Lange tijd leek Standard op weg naar een eerste (gevleide) zege van het seizoen maar een tumultueuze slotfase besliste daar anders over. Een late VAR-interventie bezegelde het lot van de Rouches en dat tot wanhoop van coach Carl Hoefkens.
Het waren nog niet de leukste 'wittebroodsweken' voor Hoefkens bij Standard. Na zijn doortocht bij Club Brugge wou de T1 starten met een propere lei, al is dat niet zo eenvoudig bij een fel gewijzigd Luiks elftal dat nog op zoek is naar ritme en automatismen. Desondanks kwam zijn team wel knap op voorsprong in het Stade du Pays de Charleroi.
LEES OOK: Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm
"Dat telt niet meer"Met een flauwe één op negen en zonder overwinning blijven de Rouches voorlopig kamperen in de onderste regionen. Volgend weekend moet Standard vol aan de bak om in eigen huis tegen Cercle Brugge zijn eerste driepunter van het seizoen te pakken.
Maarten Coenen