'Anderlecht slaat toe: transferdubbelslag helemaal binnen'

2646 stemmen
'Anderlecht slaat toe: transferdubbelslag helemaal binnen'

RSC Anderlecht boekte zondag zijn tweede competitiezege op rij, de eerste van het seizoen op verplaatsing. Maar op het veld van van STVV speelde Paars-Wit zeker geen grootse wedstrijd, vooral het niveau in de eerste helft was ronduit ondermaats bij de Brusselaars. Toch hoeft men niet te wanhopen: extra versterking is onderweg.

Hoewel de competitie inmiddels alweer drie speeldagen ver is, wordt bij Paars-Wit nog volop aan de selectie gesleuteld. Afgelopen weekend nog werd de komst van Alexis Flips afgerond. De Franse spelmaker moet voor extra creativiteit op het middenveld gaan zorgen. Maar daarmee is het huiswerk van sportieve baas Jesper Fredberg nog niet af aan inkomende zijde. Zo lijkt RSCA in de komende dagen nog twee extra aanwinsten te gaan presenteren.

LEES OOK: Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Rits voor drie seizoenen

Zondag raakte immers bekend dat Anderlecht een doorbraak heeft gevonden in het dossier van Mats Rits. Na dagen van intensief onderhandelen werd een akkoord met Club Brugge bereikt omtrent een transfersom van om en bij de 2 miljoen euro. De nakende deal werd zelfs al bevestigd door Club-coach Ronny Deila. Als alles goed gaat zet Rits begin deze week zijn handtekening onder een driejarig contract, met optie tot een vierde seizoen.

Extra linksback

Daarnaast krijgt coach Brian Riemer er weldra ook een extra optie voor de back-posities bij. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is ook de deal omtrent Ludwig Augustinsson rond. De 51-voudige international zou een jaartje gehuurd worden van Sevilla FC, hij moet op links de concurrentie met Moussa Ndiaye aangaan. En daar blijft het niet bij. Ook het dossier van de ervaren Deense middenvelder Thomas Delaney is nog steeds niet van tafel.

Met deze kern moet Anderlecht minstens de top 4 kunnen halen ...

Meest recent

“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

15
15
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

62
62
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

60
60
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

36
36
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

70
70
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

131
131
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

89
89
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

193
193
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

365
365
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

257
257
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

151
151
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

24
24
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

122
122
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

27
27
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

151
151
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

740
740
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

211
211
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

126
126
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

420
420
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

358
358
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

883
883
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

153
153

Meer sportnieuws