'City niet te stoppen: persoonlijk akkoord met topaanwinst'

door
'City niet te stoppen: persoonlijk akkoord met topaanwinst'

Manchester City is goed aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen en legde promovendus Burnley FC tijdens de openingsspeeldag met 0-3 over de knie. Desondanks blijft de Engelse grootmacht werk maken van versterking. Zo zou City doordrukken voor een nieuwe spelmaker.

Begin deze maand pakte de treble-winnaar nog uit met een heuse toptransfer. Zo werd de komst van Josko Gvardiol afgerond. De Kroatische WK-uitblinker komt na weken van onderhandelen over van RB Leipzig. Naar verluidt kostte hij zo'n 90 miljoen euro, waarmee Gvardiol de duurste verdediger ooit wordt. Eerder deze zomer werd ook al zijn landgenoot Mateo Kovacic aangetrokken als vervanger van Ilkay Gündogan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

Winger en spelmaker

Maar daar blijft het wellicht niet bij. Coach Pep Guardiola zou immers ook een extra flankaanvaller ambiëren, iemand die het vertrek van Riyad Mahrez kan opvangen. Jérémy Doku wordt alvast genoemd. Daarnaast zou City ook de komst van een nieuwe spelmaker overwegen. Zo raakte vorige week bekend dat de Engelse titelverdediger zijn zinnen heeft gezet op Lucas Paqueta. En de Engelse kampioen lijkt behoorlijk concreet.

West Ham wil jackpot

Volgens The Daily Mail vond City zelfs al een persoonlijk akkoord met de Braziliaanse international, die naar verluidt ook zelf graag de stap naar het Etihad Stadium wil zetten. Maar op clubniveau zal het veel minder evident worden om tot een akkoord te komen. Zijn huidige werkgever West Ham United wil immers zoveel mogelijk verdienen aan Paqueta. Zo zou de Londense club pas genoegen nemen met een bod 70 miljoen pond, aangevuld met nog eens 10 miljoen pond aan bonussen. City zou alvast van plan zijn een verbeterde aanbieding neer te leggen, al is het niet duidelijk of de Engelse titelverdediger zover wil gaan.

City wordt dit seizoen opnieuw kampioen ...

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

55
55
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

155
155
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

78
78
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

55
55
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

997
997
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

173
173
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

203
203
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

292
292
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

30
30
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

151
151
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

698
698
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

35
35
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

39
39
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

180
180
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

100
100
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

125
125
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

117
117
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

120
120
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

125
125
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

315
315
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

37
37
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

324
324
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

184
184

Meer sportnieuws