'Code rood in Gent: Cuypers kan naar topcompetitie'

door
'Code rood in Gent: Cuypers kan naar topcompetitie'

AA Gent heeft een geweldige start van het nieuwe seizoen gemaakt en wist tot dusver al zijn wedstrijden te winnen, zowel in eigen land als op Europees niveau. Maar dat succes heeft ook een keerzijde voor de Buffalo's. Bepaalde spelers hebben zich met hun goede prestaties immers in de kijker geplaatst van buitenlandse ploegen.

Indien Gent zijn huidige selectie intact kan houden, zouden de Oost-Vlamingen dit seizoen volgens verschillende waarnemers een aanzienlijke titelkandidaat zijn. Maar dat zal allesbehalve evident worden. Gift Orban liet bijvoorbeeld al verstaan dat hij een stap hogerop ambieert en wordt momenteel het hof gemaakt door Tottenham Hotspur. Daarnaast zou er nu ook één en ander bewegen rond Hugo Cuypers.

LEES OOK: 'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

Straffe statistieken

Dat de Gentse topschutter op buitenlandse belangstelling kan rekenen mag geen verrassing zijn. In zijn eerste seizoen namens de Buffalo's was hij al goed voor 34 goals. In de huidige jaargang zit hij aan 9 stuks en daar had hij amper 6 matchen voor nodig. Bovendien werkt Cuypers bijzonder hard in dienst van de ploeg en heeft hij een enorm fysiek vermogen, wat heel wat trainers uiteraard gecharmeerd. Dat zijn naam nu opduikt in de Europese transferbulletins is dus niet meer dan normaal.

Opvolger Arnautovic

Zo zou Cuypers de stap naar de Serie A kunnen zetten. Italiaanse bronnen zoals transferwatcher Nicolo Schira melden namelijk dat Bologna FC zijn zinnen heeft gezet op de spits. De Rossoblu staan op punt om Marko Arnautovic aan Internazionale kwijt te spelen en zouden in Cuypers een geschikte vervanger zien. Er zouden zelfs al eerste contacten zijn geweest, al is een doorbraak nog veraf. Bovendien ligt Cuypers er in de weegschaal met onder meer Georges Mikautadze (FC Metz). Afwachten dus of het dossier ook concreet zal worden.

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

125
125
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

43
43
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

23
23
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

97
97
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

272
272
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

157
157
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

328
328
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

159
159
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

205
205
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

623
623
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

743
743
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

127
127
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

304
304
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

377
377
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

461
461
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

403
403
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

385
385
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

600
600
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

463
463
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

237
237
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws