'Code rood in Gent: Cuypers kan naar topcompetitie'

door
'Code rood in Gent: Cuypers kan naar topcompetitie'

AA Gent heeft een geweldige start van het nieuwe seizoen gemaakt en wist tot dusver al zijn wedstrijden te winnen, zowel in eigen land als op Europees niveau. Maar dat succes heeft ook een keerzijde voor de Buffalo's. Bepaalde spelers hebben zich met hun goede prestaties immers in de kijker geplaatst van buitenlandse ploegen.

Indien Gent zijn huidige selectie intact kan houden, zouden de Oost-Vlamingen dit seizoen volgens verschillende waarnemers een aanzienlijke titelkandidaat zijn. Maar dat zal allesbehalve evident worden. Gift Orban liet bijvoorbeeld al verstaan dat hij een stap hogerop ambieert en wordt momenteel het hof gemaakt door Tottenham Hotspur. Daarnaast zou er nu ook één en ander bewegen rond Hugo Cuypers.

LEES OOK: Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Straffe statistieken

Dat de Gentse topschutter op buitenlandse belangstelling kan rekenen mag geen verrassing zijn. In zijn eerste seizoen namens de Buffalo's was hij al goed voor 34 goals. In de huidige jaargang zit hij aan 9 stuks en daar had hij amper 6 matchen voor nodig. Bovendien werkt Cuypers bijzonder hard in dienst van de ploeg en heeft hij een enorm fysiek vermogen, wat heel wat trainers uiteraard gecharmeerd. Dat zijn naam nu opduikt in de Europese transferbulletins is dus niet meer dan normaal.

Opvolger Arnautovic

Zo zou Cuypers de stap naar de Serie A kunnen zetten. Italiaanse bronnen zoals transferwatcher Nicolo Schira melden namelijk dat Bologna FC zijn zinnen heeft gezet op de spits. De Rossoblu staan op punt om Marko Arnautovic aan Internazionale kwijt te spelen en zouden in Cuypers een geschikte vervanger zien. Er zouden zelfs al eerste contacten zijn geweest, al is een doorbraak nog veraf. Bovendien ligt Cuypers er in de weegschaal met onder meer Georges Mikautadze (FC Metz). Afwachten dus of het dossier ook concreet zal worden.

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

262
262
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

76
76
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

130
130
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

149
149
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

71
71
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

89
89
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

99
99
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

519
519
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

115
115
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

72
72
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

56
56
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

262
262
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

1119
1119
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

73
73
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

810
810
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

168
168
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

205
205
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

63
63
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

374
374
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

208
208
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

650
650
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

112
112
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

176
176
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

144
144
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

180
180

Meer sportnieuws