'Chelsea verpulvert transferrecord, ook Rode Duivel op komst'

door
'Chelsea verpulvert transferrecord, ook Rode Duivel op komst'

De Engelse Premier League heeft zich afgelopen weekend weer in alle hevigheid op gang getrokken. Maar ondertussen is het merendeel van de Engelse eersteklassers nog niet klaar met een huiswerk op de zomerse mercato. Chelsea FC zou bijvoorbeeld op punt staan om het nationale transferrecord te breken.

De Blues openden hun PL-campagne zondagavond met een hevig bevochten puntendeling tegen Liverpool FC (1-1). Ondertussen stonden beide topclubs ook al met getrokken messen tegenover mekaar op de transfermarkt. Zowel Chelsea als Liverpool had zijn zinnen immers gezet op Moises Caicedo. Even leken de Reds de strijd om de Ecuadoraan van Brighton naar zich toe te trekken. Maar verschillende bronnen melden nu dat de Londenaren het pleit hebben gewonnen.

LEES OOK: 'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Duurste PL-transfer ooit

Om de oud-speler van Beerschot over te nemen, zou Chelsea zo'n 115 miljoen pond (bonussen en variabelen inbegrepen) neer tellen. Daarmee zou Caicedo zorgen voor de duurste transfer ooit tussen twee Premier League-clubs. De verwachting is dat de Ecuadoraan eerstdaags zijn kribbel zal zetten onder een monstercontract van 8 seizoenen. Maar daarmee zijn de Blues nog niet klaar. Ook Roméo Lavia blijft hoog op de verlanglijst staan.

Entourage overtuigd

De Rode Duivel lijkt deze zomer te vertrekken bij Southampton, dat zo'n 50 miljoen pond verlangt. Ook Lavia kan rekenen op de interesse van Liverpool, maar tot drie keer toe legden de Reds een ontoereikend bod neer. En nu zou Chelsea het dossier naar zich toe trekken. Volgens The Daily Mail zou de Londense grootmacht bereid zijn om zo'n 47 miljoen pond op tafel te leggen. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dan weer dat Lavia's entourage ervan overtuigd is dat hij op Stamford Bridge zal tekenen. Al blijft enige voorzichtigheid op zijn plaats gezien de vele wendingen die deze zomer al plaatsvonden op de transfermarkt.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Serie A 'droomt' van nieuwe historische landstitel

Napoli speelde enkele jaren geleden na tientallen jaren weer eens kampioen in de Serie A. In ...

0
0
'OHL hoopt op jackpot: drie spelers grof wild'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

44
44
Alonso geeft transferplannen Real Madrid prijs

Real Madrid kent een stroef seizoen. Xabi Alons kreeg al de nodige kritiek, maar voorlopig is een ...

14
14
Jan Mulder gaat volledig los: 'Het is pure erotiek'

Jan Mulder verdween geruisloos van de Belgische televisie, maar stil is hij allerminst. De ...

31
31
Mannaert geeft De Cat raad: "Zou niet naar die club gaan"

Nathan De Cat is een toptalent en dat zien de buitenlande ploegen uiteraard ook. Vincent Mannaert ...

141
141
Sensatie in Premier League, pech voor De Cuyper

Om 16u begonnen er twee matchen in de Premier League. Wolverhampton probeerde tegen West Ham United ...

49
49
Steun voor Rudi Garcia: "Als dat al niet meer mag..."

Rudi Garcia kreeg uit bepaalde hoek overdreven veel kritiek. De Rode Duivels zijn anno 2026 een ...

50
50
'Real Madrid plant énorme coup bij Manchester City'

Real Madrid kent een moeilijke seizoen onder Xabi Alonso. De Madrilenen beseffen dat er meer rust in ...

115
115
Oyen verlaat KRC Genk: dit vangen de Limburgers

Er gaat weldra een volgende Belgische transfer meegedeeld worden. De Nederlandse trainer Robin ...

240
240
Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

109
109
'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

163
163
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

61
61
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

60
60
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

118
118
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

298
298
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

336
336
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

66
66
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

390
390
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

61
61
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

368
368
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

434
434
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

413
413
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

400
400
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

312
312
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

204
204

Meer sportnieuws