Genk likt haar wonden na de 1-0 nederlaag tegen Olympiakos. Niet alleen slaagden de Limburgers er in Griekenland niet in om een gunstige uitgangspositie te bekomen, tot overmaat van ramp liepen ze de nodige blikschade op. Al valt er nu toch goed nieuws te rapen uit de ziekenboeg in de Cegeka Arena.
Het Belang van Limburg weet namelijk dat de revalidatie van Bryan Heynen verloopt zoals gepland. De aanvoerder, die vorige week tegen Servette een ernstige enkelblessure opliep, zou zelfs een beetje voorliggen op het voorziene schema. Wanneer hij opnieuw van de partij zal zijn blijft voorlopig wel nog steeds een vraagteken.
Nu met Matias Galarza ook een van zijn alternatieven in de lappenmand ligt kruist Wouter Vrancken alvast de vingers. Zondag tegen Cercle Brugge moet hij het overigens wellicht ook zonder Joris Kayembe en Mike Trésor stellen. Vooral die laatste is hoogst onzeker. De kans dat hij tijdig klaargestoomd geraakt zou zelfs gering zijn.
LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers
AROKODARE FIT"Ik kreeg een kniestoot op mijn dij. Het is moeilijk in te schatten hoe lang ik aan de kant zal staan", vertelde Trésor zelf, die zich naar eigen zeggen alleszins weinig aantrekt van de transfergeruchten omtrent zijn persoon, aan de krant. Tolu Arokodare, eveneens twijfelachtig, zou tot slot gelukkig wél gewoon speelklaar geraken.
Arne Decraene