'Anderlecht slaat toe: transferdubbelslag helemaal binnen'

door
'Anderlecht slaat toe: transferdubbelslag helemaal binnen'

RSC Anderlecht boekte zondag zijn tweede competitiezege op rij, de eerste van het seizoen op verplaatsing. Maar op het veld van van STVV speelde Paars-Wit zeker geen grootse wedstrijd, vooral het niveau in de eerste helft was ronduit ondermaats bij de Brusselaars. Toch hoeft men niet te wanhopen: extra versterking is onderweg.

Hoewel de competitie inmiddels alweer drie speeldagen ver is, wordt bij Paars-Wit nog volop aan de selectie gesleuteld. Afgelopen weekend nog werd de komst van Alexis Flips afgerond. De Franse spelmaker moet voor extra creativiteit op het middenveld gaan zorgen. Maar daarmee is het huiswerk van sportieve baas Jesper Fredberg nog niet af aan inkomende zijde. Zo lijkt RSCA in de komende dagen nog twee extra aanwinsten te gaan presenteren.

LEES OOK: ‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Rits voor drie seizoenen

Zondag raakte immers bekend dat Anderlecht een doorbraak heeft gevonden in het dossier van Mats Rits. Na dagen van intensief onderhandelen werd een akkoord met Club Brugge bereikt omtrent een transfersom van om en bij de 2 miljoen euro. De nakende deal werd zelfs al bevestigd door Club-coach Ronny Deila. Als alles goed gaat zet Rits begin deze week zijn handtekening onder een driejarig contract, met optie tot een vierde seizoen.

Extra linksback

Daarnaast krijgt coach Brian Riemer er weldra ook een extra optie voor de back-posities bij. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is ook de deal omtrent Ludwig Augustinsson rond. De 51-voudige international zou een jaartje gehuurd worden van Sevilla FC, hij moet op links de concurrentie met Moussa Ndiaye aangaan. En daar blijft het niet bij. Ook het dossier van de ervaren Deense middenvelder Thomas Delaney is nog steeds niet van tafel.

Met deze kern moet Anderlecht minstens de top 4 kunnen halen ...

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

37
37
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

32
32
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

43
43
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

141
141
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

25
25
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

258
258
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

205
205
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

80
80
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

119
119
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

205
205
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

85
85
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

64
64
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

127
127
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

37
37
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

96
96
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

331
331
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

130
130
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

439
439
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

133
133
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

224
224
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

319
319
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

434
434
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

153
153

Meer sportnieuws