'Chelsea verpulvert transferrecord, ook Rode Duivel op komst'

door
'Chelsea verpulvert transferrecord, ook Rode Duivel op komst'

De Engelse Premier League heeft zich afgelopen weekend weer in alle hevigheid op gang getrokken. Maar ondertussen is het merendeel van de Engelse eersteklassers nog niet klaar met een huiswerk op de zomerse mercato. Chelsea FC zou bijvoorbeeld op punt staan om het nationale transferrecord te breken.

De Blues openden hun PL-campagne zondagavond met een hevig bevochten puntendeling tegen Liverpool FC (1-1). Ondertussen stonden beide topclubs ook al met getrokken messen tegenover mekaar op de transfermarkt. Zowel Chelsea als Liverpool had zijn zinnen immers gezet op Moises Caicedo. Even leken de Reds de strijd om de Ecuadoraan van Brighton naar zich toe te trekken. Maar verschillende bronnen melden nu dat de Londenaren het pleit hebben gewonnen.

LEES OOK: Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Duurste PL-transfer ooit

Om de oud-speler van Beerschot over te nemen, zou Chelsea zo'n 115 miljoen pond (bonussen en variabelen inbegrepen) neer tellen. Daarmee zou Caicedo zorgen voor de duurste transfer ooit tussen twee Premier League-clubs. De verwachting is dat de Ecuadoraan eerstdaags zijn kribbel zal zetten onder een monstercontract van 8 seizoenen. Maar daarmee zijn de Blues nog niet klaar. Ook Roméo Lavia blijft hoog op de verlanglijst staan.

Entourage overtuigd

De Rode Duivel lijkt deze zomer te vertrekken bij Southampton, dat zo'n 50 miljoen pond verlangt. Ook Lavia kan rekenen op de interesse van Liverpool, maar tot drie keer toe legden de Reds een ontoereikend bod neer. En nu zou Chelsea het dossier naar zich toe trekken. Volgens The Daily Mail zou de Londense grootmacht bereid zijn om zo'n 47 miljoen pond op tafel te leggen. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dan weer dat Lavia's entourage ervan overtuigd is dat hij op Stamford Bridge zal tekenen. Al blijft enige voorzichtigheid op zijn plaats gezien de vele wendingen die deze zomer al plaatsvonden op de transfermarkt.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

9
9
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

36
36
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

347
347
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

298
298
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

177
177
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

233
233
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

67
67
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

577
577
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

211
211
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

397
397
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

612
612
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

391
391
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

166
166
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

163
163
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

258
258
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

78
78
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

237
237
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws