'Anderlecht slaat toe: transferdubbelslag helemaal binnen'

door
'Anderlecht slaat toe: transferdubbelslag helemaal binnen'

RSC Anderlecht boekte zondag zijn tweede competitiezege op rij, de eerste van het seizoen op verplaatsing. Maar op het veld van van STVV speelde Paars-Wit zeker geen grootse wedstrijd, vooral het niveau in de eerste helft was ronduit ondermaats bij de Brusselaars. Toch hoeft men niet te wanhopen: extra versterking is onderweg.

Hoewel de competitie inmiddels alweer drie speeldagen ver is, wordt bij Paars-Wit nog volop aan de selectie gesleuteld. Afgelopen weekend nog werd de komst van Alexis Flips afgerond. De Franse spelmaker moet voor extra creativiteit op het middenveld gaan zorgen. Maar daarmee is het huiswerk van sportieve baas Jesper Fredberg nog niet af aan inkomende zijde. Zo lijkt RSCA in de komende dagen nog twee extra aanwinsten te gaan presenteren.

LEES OOK: Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Rits voor drie seizoenen

Zondag raakte immers bekend dat Anderlecht een doorbraak heeft gevonden in het dossier van Mats Rits. Na dagen van intensief onderhandelen werd een akkoord met Club Brugge bereikt omtrent een transfersom van om en bij de 2 miljoen euro. De nakende deal werd zelfs al bevestigd door Club-coach Ronny Deila. Als alles goed gaat zet Rits begin deze week zijn handtekening onder een driejarig contract, met optie tot een vierde seizoen.

Extra linksback

Daarnaast krijgt coach Brian Riemer er weldra ook een extra optie voor de back-posities bij. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is ook de deal omtrent Ludwig Augustinsson rond. De 51-voudige international zou een jaartje gehuurd worden van Sevilla FC, hij moet op links de concurrentie met Moussa Ndiaye aangaan. En daar blijft het niet bij. Ook het dossier van de ervaren Deense middenvelder Thomas Delaney is nog steeds niet van tafel.

Met deze kern moet Anderlecht minstens de top 4 kunnen halen ...

Meest recent

Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

78
78
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

70
70
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

179
179
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

66
66
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

169
169
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

392
392
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

311
311
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

139
139
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

311
311
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

281
281
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

162
162
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

664
664
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

233
233
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

346
346
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

221
221
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

165
165
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

31
31
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

49
49
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

150
150
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

140
140
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

204
204
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

203
203
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

324
324
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

163
163

Meer sportnieuws