'City niet te stoppen: persoonlijk akkoord met topaanwinst'

620 stemmen
'City niet te stoppen: persoonlijk akkoord met topaanwinst'

Manchester City is goed aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen en legde promovendus Burnley FC tijdens de openingsspeeldag met 0-3 over de knie. Desondanks blijft de Engelse grootmacht werk maken van versterking. Zo zou City doordrukken voor een nieuwe spelmaker.

Begin deze maand pakte de treble-winnaar nog uit met een heuse toptransfer. Zo werd de komst van Josko Gvardiol afgerond. De Kroatische WK-uitblinker komt na weken van onderhandelen over van RB Leipzig. Naar verluidt kostte hij zo'n 90 miljoen euro, waarmee Gvardiol de duurste verdediger ooit wordt. Eerder deze zomer werd ook al zijn landgenoot Mateo Kovacic aangetrokken als vervanger van Ilkay Gündogan.

LEES OOK: 'West Ham United verrast met Belgische transfer'

Winger en spelmaker

Maar daar blijft het wellicht niet bij. Coach Pep Guardiola zou immers ook een extra flankaanvaller ambiëren, iemand die het vertrek van Riyad Mahrez kan opvangen. Jérémy Doku wordt alvast genoemd. Daarnaast zou City ook de komst van een nieuwe spelmaker overwegen. Zo raakte vorige week bekend dat de Engelse titelverdediger zijn zinnen heeft gezet op Lucas Paqueta. En de Engelse kampioen lijkt behoorlijk concreet.

West Ham wil jackpot

Volgens The Daily Mail vond City zelfs al een persoonlijk akkoord met de Braziliaanse international, die naar verluidt ook zelf graag de stap naar het Etihad Stadium wil zetten. Maar op clubniveau zal het veel minder evident worden om tot een akkoord te komen. Zijn huidige werkgever West Ham United wil immers zoveel mogelijk verdienen aan Paqueta. Zo zou de Londense club pas genoegen nemen met een bod 70 miljoen pond, aangevuld met nog eens 10 miljoen pond aan bonussen. City zou alvast van plan zijn een verbeterde aanbieding neer te leggen, al is het niet duidelijk of de Engelse titelverdediger zover wil gaan.

🚀

City wordt dit seizoen opnieuw kampioen ...

Meest recent

Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

66
66
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

42
42
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

37
37
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

441
441
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

51
51
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

88
88
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

130
130
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

715
715
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

54
54
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

481
481
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

341
341
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

702
702
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

684
684
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

120
120
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

406
406
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

700
700
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

345
345
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

190
190
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

221
221
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

204
204
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

356
356
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

894
894
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

137
137
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

513
513
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

73
73

Meer sportnieuws