OHL countert zwakke seizoensstart met nieuwste aanwinst

288 stemmen
OHL countert zwakke seizoensstart met nieuwste aanwinst

OH Leuven is erg teleurstellend aan het nieuwe seizoen begonnen. De Vlaams-Brabanders verloren zaterdag met zware 5-1-cijfers op het veld van Union SG en blijft daardoor achter met een povere 1 op 9. Aan Den Dreef wordt dan ook werk gemaakt van verdere versterking voor de selectie van coach Marc Brys.

Na de nederlaag in het Dudenpark was de maat vol voor een deel van de meegereisde supporters. Zo werden de spelers uitgejouwd en moest Brys verhaal komen doen. Daarnaast werd meermaals geroepen om het ontslag van Peter Willems, de CEO van de Vlaams-Brabantse club. In het gesprek met Brys zou ook gepolst zijn achter verdere versterkingen. En daags nadien kondigde OHL zowaar een nieuwe aanwinst aan.

LEES OOK: 'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Contract van 3 jaar

Via de officiële kanalen werd immers de komst van Maxence Prévot bevestigd. De 26-jarige doelman was de voorbije seizoenen actief bij het Franse Sochaux, waar hij meer dan 200 wedstrijden afwerkte. Nu waagt het sluitstuk zich aan zijn eerste buitenlands avontuur. In Leuven moet hij de concurrentie aangaan met Valentin Cojocaru. Prévot tekende een contract van 3 seizoenen.

Brys tevreden

Na het vertrek van Nordin Jackers naar Club Brugge heeft OHL dus een nieuwe tweede doelman beet. "Met Maxence Prévot halen we een ervaren doelman met een sterke persoonlijkheid naar Leuven. Hij beschikt over sterke kwaliteiten als doelman en beschikt over leiderskwaliteiten en een winnaarsmentaliteit", toont Brys zich tevreden in een reactie op de clubwebstek.

Met zijn huidige kern zal OHL moeten knokken voor het behoud ...

Meest recent

Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

3
3
Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

18
18
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

39
39
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

11
11
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

182
182
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

197
197
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

44
44
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

160
160
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

755
755
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

148
148
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

110
110
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

49
49
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

125
125
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

160
160
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

144
144
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1032
1032
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

446
446
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

143
143
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

905
905
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

496
496
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

546
546
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

481
481
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

142
142
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

565
565

Meer sportnieuws