'City niet te stoppen: persoonlijk akkoord met topaanwinst'

620 stemmen
'City niet te stoppen: persoonlijk akkoord met topaanwinst'

Manchester City is goed aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen en legde promovendus Burnley FC tijdens de openingsspeeldag met 0-3 over de knie. Desondanks blijft de Engelse grootmacht werk maken van versterking. Zo zou City doordrukken voor een nieuwe spelmaker.

Begin deze maand pakte de treble-winnaar nog uit met een heuse toptransfer. Zo werd de komst van Josko Gvardiol afgerond. De Kroatische WK-uitblinker komt na weken van onderhandelen over van RB Leipzig. Naar verluidt kostte hij zo'n 90 miljoen euro, waarmee Gvardiol de duurste verdediger ooit wordt. Eerder deze zomer werd ook al zijn landgenoot Mateo Kovacic aangetrokken als vervanger van Ilkay Gündogan.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Winger en spelmaker

Maar daar blijft het wellicht niet bij. Coach Pep Guardiola zou immers ook een extra flankaanvaller ambiëren, iemand die het vertrek van Riyad Mahrez kan opvangen. Jérémy Doku wordt alvast genoemd. Daarnaast zou City ook de komst van een nieuwe spelmaker overwegen. Zo raakte vorige week bekend dat de Engelse titelverdediger zijn zinnen heeft gezet op Lucas Paqueta. En de Engelse kampioen lijkt behoorlijk concreet.

West Ham wil jackpot

Volgens The Daily Mail vond City zelfs al een persoonlijk akkoord met de Braziliaanse international, die naar verluidt ook zelf graag de stap naar het Etihad Stadium wil zetten. Maar op clubniveau zal het veel minder evident worden om tot een akkoord te komen. Zijn huidige werkgever West Ham United wil immers zoveel mogelijk verdienen aan Paqueta. Zo zou de Londense club pas genoegen nemen met een bod 70 miljoen pond, aangevuld met nog eens 10 miljoen pond aan bonussen. City zou alvast van plan zijn een verbeterde aanbieding neer te leggen, al is het niet duidelijk of de Engelse titelverdediger zover wil gaan.

🚀

City wordt dit seizoen opnieuw kampioen ...

Meest recent

'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

9
9
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

66
66
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

124
124
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

150
150
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

142
142
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

15
15
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

24
24
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

91
91
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

21
21
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

120
120
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

607
607
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

184
184
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

111
111
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

61
61
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

375
375
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

337
337
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

830
830
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

149
149
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

537
537
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

751
751
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

872
872

Meer sportnieuws