hij nog eens 2 assists bovenop.

LEES OOK: 'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Eerste bod binnen

Die goede prestaties leverden hem inmiddels ook de nodige interesse vanuit het buitenland op. Italiaanse bronnen melden namelijk dat Bologna FC zijn zinnen heeft gezet op Cuypers. Bij Het Laatste Nieuws weet men zelfs dat de Serie A-middenmoter inmiddels een eerste bod heeft uitgebracht. Zo zou Bologna een aanbieding hebben gedaan van 14 miljoen euro, aangevuld met nog eens 4 miljoen euro aan bonussen en variabelen.

Plaatsje komt vrij

Dat bod werd door Gent als ontoereikend bestempeld, maar de kans is reëel dat de Italianen weldra met een nieuwe aanbieding komen. De weg voor Cuypers werd immers al vrijgemaakt Stadio Renato Dall'Ara. Bologna maakte woensdagavond immers het vertrek van Marko Arnautovic bekend. De Oostenrijkse international tekende zoals verwacht bij Internazionale, dat naar verluidt zo'n 10 miljoen euro neertelde. Bologna heeft dus nog wat meer nood aan een nieuw speerpunt, afwachten nu hoever ze willen gaan voor Cuypers.

Cuypers vertrekt deze zomer bij AA Gent ...

Meest recent

Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

8
8
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

53
53
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

123
123
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

35
35
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

95
95
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

323
323
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

55
55
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

116
116
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

79
79
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

104
104
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

345
345
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

93
93
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

315
315
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

238
238
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

133
133
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

251
251
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

315
315
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

188
188
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

644
644
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

342
342
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

189
189
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

300
300
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

89
89
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

64
64

Meer sportnieuws